BÜYÜKŞEHİR´İN AKHİSAR´A YATIRIMI 152 MİLYON
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Akhisar´da mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
Tarih: 6.2.2019 09:14:08/ 970okunma / 0yorum

         Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Akhisar´da mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Geride kalan yaklaşık 5 yıllık sürede ilçeye yapılan yatırım ve hizmetleri bir bir anlatan Başkan Ergün, hiçbir siyasi çekişmeye dahil olmadan yalnızca Manisa´ya hizmet sevdasıyla hareket ettiklerini ve Akhisar´da da Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ´nin ilçeye toplam 152 milyon liralık yatırım yaptığını ifade etti.

 

         Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Akhisarlı muhtarlarla Tütün Otel´de bir araya geldi. Toplantıya Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel, MHP İlçe Başkanı Ahmet Namal, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Sayın, Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Balaban, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Adem Duran, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Taha Dal, MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Esin Güngör, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Burcu Bozbıyık, belediye meclis üyeleri, Genel Sekreter Aytaç Yalçınkaya, Genel Sekreter Yardımcıları Yılmaz Gençoğlu ve Mustafa Genç, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, daire başkanları, partililer ve mahalle muhtarları katıldı.

“Güzel hizmetler yaptığına şahidim”

         Okunan duaların ardından programın açılış konuşmasını Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ersoy Arslan yaptı. Arslan, demokrasinin temel taşı mahalle muhtarlarını önemsediklerini belirterek, toplantıda onların görüşlerini dinleyeceklerini belirtti. Arslan´ın ardından söz alan Akhisar Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan Gümüş ise, düzenlenen toplantı nedeniyle memnuniyetini paylaştı. Gümüş´ün ardından söz alan AK Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel, geride kalan 5 yılda Manisa Büyükşehir Belediyesi´nin güzel hizmetler yaptığını belirterek, “Kolay değil Büyükşehir kurup, il geneline hizmet etmek. Bu anlamda geride kalan 5 yıllık hizmet sürecinde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün´ün güzel hizmetler yaptığına şahidim. Önümüzdeki beş yılda daha güzel hizmetleri ilçemize kazandıracağına inanıyorum” dedi.

20 Yıllık Çalışma Büyükşehir´le Tamamlandı

Son olarak kürsüye Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün geldi. Geride kalan 5 yılda ortaya koydukları proje ve hizmetleri anlatmak amacıyla toplantının düzenlendiğini belirten Başkan Ergün, ilk olarak MASKİ Genel Müdürlüğünün yaptığı altyapı yatırımlarını anlattı. Bunları anlatırken bir detaya da yer veren Başkan Ergün, “Sarıdede mevkiinde bulunan kaynak suyuna 4 kilometrelik terfi ve isale hattı yapılarak 1 milyon 850 bin liralık yatırımla Dağdere Mahallemize ulaştırıldı. Yaklaşık 20 yıldır bu hattın döşenmesi talep ediliyordu. 2008´de ilk olarak başlandı ancak yapılamadı. Bunu da tamamlamak bizlere nasip oldu” dedi.

Akhisar´ın Altyapısına 52 Milyon Lira

Manisa´nın büyükşehir olmasıyla birlikte MASKİ Genel Müdürlüğünün sıfırdan kurulduğunu hatırlatan Başkan Ergün, “Yeni kurulmuş bir kurum olmasına rağmen geride kalan sürede sadece MASKİ´nin Akhisar´ımıza yaptığı yatırımın miktarı tamı tamına 52 milyon lira. Eski parayla ilçemizin yalnızca altyapısına 52 trilyon harcamışız. Güle güle kullanılsın, helali hoş olsun diyorum” diye konuştu.

Prestij Caddelerine 15 Milyon Lira

İl genelinde sözünü verdikleri Gıda Bankası´nı Akhisar´a da kazandırdıklarını belirten Başkan Ergün, şu an itibariyle Akhisarlı 971 gerçek ihtiyaç sahibinin bu hizmetten faydalandığını kaydetti. İl genelinde 8 bin 764 öğrencinin eğitim aldığı MABEM kurslarının Akhisar´da da faaliyette olduğunu dile getiren Başkan Ergün, buradan da 958 gencin faydalandığına vurgu yaptı. İlçe merkezindeki prestij cadde projelerine de değinen Başkan Ergün, “Prestij caddeleri projemizle Akhisar´ımızda Yeni Cami Caddesi, Tahir Ün Caddesi, Ring Yolu, 1. Nakliye, 2. Nakliye caddelerimizi sil baştan yeniledik. Yollarıyla, kaldırımlarıyla, gece aydınlatmalarıyla modern bir görünüm kazanan bu çalışmalarımıza 15 milyon 300 bin liralık kaynak harcadık” dedi.

