AK PARTİDE FÜZÜN DÖNEMİ BAŞLADI
Akhisar Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti), 7. olağan kongresi 30 Ağustos Pazar günü saat 14.30´da Akhisar Belediyesi Bülent Ciğeroğlu Kültür salonunda yapıldı.
Tarih: 30.8.2020 21:26:35/ 1436okunma / 0yorum

Akhisar Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti), 7. olağan kongresi 30 Ağustos Pazar günü saat 14.30´da Akhisar Belediyesi Bülent Ciğeroğlu Kültür salonunda yapıldı. AK Parti Genel Merkez tarafından İlçe başkanlığına atanan ve 4 Nisan´da göreve başlayan Fatih Füzün, tek liste ile girdiği seçimde tüm oyları alarak AK Partinin Akhisar İlçe Başkanı oldu. AK Parti Sekreteri Buket Yağçı´nın sunuculuğunu yaptığı kongrede Divan Başkanlığına AK Parti Manisa İl  başkan vekili Özkan Satılmış, Başkan yardımcılığına Samet Doğuş, Katip üyeliklere Arzu Kokaz, Cemile Çiçek ve Özgür Tekbıyık seçildi. AK Parti 7´ncı olağan kongresininde  konuşan ve tek aday olarak seçime giden

“Sizleri selamların en güzeli olan Allah´ın Selamıyla Selamlıyorum,Saygıdeğer Divan,Sayın İl Koordinatörüm, Sayın İl Başkanım, Sayın Milletvekilim, Sayın İlçe Başkanlarım, Sayın Delegeler, Sivil toplum örgütlerinin  kıymetli temsilcileri, Çok Kıymetli Muhtarlarımız, siyasi parti temsilcileri, Basınımızın güzide temsilcileri, Şu an burada bulunan tüm Misafirlerimiz Hepiniz partimizin olağan 7. Kongresine  Hoş geldiniz.

Bugün 30 Ağustos Zafer Bayramı Aziz Türk milletinin nice zaferlerinden birini daha hep birlikte kutluyoruz. Başta Mustafa Kemal Atatürk  ve silah arkadaşları olmak üzere bu vatan uğruna can vermiş kan vermiş tüm kahramanlarımızı Rahmet ve minnet ile anıyorum.

Hepimizin bildiği gibi Muharrem ayına kavuştuk Muharrem ayınız ve Aşure gününüz mübarek olsun.

 Kıymetli Hazirun  Kongreler partilerin muhasebe ve murakabe dönemleridir.

Öncelikle bu onur verici göreve layık görülmek benim için ayrı bir gururdur.

Azimle, gayretle ve samimiyetle teşkilatımızla birlikte Mart ayından bugüne kadar  geçen kısa sürede bir çok başarılı çalışmaya imza attık.

Salonumuza baktığımda gördüğüm heyecan ve şevk, Akhisar da şehitler tepesinin boş kalmayacağını gösteriyor.

7.Olağan kongremizde İlçe Başkanlığı görevini şahsıma ve ekibime layık gören İl başkanımıza milletvekillerimize ve teşkilatımızın tüm mensuplarına ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum.

Partimiz kurulduğu günden bugüne kadar oylarıyla destekleriyle dualarıyla samimiyet ve gayretleri ile partimize katkısını esirgemeyen her bir kardeşimiz her bir büyüğümüz kadın erkek  teşkilatımızın her bir üyesine gayretleri için şükranlarımı sunuyorum .

Bu bir bayrak yarışıdır.

Bayrağı alan bizler en yükseğe çıkarmak için mücadele verirken devredenlerden ricamız ise dua ve desteğini eksik etmemeleridir.

Biz de teşkilat olarak bugünden itibaren yeni görev alacak kadromuzla gönülleri alarak halkımıza hizmet edeceğiz.

Bizim şiarımız halka hizmet hakka hizmettir.

Bu bakış açısıyla reisimiz mazlumların umudu dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan´ın öncülüğünde 2023 - 2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla İlerlemeye devam edeceğiz.

´Her şey Türkiye için´ diyerek yola çıktıktık yılmadan yorulmadan millete hizmet eden Akparti  Türkiye sevdasını Biz birlikte Türkiye´yiz´ diyerek pekiştirdi.

