ALİ DURSUN SAADET PARTİSİNDEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Ali Dursun Adaylığını açıkladı
Tarih: 2.12.2018 12:31:01/ 757okunma / 0yorum

Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Ali Dursun Adaylığını açıkladı

Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan adaylığını açıklaya Emekli öğretmen Ali Dursun´un Tadhisar´da  yaptığı açıklamaya Saadet Partisi İlçe Başkanı Fikret Aysu, yönetim kurulu üyeleri, Saadet Partisi Manisa müfettişi Hakkı Kabakçı ve  partililer  katıldı. Tad Hisarda düzezenlenen Ali Dursun´un aday açıklamasında konuşan Saadet partisi Akhisar İlçe teşkilat Başkanı Fikrat Aysu şöyle dedi. “Değerli hazirun bildiğimiz gibi 31 Mart 2019 da ülkemiz yeni bir seçime gidiyor bu seçim güzel ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. 31 Mart 2019 ‘da yapılacak bu yerel seçimde Belediye Başkanlarımızı meclis üyelerimizi, genel meclis üyelerini ve mahalle muhtarlarımızı seçeceğiz. Bir gün oy kullanıp 5 yıl bizlere hizmet edecek kardeşlerimizi görevlerinin başına göndereceğiz şimdiden seçilecek tüm kardeşlerimize hayırlı hizmetlerde bulunmalarını ve Yüce Allah´tan niyaz ediyorum.Bu hizmet yarışında tüm siyasi partililere kardeşlik şuuru çerçevesinde yarışmalarını saygı ve sevgi oluşturmalarını temenni ediyorum. Milli Görüşün tek temsilcisi Saadet Partisi olarak elbette bu seçimde ve yarışta yerimizi alacağız. Halkımıza hizmet noktasında bizlerde inşallah meydanlarda olacağız.

Akhisar Saadet Partisi ilçe teşkilatı olarak diyoruz ki

Belediye başkanı Şehri emin sıfatıyla herkesin belediye başkanı olmalıdır.

Belediye Başkanı makamına geçtikten sonra her kesime hizmet eri olmalıdır.

Belediye Başkanı partizan olmamalıdır.

Belediye Başkanı ehil olmalı ve işleri ehil olanlara vermelidir.

En önemlisi ise Belediye Başkanları yolsuzluğa ve israfa izin vermemelidir.

Belediye Başkanı herkesi kucaklamalıdır.

Seçim sonuncunda oluşacak meclisiyle halka hizmet Hakk´hizmenoktasında ekip çalışması yaparak Şeri Emin sıfatına nail olmalıdır.

Akhisar Saadet Partisi olarak bu ahval ile halkımızdan yetki istiyoruz ” dedi. Saadet partisi Akhisar İlçe teşkilat başkanı Fikret Aysunun konuşmasından sonra söz alan Belediye Başkan adayı Ali Dursun ise yaptığı konuşmasında ;

“Sayın İlçe Başkanım, Kıymetli Dava arkadaşlarım Hanımefendiler, Beyefendiler

 Muhterem Akhisarlılar ve basınımızın güzüde temsilcileri, Bu akşam aday adaylığımı açıklamak üzere toplanmış bulunuyoruz. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ederim.

Kısaca kendimden bahsetmek gerekirse, 1956 doğumluyum ilk ve Orta öğrenimimi Akhisar´da bitirdikten ve İzmir Buca Eğitim Fakultesinden mezun olduktan sonra Bitlis Mutki, Ankara Polatlı, Manisa Aleşehir,ımızın değişik okullarında Fen bilgisi ve Biyoloji öğretmeni olarak görev aldım.

Emjekli olmadan önceki son 5-6 yılım Aile ve Sosyal Plitikalar Bakanlığına bağlı Akhisar İlçe Sosyal Hizmetler ve Huzurevi Müdürlüğü görevlerinde geçti. 2010 yılında emekli oldum. O günden beride siyası olarak parti çalışmalarında bulundum.

Sosyal aktivite olarak 1998 yılında Türkiye´nin en büyük gençlik örgütü olan Milli Gençlik Vakfı Polatlı İlçe başkanlığı görevini yaptım. Daha sonra 1992 yılında yine Polatlı´da şu anda Türkiye´nin tek yetkili sendikası olan Eğitim-Bir sen ve Memur-Sen´in kurucu başkanlığını yaptım. Daha sonra Akhisar´da 2000-2002 yıllarında Kurucu başkan olarak görev yaptım.