103 Mahalleye Ulaşım Sağlanıyor

İl genelinde hayata geçirdikleri toplu ulaşımda modern dönüşüm çalışmasının Akhisar´da da hayata geçtiğini hatırlatan Başkan Ergün, “Klimalı, engelli erişimine uygun, alçak tabanlı, kamera ve kartlı sistemli modern araçları 2 milyon 225 bin lira yatırımla Akhisar´da da hizmete aldık. Büyükşehir Belediyemize ait 12 araç, 66 mahalleye hizmet veriyor. Kooperatiflere ait araçları da dahil ettik ve modern bir ulaşım ağını Akhisar´da hayata geçirdik. Yani 14 merkez, 95 dış mahalle olmak üzere 109 mahallenin 103´üne toplu taşıma hizmetini modern araçlarla veriyoruz. Kalan 6 mahallenin nüfusu az olduğu için talep gelmedi. Talep gelmesi durumunda buraya da ulaşabilecek altyapımız mevcut. Kazasız belasız kullanılsın inşallah” dedi.

Akıllı Kavşaklarla Trafik Rahatladı

İlçede yapılan akıllı sinyalizasyon sistemleriyle trafiğe rahatlık getirmeyi amaçladıklarını da sözlerine ekleyen Başkan Ergün, “Akhisar´ımız trafik yoğunluğu fazla olan metropol ilçelerimiz arasında. Bunu göz önünde bulundurarak akıllı sinyalizasyon düzenlemesini trafik yoğunluğunun fazla olduğu caddelerde hayata geçirdik. 500 bin lira yatırım yaparak Akhisar ilçe merkezindeki Terminal, Zeytinliova, Tahir Ün ve Tütün Otel, 1. Nakliye ve Tariş, 151. Sokak, Bölge Trafik ve Gölmarmara Kavşakları´nda akıllı sinyalizasyon sistemiyle trafik yoğunluğuna rahatlama getirdik” dedi.

52 Milyon Liralık Asfalt Yatırımı

İlçede gerçekleştirilen asfalt ve parke taşı çalışmalarını da sıralayan Başkan Ergün, şunlara yer verdi: “Köy ve beldelerimiz ve merkez mahallelerimizde hem parke taşı, hem de asfalt noktasında önemli çalışmalar yaptık. Bugüne kadar Akhisar´ın tüm bölgelerinde gerek sıcak asfalt, gerek sathi kaplama olarak yaptığımız asfalt yatırımı 52 milyon liraya ulaştı. Eski parayla 52 trilyon yatırım yaparak sorumluluğumuzda bulunan yollarda 412 kilometrelik asfalt yatırımını ilçemize yaptık. Köy ve beldelerden mahalleye dönen yerleşim yerlerimiz başta olmak üzere Akhisar´ımız genelinde 11 milyon liranın üzerinde yatırımla 565 bin 293 metrekare parke taşı döşedik. Böylece ilçemizde yaşayan tüm hemşehrilerimizi yazın toz toprak, kışın çamur derdinden kurtarmış olduk.”

Akhisar´ın Çöp Sorunu da Bitecek

Türkiye´nin kamu kaynaklarıyla yapılan en büyük yatırımı olan Uzunburun Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Tesisi´nden de söz eden Başkan Ergün, “Tüm ilçelerimizin çöplerinin toplanıp modern bir şekilde ayrıştırılabilmesi için transfer istasyonları inşa ediyoruz. Akhisar´ımızda da Harmandalı mevkiinde 1 milyon 285 bin liralık yatırımla katı atık transfer istasyonu yapım çalışmamız devam ediyor. Çalışma tamamlandığında hem Akhisar´ın, hem Gölmarmara´nın çöpleri bu istasyonlardan Uzunburun´a taşınacak ve Akhisar´ımız önemli bir çevre sorunundan kurtulmuş olacak. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Vahşi Depolama Alanları Rehabilite Ediliyor

Çöp konusunda siyasi malzeme çıkarmaya çalışanları da eleştiren Başkan Ergün, “Malum, Akhisar´da bu konuyu siyasi malzeme olarak kullanmaya çalışan siyasi kurnazlık peşinde olanlar var. 2020 yılı sonuna kadar Akhisar´daki tüm vahşi depolama alanları ve Zeytinliova´daki vahşi depolama alanı rehabilite edilecek. Yıllarca Belde Belediyeleri tarafından vahşi depolama alanı olarak kullanılan Ballıca, Mecidiye, Medar, Süleymanlı Beldelerinin atıkları da taşınarak rehabilite edilecek. Yine aynı şekilde yıllarca Belde Belediyesi tarafından vahşi depolama alanı olarak kullanılan Akhisar Kayalıoğlu´ndaki alan da rehabilite edilecek. Akhisar Merkezde yer alan ve 1997 yılından itibaren de vahşi depolama alanı olarak kullanılan Akhisar Hacıishak Mahallesindeki vahşi depolama alanında da enerji üretimi sağlanacak ve rehabilitasyonu gerçekleştirilecektir. Enerji üretim yatırımımız bitmiş olup Bakanlık kabulünü bekliyoruz. Tüm vahşi depolama alanları yakinen takip edilmekte olup, çalışmalarımız titizlikle sonlandırılacak. Bu söylediklerim dışında siyasi polemik yaratmak isteyenlere kulak asmayın. Çünkü biz iş üretiyoruz, onlar laf. Bunu da böyle bilsinler. Yalnızca bu saydığım rehabilite çalışmalarına şu ana kadar yaklaşık 8 milyon lira yatırım yaptık” dedi.

