BAŞKAN ERGÜN, SELÇİKLİ´DE COŞKUYLA KARŞILANDI
Akhisar ile ilçe programlarına devam eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Selçikli Mahallesi´nde vatandaşların konuğu oldu.
Tarih: 6.2.2019 11:22:16/ 938okunma / 0yorum

Akhisar ile ilçe programlarına devam eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Selçikli Mahallesi´nde vatandaşların konuğu oldu. Mahalle sakinleri tarafından büyük coşkuyla karşılanan Başkan Ergün, Selçikli´ye yapılan hizmetlerin hayırlı uğurlu olmasını diledi.

 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçe programlarını Akhisar ile sürdürdü. Başkan Ergün, ilçe merkezindeki programının ardından Selçikli Mahallesi´nde vatandaşlar ile bir araya geldi. Selçikli´de büyük bir coşkuyla karşılanan Başkan Ergün´e Muhtar Abdülkadir Kesen ve mahalleliler tarafından çiçek takdim edildi. Davul zurna ile karşılanan Başkan Ergün, mahalleli ile tek tek tokalaştı. Yapılan hizmet ve yatırımların hayırlı olması için mahalle sakinleri tarafından kurban kesildi. Köy kahvesinde mahalleliye hitap eden Başkan Ergün, 154 Mahalle Projesi ile alt ve üstyapı çalışmaları yürütülen Selçikli´de yapılan işlerin hayırlı olmasını diledi. Başkan Ergün´e, Cumhur İttifakı AK Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Yılmaz Gençoğlu ve Mustafa Genç, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, MHP Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Namal, AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İbrahim Sayın, Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Balaban, MHP ve AK Parti Kadın Kolları ile Gençlik Kolları üyelerinin yanı sıra partililer de eşlik etti. Başkan Ergün, mahalle ziyareti kapsamında kadınlara fular, çocuklara da top hediye etti. Başkan Ergün, ilçe programı kapsamında ayrıca, Belediye Meclis Üyesi adayı Hüseyin Solhan´ın düzenlediği hayra katıldı. 

 

Muhtar Kesen, “Allah herkesten razı olsun”

Mahalle Muhtarı Abdülkadir Kesen, “Başta Cengiz Başkanımız olmak üzere mahallemizde yapılan alt ve üstyapı çalışmalarında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Yapılan hizmetler nedeniyle Başkanımızı mahallemizde ağırlamak istiyorduk. Bugüne kısmetmiş. Kendisinden Allah razı olsun” dedi.

 

“Akhisar´a yapılan yatırımlar hayırlı, uğurlu olsun”

Cumhur İttifakı Akhisar Ak Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel ise Selçikli özelinde Akhisar´a yapılan yatırımların hayırlı, uğurlu olmasını diledi. Eryüksel ayrıca, Büyükşehir Belediyesi ile Akhisar Belediyesi´nin ilçeye yaptığı yatırım ve hizmetlere de değindi. 

 

Selçikli´ye 18 Km altyapı, 35 bin metrekare üstyapı

MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından 154 Mahalle Projesi ile 18 kilometre kanalizasyon ve içme suyu hattı döşenen mahalle sağlıklı bir altyapı sistemine kavuştu. Altyapı çalışmalarının ardından mahallede başlayan 35 bin metrekarelik kilit parke taş döşeme işinde ise sona yaklaşıldı.

 

Asfalt çalışmaları ile ulaşımda konfor sağlandı

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallede sıcak asfalt ve sathi kaplama çalışmaları da gerçekleştirildi. Yiğitali ve Selçikli arasında 5 bin 600 metre sıcak asfalt serimi yapıldı. Ayrıca, Yaykın ve Selçikli arasında 11 bin 700 metre sathi kaplama işi hayata geçirildi. Yürütülen çalışmalar ile vatandaşlara konforlu bir ulaşım sağlandı.