Görüldüğü gibi 30 yıldan beri siyasetin içinde olan biriyim

Niçin aday olduğum sorusuna gelince; Birinci neden geçmiş 10 yıldan sonra, gelecek olan 5 yılında Akhisar açısından kayıp olmaması için, İkinci neden Partilerin adaylarına bir baktım ve bu işi benden daha iyi yapacak birisini görmediğim için Sadet Partisinden aday oldum. Akhisar doğumlu olmam, gençliğimin burada geçmesi ve son 18 yıldan beri Akhisar´da ikemetgah ettiğim göz önüne alındığında bu güzel şehri tanıyorum ve sorunlarını biliyorum. Sosyal hizmetlerde çalıştrığımm süre içersinde 3 önemli esere imza atarak bugün 200 kişiye iş imkanı kavuşmasına vesile oldum. Partilerin aday adayları masa başında proje üretirken bizler saha inerek çalışmalara başladık. Geçtiğiniz çarşamba günü ilçe başkanımla beraber Zeytin ihtisas organize sanayi bölgesine giderek yerinde incemelerde bulunduk. Son durumu yerinde tespit ettik. Bir diğer konuda malum, AkParti kazanma hırsıyla Manisa´yı Büyük şehir yapınca Akhisar´ın bütün köy ve beldeleri mahalleye döndü. Dolayısıyla bu belde ve köylere ait taşınmaz malları bir şekilde önceki sahiplerine iade edeceğiz. Bizi diğerlerinden ayıran bir diğer konuda mesai saaatlerine olan hassasitlerimizdir. Akhisar´da beni tanıyan mesai arkadaşlarım bilirler. Ben Personelden önce işe gider personelden sonra işten ayrılırım. Bu beş yıl hep böyle olmuştur. Belediye Başkanı olduğumda da bu böyle olacaktır.

Değerli Akhisar´lılar, Ak Partinin 15 yıllık belediyeciliği boyunca yapmış olduğu hatalar CHP´yi umut haline getirmiştir. Ancak unutulmamalıdırki Ak Partiden önce bir DSP´li başkanımız vardı. O kadar başarısızdı ki kendi teşkilatından bile eliştiri almıştı. Tabii geçen 15 yıllık sürede bunlar unutuldu. Şimdi CHP tekrar parlatılmaya çalışılıyor. Bunlara sakın aldanmayın değerli Akhisarlılar. Ama görünen odur ki bu seçim Saadet Partisi ile CHP arasında geçecektir. Ya Saadet Partili bir belediyeyi deneyeceksiniz ya da önümüzdeki beş yılımızda boşa gidecektir. Bu akşamki aday tanıtımım toplantısında söyliyeceklerim şimdilik bu kadar İlerki günlerde ve soğukta buraya kadar gelip bana destek verdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Sağlun, var, olun Allaha emanet olun” dedi.   

