AKHİSARDA AK PARTİ SEÇİM ZAFERİNİ KUTLADI
AkhisarAk Parti İlçe teşkilatı önünde toplanan kalabalık seçim zaferini kutladı.
Tarih: 25.6.2018 07:52:26/ 1133okunma / 0yorum

AkhisarAk Parti  İlçe teşkilatı önünde toplanan kalabalık seçim zaferini kutladı.

24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ile birlikte 27. Dönem Milletvekili seçimleri sonuçları sonrası Ak Parti Ak Parti Teşkilatı önünde Havai fişek, meşale ve bayraklarla başlayan zafer kutlamasında zaferini kutlayan kalabalığa AK Parti Manisa Milletvekili ve 27. AK Parti Manisa 2.sıra Milletvekili Adayı Uğur Aydemir, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı ve İlçe Başkanı İbrahim Sayın katıldı. Zafer kutlamasında kalabalığa ilk olarak seslenen Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Sayın seçim sonuçlarının sayıları ile başladı. Sayın Bu gün yapılan seçimlerde oy sayılarını söyleyerek başladığı sözlerinde “Değerli arkadaşlarAkhisar´da Cumhuriyet Halk Partisi´ne yüzde 10 fark attık. Hayırlı ve uğur olsun” dedi. Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı ise seçim sonuçları sonrası konuşmasında “Çok değerli Milletvekilim, İlçe Başkanım, çok değerli Ak Partili kardeşlerim öncelikle sizleri en içten sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.Hepiniz hoşgeldiniz.Değerli Kardeşlerim  bu bizim alışık olduğumuz bir manzara, allah´a şükür 16 yıldır sizler sayesinde bizler bu manzarayı hep yaşıyoruz. bu sebeple sizlere teşekkür ediyoruz ve allah´a şükür ediyoruz. Değerli kardeşlerim üstad Sezai Karakoç, bu fırtınanın önünde bizlerden başkasının duramayacağını söylüyor ve biz de böyle yaptık bu fırtınanın önünde reisimizle birlikte hep beraber durduk. Evet, bu fırtınanın önünde üzüm kurusu ile açtığımız oruç başına çiğ yağmış namazlar durdu. Bu başarı tarih öncesinden ve tarih sonrasından bizim bu imza attığımız başarı bu milletin en önemli başarılarından bir tanesidir.

Siz, Cumhurbaşkanımızı yüzde 53 oy aldığına bakmayın, bu millet eğer devletimiz, ülkemiz, milletimiz söz konusu olduğu zaman yüzde 100 hepsi arkasında olacaktır. Biz şuanda siyaseten rakiplerimizi yenmiş olabiliriz. Ama onlar bizim hepimizin kardeşidir. Bundan sonra da bu ülkenin yönetim sorumluluğu bizlerdedir. Dolayısıyla bizler yüreklerimizi daha geniş tutmak zorundayız. Çünkü Saray Bosna, Üsküp ve bütün yürek coğrafyamız Türkiye´ye bakıyor ve aynı eğlenceler orada da oluyor şu anda. Değerli kardelerim sözlerimi fazla uzatmak istemiyorum hepinizin emeği çok fazla nasırlı ellerinizle yüreklerinizle bize destek oldunuz kar soğuk sıcak demeden 16 yıldır destek oldunuz biz sizler sayesinde buradayız Reisimiz sizler sayesinde şu anda ülkemizin Cumhurbaşkanı. Buradan Bütün Akhisarımızın 170 bin kişiyi selamlıyoruzonlarda  onlar bizimle çok çeltilmence yarışma yaptılar.Tüm coğrafyamızı selemlıtoruz Allah Bizimledir  bu milletle beraberdir asla yüzümüz yere bakmayacak bu kadim fırtınanın önünde yürümeye devam edeceğiz. Kuran sayfalarından inen büyük melekler ordusu bizim önümüzde ve arkamızda yürüyecektir inşallah” dedi.

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir ise yaptığı konuşmada “Çok kıymetli ilçe başkanım çok değerli belediye başkanım kıymetli belediye başkan yardımcılarımız, ilçe yönetim kurulu arkadaşlarımız Kadın Kollarıızın çok kıymetli başkanı ve yöneticileri, gençlik kollarımızın yöneticileri, mahalle temsilcilerimiz gönüldaşlarımız hepinizi sevgi saygı ile selamlıyorum.  Hepiniz hoşgeldiniz şerefverdiniz. Kıymetli kardeşlerim güzel bir seçim geçirdik, Cumhurbaşkanımızı tekrar Cumhurbaşkanı seçtik.