 

“Amacımız, hemşerilerimizi mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşatabilmektir”

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Selçikli ziyaretinde mahalle sakinlerinin göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ederek, “2009 yılında Manisa Belediye Başkanı seçilmemin ardından çıkan Büyükşehir Kanunu ile birlikte vatandaşlarımızın teveccühü göstermesi sonrasında Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görevime devam ettim. Manisamız Büyükşehir Belediyesi statüsüne kavuşunca MASKİ Genel Müdürlüğümüz kuruldu. Masası, sandalyesi, kalemi dahi olmayan idaremizde kısa süre içerisinde yapılanmamızı tamamlayarak vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladık. Sağlıklı altyapılar inşa etmek için 101 Mahalle Projemizin ardından 154 Mahalle Projemize geçtik. İlimiz genelinde 200´e yakın mahallede alt ve üstyapı çalışmalarımızı tamamladık. Selçikli Mahallemiz de bu mahallelerin arasında yer alıyor. Selçikli´de 18 kilometre içme suyu ve kanalizasyon hattını sağlıklı hale getirdik. 35 bin metrekarelik üstyapı işimiz bitmek üzere. Sıfırdan içme suyu deposu inşa ettik. Aynı zamanda, itfaiye, ilaçlama, kırsal kalkınma, yolların asfaltlanması, altyapı, içme suyu depolarının bakım onarımı, sondajlar Büyükşehir Belediyemizin hizmet alanında bulunuyor. Mahalleye gelirken yapılan sıcak asfaltı da gördük. Hayırlı, uğurlu olsun” ifadelerini kullandı. Hizmetleri öncelik sırasına göre yaptıklarını belirten Başkan Ergün, “Biz, dur durak bilmeden çalışmaya devam edeceğiz. Gönül ister ki her şeyi bir anda yapalım. Ancak, hizmetler planlı çalışma ve finans kaynağına dayanıyor. Amacımız, hemşerilerimizi mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşatabilmektir” dedi.

”Cumhur İttifakı´nın adayı olarak ilk kez, Başkanlık için üçüncü kez karşınızdayım”

Adaylık süreci ile ilgili olarak da açıklamalarda bulunan Başkan Ergün, “Cumhur İttifakı´nın adayı olarak ilk kez, Başkanlık için üçüncü kez karşınızdayım. Büyükşehir´de bana, Akhisar´da Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel´e teveccüh gösterirseniz ilçe merkezimizde ve mahallelerimizde daha büyük hizmetleri hayata geçireceğiz. Allah´a emanet olsun, sağ olun, var olsun” dedi.

 

 

 