Kaynak: ERHAN ÇELİK

ERYÜKSEL; “CUMHUR İTTİFAKI´NI, 31 MART´TA EL ELE, OMUZ OMUZA ZAFERE TAŞIYACAĞIZ”
ERYÜKSEL; “CUMHUR İTTİFAKI´NI, 31 MART´TA EL ELE, OMUZ OMUZA ZAFERE TAŞIYACAĞIZ”
Cumhur İttifakı´nın Akhisar adayı Hüseyin Eryüksel, Başlamış,Muştullar,Musaca ve Karaköy Mahallelerini ziyaret etti.
DSP´NİN MECLİS LİSTESİ
DSP´NİN MECLİS LİSTESİ
DSP´nin meclis listesi açıklandı.
Ali DURSUN VE EKİBİ HIZ KESMİYOR
Ali DURSUN VE EKİBİ HIZ KESMİYOR
Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Ali DURSUN ve beraberindeki parti yönetimi mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.
MİLLET İTTİFAKI´NIN MECLİS ÜYESİ ADAYLARI BELLİ OLDU
MİLLET İTTİFAKI´NIN MECLİS ÜYESİ ADAYLARI BELLİ OLDU
Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti´nin Akhisar Belediye Meclis üye listesi açıklandı.
CUMHUR İTTİFAKININ MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU
CUMHUR İTTİFAKININ MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU
Cumhur ittifakının 28 kişiden oluşan Akhisar Belediye Meclisi listesi belli oldu
ERYÜKSEL; “BİZ BU ŞEHRE SEVDALIYIZ”
ERYÜKSEL; “BİZ BU ŞEHRE SEVDALIYIZ”
Cumhur İttifakın adayı olan Ak parti Akhisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Eryüksel, seçim çalışmalarını Akhisar mahallelerinde sürdürüyor.
DUTLULU, “AKHİSAR´DA ARTIK DEĞİŞİM ZAMANI GELDİ”
DUTLULU, “AKHİSAR´DA ARTIK DEĞİŞİM ZAMANI GELDİ”
Akhisar´da Millet İttifakı´nın Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu Pınarcık, Sarıçalı ve Harmandalı Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi.
ŞIKTAŞLI AKHİSAR´DA
ŞIKTAŞLI AKHİSAR´DA
Millet ittifakı adayı İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orkun Şıktaşlı, Manisa İYİ Parti İl Başkan yardımcısı Ünal Abdullah Gürbüz, İYİ Parti Akhisar İlçe başkanı Mustafa Kındıroğlu, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Manisa İl başkanı Semih Balaban ile birlikte CHP Akhisar İlçe Teşkilatını ziyaret etti.
DUTLULU, KATLI OTOPARK VE PAZARYERİ PROJELERİNİ AÇIKLADI
DUTLULU, KATLI OTOPARK VE PAZARYERİ PROJELERİNİ AÇIKLADI
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Pazar Pazarı´nda pazarcı esnafına ‘hayırlı işler´ dileyerek, katlı otopark ve modern pazaryeri projelerinden bahsetti.
Ali DURSUN VE EKİBİ HIZ KESMİYOR
Ali DURSUN VE EKİBİ HIZ KESMİYOR
Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Ali DURSUN ve beraberindeki parti yönetimi ziyaretler kapsamında Süleymanlı, Tütenli, Selvili, Çobanhasan, Sünnetçiler mahallelerinde vatandaşlar ile bir araya geldi.
ERYÜKSEL ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR
ERYÜKSEL ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR
Cumhur İttifakın adayı olan Ak parti Akhisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Eryüksel, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
DUTLULU, “HER MAHALLE KENDİ KARARLARINI KENDİ ALACAK”
DUTLULU, “HER MAHALLE KENDİ KARARLARINI KENDİ ALACAK”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Seyitahmet Mahallesi´ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.
DUTLULU, “SİZ BİZE YETKİYİ VERİN, BİZ BU SORUNLARI ÇÖZELİM”
DUTLULU, “SİZ BİZE YETKİYİ VERİN, BİZ BU SORUNLARI ÇÖZELİM”
Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti´nin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Kayalıoğlu Mahallesi´nin Topuzlar bölgesindeki vatandaşların daveti üzerine evlerine konuk oldu.
DUTLULU´DAN ŞAMPİYON BOKSÖRE ZİYARET
DUTLULU´DAN ŞAMPİYON BOKSÖRE ZİYARET
Millet İttifakı´nın Akhisar´daki Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Türkiye Boks Şampiyonu Deniz Güngör´ü ziyaret ederek boks eldiveni hediye etti ve spor hayatında başarılar diledi.
ERYÜKSEL  SAZOBA VE BEYOBAYI ZİYERET ETTİ
ERYÜKSEL SAZOBA VE BEYOBAYI ZİYERET ETTİ
Cumhur ittifakın adayı olan Ak parti Akhisar Belediye Başkan adayı seçim çalışmalarını sürdürüyor.
ERYÜKSEL; “DOKUNMADIK YÜREK SIKILMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ”
ERYÜKSEL; “DOKUNMADIK YÜREK SIKILMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ”