İcraatlala büyüyen her alanda hizmeti en ileriye taşıyan davamız Durmak yok yola devam´  diyerek Ülkemize 2023 vizyonunu hediye etti .bu gün ise  ´tek devlet, tek millet, tek bayrak, tek vatan´ diyerek “2023 2053 ve 2071  hedeflerimiz hazır “

“TÜRKİYE artık inandığı yolda yürüyor “

Türkiye´nin bu gelecek vizyonunda Akhisar için hedefimiz ise

Ekonomide kültürde ve sosyal alanda 

Manisanın Parlayan yıldızı olmaktır

hepinizin bildiği üzere Sayın İl Başkanımız Salih Hızlı ve Ak Parti Manisa Milletvekli Sayın Uğur Aydemir Akhisarın evlatlarıdır.

Onların varlığa ile güçlenen Akhisar,Manisamızın değerli 5 vekilinin desteğiylede şaha kalkacaktır.

Kendilerinden Akhisar´ın Gelecek vizyon hedefleri için pozitif ayrımcılığı hepinizin huzurunda istiyorum bu vesile ile kendilerinin desteği ile Akhisarımıza kazandırdığımız Yarı Olimpik yüzme havuzumuzun Eski stadyum alanında  hizmete girdiği müjdesinde sizlerle paylaşmak isterim.Sırada Tren yolunun Rekreasyonu Projesi var inşallah

Saygıdeğer Hazirun, bizim davamız islam davasıdır, uzun ve meşakkatli  bir yoldur .

bizide  bu yolda hizmetkar eyleyen rabbimize şükürler olsun. kutlu Davanın kutlu hizmetkarı olan üyelerimiz sandık başkanlarımız,mahalle temsilcimiz, Ana kademe yönetim kurulu üyelerimiz

kadın  Kollarının ve gençlik gençlik kollarının değerli mensupları  Çıktığımız kutlu yolculukta biz seferden sorumluyuz Allah inşallah davamıza Zafer nasip eyleyecektir .Birlik beraberlik içinde omuz omuza çalıştığımız nice güzel günler göreceğiz Hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyor

Rabbime emanet ediyorum. Kongrede söz alan  geçmiş deönem Akhisar belediye Başkanı ve , AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı ise Akhisarda 15 yıl içerisinde yaptıkları hizmetlerden ve yatırımlardan bahsetti.Hızlı  konuşmasında  “Ben bir Akhisar´ın evladı olarak, burada olmaktan hem çok heyecanlıyım hem de çok büyük mutluluk duyuyorum. Son 15 yıl içerisinde Akhisar´da olup bitene bu güzel şehrimizde olup bitene 15 yıl boyunca ben bir ilçe belediye başkanı olarak şahitlik ettim. Böylesine kadim bir şehirde böylesine güzel bir şehirde 15 yıl belediye başkanlığı yapmış olmak benim için şahsen büyük bir onur. Şimdi bundan sonraki olup bitecek olanlara il başkanlığı olarak şahitlik edeceğim. Bundan da ayrı bir guru ve onur duyuyorum. Buradan fotoğrafı gördüğümüzde Akhisar´ın ne kadar farklı bir ilçe olduğunu ne kadar kadim bir şehir olduğunu fark ediyoruz. Gerçekten bizim en güçlü tarafımız Akhisar´ın demokratik yapısı, insan kaynağımız. 5 Bin yıllık bir şehirden bahsediyorum. Akhisar´da 15 yıllık yaptıklarını pek fazla anlatmadık, hep mikrofon uzatıldığında yönetim mimarimizden bahsettim” dedi.

30 Ağustos Zafer Bayramı´nı ve Muharrem ayını tebrik ederek sözlerine başlayan AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, “uzun ince bir yolda yürüyoruz ve geriye baktığımızda bugünlere gelene kadar başta Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın AK Parti´mizi kurduktan sonra bütün engellemelere baktığımız zaman hakikaten çok büyük badireler atlattığımızı hep birlikte idrak ediyoruz” dedi.

 MKYK Üyesi Manisa İl Koordinatörü Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan´ın konuşması ardından kongre oy kullanımız ile son buldu. 420 Delegeden 193 delegenin oy kullandığı seçimde 4 oy geçersiz sayıldı.