Yeni yönetim ile 16 Nisan´ın meyvelerini bugün hep birlikte topluyoruz ve ilk defa Cumhurbaşkanımızı seçiyoruz, hayırlı uğurlu olsun. Biz kıymetli kardeşlerim 16 Nisan´da yola çıkarken dedik ki bundan sonra Türkiye  bir daha koalisyonlar dönemi yaşamayacak, inşallah başkanlık seçimini Türkiye´ye kazandıracağız ve seçim bittiği akşam yarın sabah ne olacak diye milletimizi o kuşkuyla başını yastığa 

koymayacağız, seçim bittiği akşam  yarın hükümeti kuracağını milletimiz karar verecek dedik. Bugün kardeşlerim bakın seçim bitti yürütmenin başını bugün 81 milyon milletimizle beraber sandığa giden kardeşlerimiz oylarını kullandılar ve Cumhurbaşkanımızı, adam gibi adamı Recep Tayyip Erdoğan´ı tekrar Cumhurbaşkanı seçtik. Hayırlı ve uğurlu olsun kardeşlerim. Güçlü hükümet, güçlü yürütme ve güçlü meclis dedik ve bundan sonra inşallah bunu hep birlikte bütün dünyaya göstereceğiz inşallah  Allahın izniyle. Öncelikle seçime katılan Partilere teşekkür ediyorum. Akhisar adına Manisa adına Ülkem adına teşekkür ediyorum, çok güzel seçim ortamında güzel bir yarış oldu ve barış içerinde yarış oldu. Ondan dolayı seçime katılan partileri ve bütün seçmenlerimizi Akhisarımızı hemşehrilerimizi ve Manisalı hemşehrilerimizi hepinizi tek tek tebrik ediyorumhepiniz sağolun varolun. Bu gün demekrasimiz kazanmıştır, sizlere sözveriyoruz ne diyorduk biz Türkiyeyi ileri demokrasiye taşıyacağız diye ve ilk adımını attık. Bütün dünya bir araya gelsede bütün dünyanın şer güçleri bir arayada gelse Türkiyenin yükselişini kimse durduramayacak. Çünkü biz 81 milyon olarak biriz beraberiz gerektiği zaman gerekeni yapmasını bilen milletiz bu günde gerekeni yaptık. Türkiyenin önünü açtık. Kıymetli kardeşlerim 5 yıl süreyle tekrar milletimiz bize vize verdi, İnşallah 5 yıl süreyle  Cumhurbaşkanımız yürütmenin başında bizde mecliste yasama faaliyetlerini sürdüreceğiz hizmet olup Türkiyeye yağacağız. Bu hizmetlerden Allahın izniyle seçim süresince Akhisarımıza yaptıklarımızı anlattık, broşürlerle anlattık broşürlerimizi dağıttık,

Akhisarımızı Türkiyenin gerisinde bırakmayacağımızı huzurunuzda Belediye başkanımız ile lçe başkanımızla ekibimizle birlikte sizlere bir kez daha söz veriyoruz. Değrli kardeşlerim bu süreçte bizim yanımızdan ayrılmayan sizin gibi değerli hemşerilerimiz gönüldaşlarımız  gibi hiç yanımızdan ayrılmayan çok kıymetli MHP li kardeşlerimize başta genel başkanı olmak üzere bütün başkanlarına ve ayrıca BBP Genel başkanından başlayarak gönüldaşlarına kadar teşekkür ediyor, özellikle çok değerli abimiz Muhsin Yazıcıoğlu değerli abimize büyüğmüzede Allahtan rahmet eylesin diyorum her birine tek tek teşekkürü borç biliyorum Allah onlardan razı olsun sağolsunlar varolsunlar” dedi.

 

 

 