Kaynak: HABER MERKEZİ

ERYÜKSEL; “CUMHUR İTTİFAKI´NI, 31 MART´TA EL ELE, OMUZ OMUZA ZAFERE TAŞIYACAĞIZ”
ERYÜKSEL; “CUMHUR İTTİFAKI´NI, 31 MART´TA EL ELE, OMUZ OMUZA ZAFERE TAŞIYACAĞIZ”
Cumhur İttifakı´nın Akhisar adayı Hüseyin Eryüksel, Başlamış,Muştullar,Musaca ve Karaköy Mahallelerini ziyaret etti.
DSP´NİN MECLİS LİSTESİ
DSP´NİN MECLİS LİSTESİ
DSP´nin meclis listesi açıklandı.
Ali DURSUN VE EKİBİ HIZ KESMİYOR
Ali DURSUN VE EKİBİ HIZ KESMİYOR
Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Ali DURSUN ve beraberindeki parti yönetimi mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.
MİLLET İTTİFAKI´NIN MECLİS ÜYESİ ADAYLARI BELLİ OLDU
MİLLET İTTİFAKI´NIN MECLİS ÜYESİ ADAYLARI BELLİ OLDU
Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti´nin Akhisar Belediye Meclis üye listesi açıklandı.
CUMHUR İTTİFAKININ MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU
CUMHUR İTTİFAKININ MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU
Cumhur ittifakının 28 kişiden oluşan Akhisar Belediye Meclisi listesi belli oldu
ERYÜKSEL; “BİZ BU ŞEHRE SEVDALIYIZ”
ERYÜKSEL; “BİZ BU ŞEHRE SEVDALIYIZ”
Cumhur İttifakın adayı olan Ak parti Akhisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Eryüksel, seçim çalışmalarını Akhisar mahallelerinde sürdürüyor.
DUTLULU, “AKHİSAR´DA ARTIK DEĞİŞİM ZAMANI GELDİ”
DUTLULU, “AKHİSAR´DA ARTIK DEĞİŞİM ZAMANI GELDİ”
Akhisar´da Millet İttifakı´nın Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu Pınarcık, Sarıçalı ve Harmandalı Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi.
ŞIKTAŞLI AKHİSAR´DA
ŞIKTAŞLI AKHİSAR´DA
Millet ittifakı adayı İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orkun Şıktaşlı, Manisa İYİ Parti İl Başkan yardımcısı Ünal Abdullah Gürbüz, İYİ Parti Akhisar İlçe başkanı Mustafa Kındıroğlu, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Manisa İl başkanı Semih Balaban ile birlikte CHP Akhisar İlçe Teşkilatını ziyaret etti.
DUTLULU, KATLI OTOPARK VE PAZARYERİ PROJELERİNİ AÇIKLADI
DUTLULU, KATLI OTOPARK VE PAZARYERİ PROJELERİNİ AÇIKLADI
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Pazar Pazarı´nda pazarcı esnafına ‘hayırlı işler´ dileyerek, katlı otopark ve modern pazaryeri projelerinden bahsetti.
Ali DURSUN VE EKİBİ HIZ KESMİYOR
Ali DURSUN VE EKİBİ HIZ KESMİYOR
Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Ali DURSUN ve beraberindeki parti yönetimi ziyaretler kapsamında Süleymanlı, Tütenli, Selvili, Çobanhasan, Sünnetçiler mahallelerinde vatandaşlar ile bir araya geldi.
ERYÜKSEL ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR
ERYÜKSEL ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR
Cumhur İttifakın adayı olan Ak parti Akhisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Eryüksel, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
DUTLULU, “HER MAHALLE KENDİ KARARLARINI KENDİ ALACAK”
DUTLULU, “HER MAHALLE KENDİ KARARLARINI KENDİ ALACAK”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Seyitahmet Mahallesi´ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.
DUTLULU, “SİZ BİZE YETKİYİ VERİN, BİZ BU SORUNLARI ÇÖZELİM”
DUTLULU, “SİZ BİZE YETKİYİ VERİN, BİZ BU SORUNLARI ÇÖZELİM”
Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti´nin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Kayalıoğlu Mahallesi´nin Topuzlar bölgesindeki vatandaşların daveti üzerine evlerine konuk oldu.
DUTLULU´DAN ŞAMPİYON BOKSÖRE ZİYARET
DUTLULU´DAN ŞAMPİYON BOKSÖRE ZİYARET
Millet İttifakı´nın Akhisar´daki Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Türkiye Boks Şampiyonu Deniz Güngör´ü ziyaret ederek boks eldiveni hediye etti ve spor hayatında başarılar diledi.
ERYÜKSEL  SAZOBA VE BEYOBAYI ZİYERET ETTİ
ERYÜKSEL SAZOBA VE BEYOBAYI ZİYERET ETTİ
Cumhur ittifakın adayı olan Ak parti Akhisar Belediye Başkan adayı seçim çalışmalarını sürdürüyor.
ERYÜKSEL; “DOKUNMADIK YÜREK SIKILMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ”
ERYÜKSEL; “DOKUNMADIK YÜREK SIKILMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ”