AK Parti İlçe başkanı Fatih Füzün´ün listesi Ahmet Aydın, Ali Kızıl, Ali Taylan, Ali Yıldız, Ali Kıran, Aydan Akkuş, Burcu Bozbıyık, Ertuğrul Ay, Eşref Gümüş, Feride Yüksel, Hakan Akkuzu, Halil İbrahim Kokaz, Ertan Tosun, Hüseyin Güleç, İsmail Başkurt, Mehmet Kantarlı, Mehmet Kahraman, Muhammet Taha Dal, Muhammet Emre Kara, Necati Özcanlı, Ömer Faruk Gürmen, Reyhan Gökmen, Sami Ekerbiçer, Sinan Serdaroğlu, Tuğba Lale, Üzeyir Arslan, Veli Şahin, Yunus Emre Işık ve Zafer Aşkın yer aldı.

AK Parti 7´ncı olağan kongresine AK Parti MKYK üyesi, Çorum Milletvekili, Manisa Koordinatörü Ahmet Sami Ceylan, AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı, AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Gördes Belediye başkanı Muhammet Akyol, AK Parti Gördes İlçe başkanı Rıza Dilcan, Ak Parti Kula İlçe başkanı Ahmet Dacabılık, AK Parti Soma İlçe başkanı Erol Saygılı, AK Parti Yunus Emre İlçe başkanı Fatih Katıöz, AK Parti eski ilçe başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit, MHP İlçe başkanı Ahmet Namal, Yeniden Refah Partisi İlçe başkanı Ahmet Çakıl, İYİ Parti İlçe Başkanı Mustafa Kındıroğlu, Ülkü Ocakları başkan yardımcısı Muharrem Çakır, Umut Altaş, Akhisar Ziraat Odası başkanı Ahmet Akbuğa, Madeni sanatkarlar Odası başkanı Osman Çakar, Bakkallar Odası başkanı Zafer Kara, Yapı Sanatları Odasın başkanı Tahir Memişler, Pazarcılar Odası başkanı Mustafa Güral, Muhtarlar dernek Başkanı İhsan Gümüş ve partili üyeler katıldı.

 