Video Tarihi: 25.6.2018 07:52:26
Kaynak: ERHAN ÇELİK

ALİ VELESTİN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
ALİ VELESTİN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Akhisar Adalet ve Kalkınma Partisinden Ali Velestin´de aday adaylığını açıkladı.
BAKIRLIOĞLU “Sofralık Zeytine Primi Akhisar´da Açıklayın”
BAKIRLIOĞLU “Sofralık Zeytine Primi Akhisar´da Açıklayın”
Tarım ve Orman Bakanlığının Meclis Plan ve Bütçe Komisyonundaki görüşmelerinde söz alan CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli´ye çağrıda bulunarak 23-25 kasım tarihlerinde Akhisar´da kutlanacak olan “Dünya Zeytin Gününde” sofralık zeytine prim müjdesini duymak istediklerini söyledi.
DUTLULU´YA HACIİSHAK´TA SEVGİ SELİ
DUTLULU´YA HACIİSHAK´TA SEVGİ SELİ
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Eczacı Besim DUTLULU, bu akşam Hacıishak mahallesinde partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Başkan Ergün´ün Adaylığı Açıklandı
Başkan Ergün´ün Adaylığı Açıklandı
MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, düzenlediği basın toplantısıyla MHP´nin Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayının Cengiz Ergün olduğunu açıkladı.
ÖZDAĞ HİZMET YARIŞINDA “BENDE VARIM”  DEDİ
ÖZDAĞ HİZMET YARIŞINDA “BENDE VARIM” DEDİ
Akisarda Adalet ve Kalkınma Partisi Manisa Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Doç. Dr. Selcuk Özdağ, Akhisar ilçe başkanlığın ziyaret etti.
AKHİSAR BELEDİYESİ´NDEN ÇÖP EKSPRES HİZMETİ
AKHİSAR BELEDİYESİ´NDEN ÇÖP EKSPRES HİZMETİ
Akhisar´da özellikle toplu törenlerin ardından aşırı birikim sağlayan çöplerin toplanabilmesi için "Çöp Ekspres" uygulaması başlatıldı.
BESİM DUTLULU KAYALIOĞLU´NDA
BESİM DUTLULU KAYALIOĞLU´NDA
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Eczacı Besim DUTLULU, Kayalıoğlu mahallesinde partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi.
ŞÜKRAN FÜZÜN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
ŞÜKRAN FÜZÜN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Akhisar Adalet ve Kalkınma Partisi ´de Akhisar Belediye Başkan aday adaylığını N. Şükran Füzün açıkladı.
İ.AHMET SÖZCÜER BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
İ.AHMET SÖZCÜER BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Akhisar Adalet ve Kalkınma Partisi ´den İsmail Ahmet Sözcüer Akhisar Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.
HÜSEYİN KOÇOĞLU BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
HÜSEYİN KOÇOĞLU BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Akhisar Adalet ve Kalkınma Partisi ´den Hüseyin Koçoğlu Akhisar Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.
AKP´DE RECEP İŞÇİ; “BEN VARIM”DEDİ
AKP´DE RECEP İŞÇİ; “BEN VARIM”DEDİ
Ak Partiden Recep İşçi Belediye Başkanlığı için aday adaylığını Şehir Gazinosunda yaptığı basın açıklaması ile duyurdu.
CHP´DEN BÜYÜKŞEHİR ADAY ADAYI FERDİ ZEYREK
CHP´DEN BÜYÜKŞEHİR ADAY ADAYI FERDİ ZEYREK
CHP Akhisar İlçe teşkilat binasında Manisa Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Ferdi Zeyrek partililer ile bir araya gelerek basın açıklaması yaptı.
CHP KADIN KOLLARI LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN KERMES DÜZENLEDİ
CHP KADIN KOLLARI LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN KERMES DÜZENLEDİ
Akhisar CHP İlçe Kadın Kolları Lösemili Çocuklar Haftası nedeni ile kermes düzenledi.
AK PARTİDEN İLK ADAY ADAYI
AK PARTİDEN İLK ADAY ADAYI
Ak Parti´den Remzi Şekerci Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu parti binasında yaptığı basın açıklaması ile duyurdu.
EGE BÖLGESİ´Nİ MANİSA OMUZLADI
EGE BÖLGESİ´Nİ MANİSA OMUZLADI
AK Parti Genel Merkez Tanıtım Medya Başkanlığı´nın Denizli İlinde düzenlediği toplantıya Manisa damgasını vurdu.
CHP MİLLETVEKİLİ BAKIRLIOĞLU  KARAYOLLARININ PEŞİNİ BIRAKMIYOR
CHP MİLLETVEKİLİ BAKIRLIOĞLU KARAYOLLARININ PEŞİNİ BIRAKMIYOR
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının 2019 bütçe görüşmelerine katılan CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi BAKIRLIOĞLU Manisa ilçe yollarının durumunu Ulaştırma ve Altyapı Bakanına sordu.
ÜNGÜN” BELEDİYE SEÇİMLERİNİ KAZANACAĞIZ”
ÜNGÜN” BELEDİYE SEÇİMLERİNİ KAZANACAĞIZ”
Akhisar CHP BelediyeBaşkan Aday Adayı Aynur Üngün, Akhisar Belediyesi Başkanlığı için aday adayı olduğunu resmen açıkladı.