Cumhur İttifakın adayı olan Ak Parti Akhisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Eryüksel, mahalle çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.
DUTLULU, 14 ŞUBAT´I HUZUREVİ SAKİNLERİYLE GEÇİRDİ
DUTLULU, 14 ŞUBAT´I HUZUREVİ SAKİNLERİYLE GEÇİRDİ
Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti Akhisar Belediye Başkan adayı Besim Dutlulu, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla Akhisar Huzurevi´nde kalan yaşlıları ziyaret etti ve onlarla vakit geçirdi.
ALİ DURSUN ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
ALİ DURSUN ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Ali DURSUN ve parti yönetimi Akhisar da faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.
DUTLULU, “TEK AMACIMIZ AKHİSAR´A HİZMET ETMEK´
DUTLULU, “TEK AMACIMIZ AKHİSAR´A HİZMET ETMEK´
Ahmet Dutlulu Çarşamba Pazarı´nda, pazarcı esnafına ‘hayırlı işler´ dileyen ve alışveriş yapan Akhisarlılarla sohbet eden Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.
ERYÜKSEL´DEN ODALARA ZİYARETLER
ERYÜKSEL´DEN ODALARA ZİYARETLER
Cumhur İttifakının AK Partili Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel, oda ziyaretlerine de devam ediyor.
 BAŞKAN ADAYI ERYÜKSEL´DEN KAHVECİLER ODASINA ZİYARET
BAŞKAN ADAYI ERYÜKSEL´DEN KAHVECİLER ODASINA ZİYARET
Cumhur ittifakının AK Partili Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel, yağmur çamur demeden ziyaretlere devam ediyor.
DUTLULU, “KAZANAN AKHİSAR VE AKHİSARLILAR OLMALI”
DUTLULU, “KAZANAN AKHİSAR VE AKHİSARLILAR OLMALI”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Başlamış ve Kurtulmuş Mahallelerini ziyaret etti.
DUTLULU, “AKHİSAR´DA TİCARET FAALİYETLERİNE DESTEK OLACAĞIZ”
DUTLULU, “AKHİSAR´DA TİCARET FAALİYETLERİNE DESTEK OLACAĞIZ”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Mermerciler Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi´nin davetine katılarak sorunlarını dinledi ve çözüm yollarından bahsetti.
DUTLULU, “BELEDİYEYİ KAPALI KAPILAR ARDINDAN YÖNETMEYECEĞİZ”
DUTLULU, “BELEDİYEYİ KAPALI KAPILAR ARDINDAN YÖNETMEYECEĞİZ”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, 1. Nakliye Caddesi´nde esnaf ziyaretlerinde bulundu.
DUTLULU´DAN SOKAK HAYVANLARINA YAŞAM MERKEZİ PROJESİ
DUTLULU´DAN SOKAK HAYVANLARINA YAŞAM MERKEZİ PROJESİ
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, sokak hayvanları için yaşam merkezleri oluşturacaklarını açıkladı.
ERYÜKSEL; ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
ERYÜKSEL; ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
Cumhur İttifakı Akhisar Belediye başkan adayı hüseyin Eryüksel, beraberinde Ak parti manisa milletvekili Uğur Aydemir, Ak Parti ilçe başkanı İbrahim Sayın ve ilçe teşkilat yönetim kurulu üyelerinin de katılımı ile dereköy mahallesinde ziyaretlerde bulundu.
DUTLULU, “AKHİSARLILARA MADDİ OLARAK DESTEK OLACAĞIZ”
DUTLULU, “AKHİSARLILARA MADDİ OLARAK DESTEK OLACAĞIZ”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Gıda İmalatçıları Sitesi´ni ziyaret ederek, site çalışanlarının sorunlarını dinledi.
 DUTLULU, "AKHİSAR´IN HER SORUNU BİZİM SORUNUMUZ"
DUTLULU, "AKHİSAR´IN HER SORUNU BİZİM SORUNUMUZ"
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Tütenli Mahallesi´ni ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.
ERYÜKSEL´DEN ZİYARETLER
ERYÜKSEL´DEN ZİYARETLER
Cumhur İttifakı Akhisar adayı Hüseyin Eryüksel; Akçeşme, Akselendi, Sarıçalı mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelip onların dertlerini dinledi.
DUTLULU, "BELEDİYE HİZMETLERİNDE PARTİ AYRIMI OLMAZ"
DUTLULU, "BELEDİYE HİZMETLERİNDE PARTİ AYRIMI OLMAZ"
Millet İttifakı´nın Akhisar´daki ortak belediye başkan adayı Besim Dutlulu, Kapaklı Mahallesi´ni ziyaret ederek projelerini anlattı.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Manisa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:36 08:19 13:23 15:50 18:09 19:38
sariahmetpasa250X250 " target="_self" title="">

                                                                          

Son Sayı
Önceki Sayılar
1917 Yılbaşının 1 Ocak?a alınması.
1918 Bayburt ve Ahlat`ın kurtuluşu.
2006 Fırtına