Kaynak: ERHAN ÇELİK

Anahtar Kelimeler: PARTİDE FÜZÜN DÖNEMİ BAŞLADI
YENİDEN REFAH PARTİSİ AYLIK  TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
YENİDEN REFAH PARTİSİ AYLIK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Yeniden Refah Partisi Akhisar İlçe teşkilatı aylık olarak yaptığı toplantısını yaptı.
KADIN KOLLARI EV ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
KADIN KOLLARI EV ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
Akhisar İYİ Parti Kadın kolları ev ziyaretlerini aralıksız olarak sürdürüyor.
“DEMİRCİ KADERİNE TERKEDİLDİ”
“DEMİRCİ KADERİNE TERKEDİLDİ”
Okulların açılamaması ve uzaktan eğitimin bir ilçenin tüm ekonomisine nasıl zarar verdiği Demirci´de daha net görülüyor diyen CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Demirci´nin kalkınmada öncelikli ilçe statüsüne alınmamasına tepki gösterdi.
İYİ PARTİ´DEN GAZİLERE ZİYARET
İYİ PARTİ´DEN GAZİLERE ZİYARET
İYİ Parti Akhisar İlçe Teşkilatı “19 Eylül Gaziler Günü” dolayısıyla Akhisar Muharip Gaziler Derneği´ni ziyaret etti.
BAKIRLIOĞLU ESNAFI DİNLEDİ
BAKIRLIOĞLU ESNAFI DİNLEDİ
Uzaktan eğitim nedeniyle en fazla etkilenen okul kantini işletmecileri, servisçiler ve kırtasiyeci esnafı ile Akhisar´da bir araya gelen CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu esnafın sorunlarını dinledi.
İYİ PARTİ´DEN ZİYARET
İYİ PARTİ´DEN ZİYARET
yi Parti Akhisar İlçe Teşkilatı, Akhisar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hasan Ali Men´i makamında ziyaret etti.
GELECEK PARTİSİ İL BAŞKANI KESKİN OLDU
GELECEK PARTİSİ İL BAŞKANI KESKİN OLDU
Gelecek Partisi Manisa İl Kongresi yapıldı.
AK PARTİ´DEN ZİYARETLER
AK PARTİ´DEN ZİYARETLER
Ak Parti Manisa Millet Vekili Uğur Aydemir, Akhisar İlçe Başkanı Fatih Füzün ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte önce Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya´yı sonrada ilçemize yeni atanan Emniyet Müdürü Başaran´ı makamlarında ziyaret ettiler.
EMNİYET MÜDÜRÜ BAŞARAN´A ZİYARET
EMNİYET MÜDÜRÜ BAŞARAN´A ZİYARET
Akhisar İyi Parti İlçe Teşkilatı, göreve yeni atanan İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran´ı makamında ziyaret etti.
CUMHURİYET HALK PARTİSİ 97 YAŞINDA
CUMHURİYET HALK PARTİSİ 97 YAŞINDA
Cumhuriyet Halk Partisi´nin kuruluşunun 97. yıl dönümü sebebiyle Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Teşkilatı, saat 09.00´da parti lokalinde toplanarak Milli Egemenlik Meydanı yürüyüp Atatürk Anıtı´na çelenk koyma etkinliği düzenledi.
SAADET PARTİSİ´NDEN BAŞARAN´A ZİYARET
SAADET PARTİSİ´NDEN BAŞARAN´A ZİYARET
Saadet Partisi Akhisar İlçe Yönetimi, İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran´ı ziyaret etti.
İYİ PARTİ´DEN AŞURE HAYRI
İYİ PARTİ´DEN AŞURE HAYRI
Akhisar İYİ Parti İlçe Başkanlığı Muharrem ayı nedeniyle parti binası önünde aşure hayrı düzenledi.
AYDEMİR MÜJDEYİ VERDİ
AYDEMİR MÜJDEYİ VERDİ
AKPARTİ Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, yeni gar binasını ziyaret etti.
CHP MİLLETVEKİLLERİ ÜZÜM ÜRETİCİLERİNİ DİNLEDİ
CHP MİLLETVEKİLLERİ ÜZÜM ÜRETİCİLERİNİ DİNLEDİ
Ahmetli´de bağlarında üzüm kesen çiftçileri sergilerinde ziyaret eden CHP Manisa Milletvekilleri Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ve Bekir Başevirgen çekirdeksiz kuru üzüm taban fiyatının en kısa zamanda açıklanması gerektiğini ve fiyatın 13,5 liranın altında kalması halinde çiftçinin yine para kazanamayacağını belirttiler.
MHP DE AHMET NAMAL YENİDEN BAŞKAN
MHP DE AHMET NAMAL YENİDEN BAŞKAN
Akhisar (MHP) Milliyetçi Hareket Partisi 13. Olağan Kongresi Şehit Yüzbaşı Necdi Şentürk Merkez Park İçi sinema Salonunda yapıldı.
CHP´liler Yüksek Su Faturalarını Protesto Etti
CHP´liler Yüksek Su Faturalarını Protesto Etti
Akhisar CHP İlçe Örgütü, MASKİ binası önünde gerçekleştirdiği protesto ile yüksek su faturalarını eleştirdi.
ÖZDAĞ´LAR “GELECEK PARTİSİ  SEÇİME HAZIR”
ÖZDAĞ´LAR “GELECEK PARTİSİ SEÇİME HAZIR”