SP KAYMAKAM KAYA´YI ZİYARET ETTİ
SP KAYMAKAM KAYA´YI ZİYARET ETTİ
Akhisar Saadet Partisi İlçe Teşkilat Başkanı Fikret Aysu ve yönetim kurulu Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya´yı makamında ziyaret etti.
MHP KAYMAKAM SABİT KAYA´YI ZİYARET ETTİ
MHP KAYMAKAM SABİT KAYA´YI ZİYARET ETTİ
Akhisar MHP İlçe Teşkilatı Başkanvekili Halil Öksüz, Kadın Kolları Başkanı Dilek Nisa Çabuk, Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya´yı makamında ziyaret etti.
DUTLULU ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
DUTLULU ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Besim Dutlulu, CHP´den Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayarak İlçe parti binasında basın açıklaması yaptı.
BAKIRLIOĞLU MECLİSTEN SESLENDİ
BAKIRLIOĞLU MECLİSTEN SESLENDİ
Zeytin üreticilerinin yaşadığı sıkıntıyı meclis kürsüsünden dile getiren CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, üreticinin konkordato ilan etmesine az kaldığını söyledi.
BAKIRLIOĞLU; “EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLARIN SORUNU ÇÖZÜLMELİ”
BAKIRLIOĞLU; “EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLARIN SORUNU ÇÖZÜLMELİ”
CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, emeklilikte yaşa takılanlar için açıklama yaptı.
AHMET VEHBİ BAKIRLIOĞLU SOFRALIK ZEYTİNE PRİM VERİLMELİ
AHMET VEHBİ BAKIRLIOĞLU SOFRALIK ZEYTİNE PRİM VERİLMELİ
Manisa bölgesinde zeytin hasadının başlaması nedeniyle basın açıklaması yapan CHP´nin çiftçi Milletvekili Ahmet Vehbi BAKIRLIOĞLU sofralık zeytine pirim verilmesinin artık zorunluluk olduğunu, zeytinyağına verilen pirimin ise arttırılması gerektiğini bir kez daha dile getirdi.
BAKIRLIOĞLU, NİKEL MADENİ ÇED TOPLANTISINA KATILDI
BAKIRLIOĞLU, NİKEL MADENİ ÇED TOPLANTISINA KATILDI
Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, CHP Akhisar İlçe Başkanı İsmail Fikirli ile birlikte Akhisar Dağdere mahallesine yapmış olduğu ziyaret sırasında, bölgede faaliyet gösteren nikel madeni şirketi META Madenciliğe danışmanlık hizmeti veren şirketin yaptığı "ÇED Paydaş Katılımı" toplantısına katıldı.
MHP HER YERDE TÜRLÜ FAALİYETE KOŞUYOR
MHP HER YERDE TÜRLÜ FAALİYETE KOŞUYOR
MHP Akhisar İlçe teşkilatı gece gündüz demeden her türlü faaliyete koşuyor.
ADAY ADAYI SELVİ ATATÜRK MAHALLESİ ÜYELERİ İLE BULUŞTU
ADAY ADAYI SELVİ ATATÜRK MAHALLESİ ÜYELERİ İLE BULUŞTU
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan aday adayı Adnan Selvi, Atatürk mahallesi üyeleri ile bir araya geldi.
ADNAN SELVİ CHP DEN ADAY ADAYI
ADNAN SELVİ CHP DEN ADAY ADAYI
2019 yılı 31 Martta Yapılacak olan Mahalli Yerel seçimlere belediye başkan aday adayları Açıklanmaya Başladı.
CHP, 95. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI
CHP, 95. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI
Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 95. kuruluş yıl dönümünü Parti Lokalinden Milli Egemenlik Meydanına kadar yürüyerek Atatürk anıtına çelenk koyarak kutladı.
LGS MAĞDURU ÖĞRENCİLER İÇİN NE YAPILACAK?
LGS MAĞDURU ÖĞRENCİLER İÇİN NE YAPILACAK?
LGS yerleştirmelerinde yaşanan sorunları ve mağdur öğrencilerin durumunu gündeme getiren CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi BAKIRLIOĞLU AKP Hükümetlerinde göreve gelen her Milli Eğitim Bakanı döneminde eğitim sistemi ile birlikte liseye geçiş sınavları ve öğrenci yerleştirme sistemlerinin defalarca değiştirildiğini ve her defasında onbinlerce öğrencinin mağdur edildiğini söyledi.
  VEHBİ BAKIRLIOĞLU´NDAN  AKHİSAR´A ZİRAAT FAKÜLTESİ AÇILSIN TEKLİFİ
VEHBİ BAKIRLIOĞLU´NDAN AKHİSAR´A ZİRAAT FAKÜLTESİ AÇILSIN TEKLİFİ
CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi BAKIRLIOĞLU Akhisar´da “Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi” açılması için Mecliste Kanun Teklifi verdi.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Manisa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:36 08:19 13:23 15:50 18:09 19:38
sariahmetpasa250X250 " target="_self" title="">

                                                                          

Son Sayı
Önceki Sayılar
1916 Kığı`nın Kurtuluşu
1922 Lozan Konferansının Başlaması Kığı
1922 İpsalanın Kurtuluşu
2006 Çocuk Hakları Günü