Cumhur İttifakın adayı olan Ak Parti Akhisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Eryüksel, mahalle çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.
DUTLULU, 14 ŞUBAT´I HUZUREVİ SAKİNLERİYLE GEÇİRDİ
DUTLULU, 14 ŞUBAT´I HUZUREVİ SAKİNLERİYLE GEÇİRDİ
Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti Akhisar Belediye Başkan adayı Besim Dutlulu, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla Akhisar Huzurevi´nde kalan yaşlıları ziyaret etti ve onlarla vakit geçirdi.
ALİ DURSUN ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
ALİ DURSUN ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Ali DURSUN ve parti yönetimi Akhisar da faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.
DUTLULU, “TEK AMACIMIZ AKHİSAR´A HİZMET ETMEK´
DUTLULU, “TEK AMACIMIZ AKHİSAR´A HİZMET ETMEK´
Ahmet Dutlulu Çarşamba Pazarı´nda, pazarcı esnafına ‘hayırlı işler´ dileyen ve alışveriş yapan Akhisarlılarla sohbet eden Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.
ERYÜKSEL´DEN ODALARA ZİYARETLER
ERYÜKSEL´DEN ODALARA ZİYARETLER
Cumhur İttifakının AK Partili Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel, oda ziyaretlerine de devam ediyor.
 BAŞKAN ADAYI ERYÜKSEL´DEN KAHVECİLER ODASINA ZİYARET
BAŞKAN ADAYI ERYÜKSEL´DEN KAHVECİLER ODASINA ZİYARET
Cumhur ittifakının AK Partili Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel, yağmur çamur demeden ziyaretlere devam ediyor.
DUTLULU, “KAZANAN AKHİSAR VE AKHİSARLILAR OLMALI”
DUTLULU, “KAZANAN AKHİSAR VE AKHİSARLILAR OLMALI”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Başlamış ve Kurtulmuş Mahallelerini ziyaret etti.
DUTLULU, “AKHİSAR´DA TİCARET FAALİYETLERİNE DESTEK OLACAĞIZ”
DUTLULU, “AKHİSAR´DA TİCARET FAALİYETLERİNE DESTEK OLACAĞIZ”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Mermerciler Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi´nin davetine katılarak sorunlarını dinledi ve çözüm yollarından bahsetti.
DUTLULU, “BELEDİYEYİ KAPALI KAPILAR ARDINDAN YÖNETMEYECEĞİZ”
DUTLULU, “BELEDİYEYİ KAPALI KAPILAR ARDINDAN YÖNETMEYECEĞİZ”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, 1. Nakliye Caddesi´nde esnaf ziyaretlerinde bulundu.
DUTLULU´DAN SOKAK HAYVANLARINA YAŞAM MERKEZİ PROJESİ
DUTLULU´DAN SOKAK HAYVANLARINA YAŞAM MERKEZİ PROJESİ
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, sokak hayvanları için yaşam merkezleri oluşturacaklarını açıkladı.
ERYÜKSEL; ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
ERYÜKSEL; ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
Cumhur İttifakı Akhisar Belediye başkan adayı hüseyin Eryüksel, beraberinde Ak parti manisa milletvekili Uğur Aydemir, Ak Parti ilçe başkanı İbrahim Sayın ve ilçe teşkilat yönetim kurulu üyelerinin de katılımı ile dereköy mahallesinde ziyaretlerde bulundu.
DUTLULU, “AKHİSARLILARA MADDİ OLARAK DESTEK OLACAĞIZ”
DUTLULU, “AKHİSARLILARA MADDİ OLARAK DESTEK OLACAĞIZ”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Gıda İmalatçıları Sitesi´ni ziyaret ederek, site çalışanlarının sorunlarını dinledi.
 DUTLULU, "AKHİSAR´IN HER SORUNU BİZİM SORUNUMUZ"
DUTLULU, "AKHİSAR´IN HER SORUNU BİZİM SORUNUMUZ"
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Tütenli Mahallesi´ni ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.
ERYÜKSEL´DEN ZİYARETLER
ERYÜKSEL´DEN ZİYARETLER
Cumhur İttifakı Akhisar adayı Hüseyin Eryüksel; Akçeşme, Akselendi, Sarıçalı mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelip onların dertlerini dinledi.
DUTLULU, "BELEDİYE HİZMETLERİNDE PARTİ AYRIMI OLMAZ"
DUTLULU, "BELEDİYE HİZMETLERİNDE PARTİ AYRIMI OLMAZ"
Millet İttifakı´nın Akhisar´daki ortak belediye başkan adayı Besim Dutlulu, Kapaklı Mahallesi´ni ziyaret ederek projelerini anlattı.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Manisa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:36 08:19 13:23 15:50 18:09 19:38
sariahmetpasa250X250 " target="_self" title="">

                                                                          

Son Sayı
Önceki Sayılar
1917 Yılbaşının 1 Ocak?a alınması.
1918 Bayburt ve Ahlat`ın kurtuluşu.
2006 Fırtına