Gelecek Partisi Genel başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, teşkilatlanma sürecinde olan Gelecek Partisi Akhisar İlçe Başkanı Aysun Uz Perkel ve yönetim kurulunu ziyaret ederek destek verdi.
BAKIRLIOĞLU  ZEYTİN LEPRASI HASTALIĞINA DİKKAT ÇEKTİ
BAKIRLIOĞLU ZEYTİN LEPRASI HASTALIĞINA DİKKAT ÇEKTİ
Avrupa ülkelerinde zeytin ağaçlarında görülen zeytin üretimini olumsuz etkileyen zeytin leprası hastalığını Meclis gündemine taşıyan CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu zeytin ağaçlarını bu hastalığa karşı korumak için hangi tedbirlerin alındığını sordu.
CHP KADIN KOLLARINDAN  AÇIKLAMA
CHP KADIN KOLLARINDAN AÇIKLAMA
Akhisar CHP Kadın kolları Türkiyede yaşanan kadın cinayetlerine dur demek için basın açıklaması yaptı.
BAKIRLIOĞLU ;  ŞİMDİ KİM YALAN SÖYLÜYOR?
BAKIRLIOĞLU ; ŞİMDİ KİM YALAN SÖYLÜYOR?
Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli geçtiğimiz gün “Türkiye´de yalan kolay satıyor.
BAKIRLIOĞLU BAĞLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU
BAKIRLIOĞLU BAĞLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU
Manisa´da iklim değişikliğine bağlı olarak zarar gören bağlarda incelemelerde bulunan CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu çiftçi borçları ertelenerek, faizsiz kredi verilmesi gerektiğini belirterek açıklamalarda bulundu.
İYİ PARTİ İLÇE TEŞKİLATI´NDAN BASIN AÇIKLAMASI
İYİ PARTİ İLÇE TEŞKİLATI´NDAN BASIN AÇIKLAMASI
İyi Parti Akhisar İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Kındıroğlu, Akhisar Belediyesi işe alımları üzerine basın açıklamasında bulundu.
İYİ PARTİ´DEN GAZİMİZE ZİYARET
İYİ PARTİ´DEN GAZİMİZE ZİYARET
İYİ Parti Akhisar İlçe Teşkilat Başkanı ve Yönetim Kurulu geçtiğimiz günlerde hain terör saldırısı sonucu yaralanan askerimizi ziyaret etti.
ERDAYIOĞLU´NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
ERDAYIOĞLU´NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) da Nisan ayında meydana gelen Yönetim Kurulu Başkanı değişikliği dolayısıyla Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanları Erdayıoğlu´na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
AK PARTİ AKHİSAR İLÇE YÖNETİM KURULU GÖREVE BAŞLADI
AK PARTİ AKHİSAR İLÇE YÖNETİM KURULU GÖREVE BAŞLADI
Bir süre önce genel merkezce İlçe başkanlığına Atanan Fatih Füzün ‘ün yönetim kurulu listesi merakla bekleniyordu
BAKIRLIOĞLU “İŞÇİLERDE İKİNCİ DALGA ENDİŞESİ”
BAKIRLIOĞLU “İŞÇİLERDE İKİNCİ DALGA ENDİŞESİ”
CHP Manisa milletvekili A. Vehbi Bakırlıoğlu Covid-19 virüsünün Manisa ve ilçelerinde artış olduğu belirt-mektedir diyerek basın bildirisi yolladı. Milletvekili Bakırlıoğlu yaptığı basın bildirisinde şöyle dedi;
AK PARTİ AKHİSAR İLÇE BAŞKANI FÜZÜN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLANDI
AK PARTİ AKHİSAR İLÇE BAŞKANI FÜZÜN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLANDI
Ak Parti Akhisar İlçe başkanı Fatih Füzün ilçe teşkilatıyla birlikte Şehit Annelerinin Anneler Gününü kutlandı
BAKIRLIOĞLU ; MANİSA´DA İKİNCİ DALGA MI GELİYOR?
BAKIRLIOĞLU ; MANİSA´DA İKİNCİ DALGA MI GELİYOR?
Manisa CHP Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu Covid-19´la ilgili açıklama yaparak ikinci dalga mı geliyor” dedi.
BAKIRLIOĞLU  “SALGIN HASTALIK EN ÇOK EMEKÇİLERİ VURDU”
BAKIRLIOĞLU “SALGIN HASTALIK EN ÇOK EMEKÇİLERİ VURDU”
İşçilerin birlik ve dayanışma günü olan, 1 Mayıs´ın, tüm dünya ve ülkemiz işçilerine, emekçilerine kutlu olmasını diliyorum.
AK PARTİ AKHİSAR İLÇE TEŞKİLATI RAMAZAN BEREKETİNİ 110 MAHALLEYE ULAŞTIRDI
AK PARTİ AKHİSAR İLÇE TEŞKİLATI RAMAZAN BEREKETİNİ 110 MAHALLEYE ULAŞTIRDI
Ak Parti Akhisar teşkilatı Ramazan´da “PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR “ sloganı ile mahallerde Akhisarlılar ile buluşuyor.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Manisa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:36 08:19 13:23 15:50 18:09 19:38
sariahmetpasa250X250 " target="_self" title="">

                                                                          

Son Sayı
Önceki Sayılar
1461 Trabzon`un fethi
1596 Haçova zaferi