152 Milyon Liralık Yatırım

İlçede yapılan çalışmaları aktaran Başkan Ergün, “Asfaltından parke taşına, ulaşım hizmetlerinden sosyal yardımlara, ilaçlama çalışmalarına kadar tüm bu saydığım çalışmalarla birlikte Manisa Büyükşehir Belediyemizin Akhisar´ımıza yaptığı yatırım 100 milyon liraya ulaştı. MASKİ Genel Müdürlüğümüzü de eklediğimizde 152 milyon lira gibi bir yatırımı Akhisar´ımıza yapmışız. Eski parayla 152 trilyon lira. Onca yapılmaya çalışılan siyasete, dedikodulara ve buna benzer algılara kulak asmadan yalnızca işimizi yaptık ve Akhisar´ımıza bu yatırımları kazandırdık” dedi.

“İlk günkü heyecanla hizmet vermeye devam edeceğiz”

Siyasi söylem ve çekişmelere uzak kaldıklarını ve yalnızca hizmet etme sevdasıyla çalıştıklarını vurgulayan Başkan Ergün, sözlerini şöyle tamamladı: “Bizleri siyasi çekişmelerin içine çekmeye çalışanlara kulak tıkadık. Biz işimizi yapacağız, Manisa´mıza hizmet edeceğiz dedik ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürdük. İnsanız. Elbette eksiğimiz olacak. Ulaşmakta geciktiğimiz yerler de olmuştur. Ancak şunu iyi bilmenizi isterim ki, hiçbir ayrım gözetmeden, hizmetin siyaseti olmaz diyerek bize oy vermiş vermemiş diye ayırmadan hep geleceğe yönelik proje ve hizmet üretmenin çabasında olduk. Bu çizgimizi hiç bozmadık ve bundan sonra da bozmadan hizmet etmeye devam edeceğiz. Cenab-ı Allah nasip eder, bir 5 yıl daha hizmet verme teveccühünü bizlere gösterirseniz, yine aynı heyecanla, aynı aşkla şehrimizin her alanına hizmet vermeye devam edeceğiz. Çünkü biz Akhisar´ımızı, Manisa´mızı çok seviyoruz.” Konuşmaların ardından muhtarların sorularını da yanıtlayan Başkan Ergün, toplantı sonunda kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri de geri çevirmedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ

CHP MAZBATASINI ALDI
CHP MAZBATASINI ALDI
31 Mart yerel seçimlerinin kesinleşmesi sonucunda CHP Akhisar Belediye Meclis Üyeleri mazbatalarını Akhisar İlçe Seçim Kurulunda aldılar.
AKHİSARDA MİLLET KAZANDI
AKHİSARDA MİLLET KAZANDI
Akhisarda 31 Mart yerel seçimlerinde Millet ittifakının adayı CHP Belediye Başkan adayı Besim Dutlulu kazandı.
DUTLULU, "SİYASET İÇİN DEĞİL HİZMET İÇİN GELİYORUZ"
DUTLULU, "SİYASET İÇİN DEĞİL HİZMET İÇİN GELİYORUZ"
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besi Dutlulu, Hacıishak Mahallesi´nde yüzlerce kişinin katılımıyla yaptığı mitingde Akhisarlılara seslendi.
DSP SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
DSP SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
DSP Akhisar Belediye Başkan Adayı Kadir Arat, Manisa Büyükşehir belediye Başkan adayı Mehmet Gündüz ve meclis üyeleri mahalle ziyaretlerine devam ediyor.
BAKIRLIOĞLU, 15 İLE 20 KURUŞ DESTEKLEME PRİMİNİN AZ OLDUĞUNU SÖYLEDİ
BAKIRLIOĞLU, 15 İLE 20 KURUŞ DESTEKLEME PRİMİNİN AZ OLDUĞUNU SÖYLEDİ
CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu basın açıklaması yaparak zeytine verilmesi planlanan 15 ile 20 kuruş destekleme priminin az olduğunu söyledi.
DUTLULU, “YOL KENARLARINDAN OTOPARK ÜCRETİNİ KALDIRACAĞIZ
DUTLULU, “YOL KENARLARINDAN OTOPARK ÜCRETİNİ KALDIRACAĞIZ
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, yol kenarlarından alınan otopark ücretlerini kaldıracaklarını söyledi.
SP ADAYI DURSUN, ÇARŞAMBA PAZARINI ZİYARET ETTİ
SP ADAYI DURSUN, ÇARŞAMBA PAZARINI ZİYARET ETTİ
SP Belediye Başkan adayı Ali DURSUN,İlçe Başkanı Fikret AYSU ve Yönetim kurulu üyeleri Çarşamba pazarını , köylü pazarını ve ayakkabıcılar çarşısında çalışmalarda bulundu.
DUTLULU, TÜRFAD´IN KONUĞU OLDU
DUTLULU, TÜRFAD´IN KONUĞU OLDU
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Akhisar Şubesi´nin konuğu oldu.
DUTLULU, “AKHİSAR´A HİZMET SÖZÜ VERDİK”
DUTLULU, “AKHİSAR´A HİZMET SÖZÜ VERDİK”
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Cumhuriyet ve Ulucami Mahallelerinde yaptığı mitinglerde önemli açıklamalarda bulundu.
ARAT, “DESTEK SİZDEN HİZMET BİZDEN”
ARAT, “DESTEK SİZDEN HİZMET BİZDEN”
DSP Akhisar Belediye Başkan Adayı Kadir Arat, Manisa Büyükşehir belediye Başkan adayı Mehmet Gündüz ve meclis üyeleri Çarşamba Pazarını ziyaret etti.
DUTLULU, PAZARCI ESNAFINI ZİYARET ETTİ
DUTLULU, PAZARCI ESNAFINI ZİYARET ETTİ
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Ahmet Dutlulu Çarşamba Pazarı´nı ziyaret ederek pazarcı esnafına ‘hayırlı işler´ diledi.
DSP ADAYLARI 3 MAHALLEYİ ZİYARET ETTİ
DSP ADAYLARI 3 MAHALLEYİ ZİYARET ETTİ
DSP Akhisar Belediye Başkan Adayı Kadir Arat, Manisa Büyükşehir belediye Başkan adayı Mehmet Gündüz ve meclis üyeleri 3 mahalleyi birden ziyaret etti.
DUTLULU, “ÜRETEREK KAZANACAĞIZ”
DUTLULU, “ÜRETEREK KAZANACAĞIZ”
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, üretimin ön plana çıktığı, işçinin, çiftçinin ve esnafın yüzünün güldüğü bir Akhisar hedefi olduğunu söyledi.
DUTLULU, GÖRDESLİLER DERNEĞİ´Nİ ZİYARET ETTİ
DUTLULU, GÖRDESLİLER DERNEĞİ´Nİ ZİYARET ETTİ
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Akhisar´daki hemşehri derneklerine bir telefon kadar yakın olduğunu söyleyerek, sürekli iletişim halinde olacaklarını ifade etti.
DUTLULU, “KENTSEL DÖNÜŞÜM, AKHİSARLILARIN İSTEDİĞİ GİBİ OLACAK”
DUTLULU, “KENTSEL DÖNÜŞÜM, AKHİSARLILARIN İSTEDİĞİ GİBİ OLACAK”
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Şeyhisa Mahallesi sakinlerine kentsel dönüşüm projesini tanıttı.
DURSUN, “YILLARIN BİRİKİMİNİ BELEDİYEYE TAŞIYACAĞIZ”
DURSUN, “YILLARIN BİRİKİMİNİ BELEDİYEYE TAŞIYACAĞIZ”
Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Ali DURSUN,İlçe Başkanı Fikret AYSU ve yönetim kurulu üyeleri, Kırbağlar yolu üzerindeki esnafları ziyaret etti.
DSP, MAHALLE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
DSP, MAHALLE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
DSP Akhisar Belediye Başkan Adayı Kadir Arat, Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Gündüz seçim çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.
AKÇEŞME´DEN KADİR ARAT´A DESTEK
AKÇEŞME´DEN KADİR ARAT´A DESTEK
DSP Akhisar Belediye Başkan Adayı Kadir Arat, Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Gündüz seçim çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.
DUTLULU, “İŞÇİ VE MEMURLAR HAK ETTİKLERİ MAAŞLARA KAVUŞACAK”
DUTLULU, “İŞÇİ VE MEMURLAR HAK ETTİKLERİ MAAŞLARA KAVUŞACAK”
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Akhisar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü personelleri ile buluştu.
DUTLULU, “GÖNÜLLERİ KAZANA KAZANA BU SEÇİMİ DE KAZANACAĞIZ”
DUTLULU, “GÖNÜLLERİ KAZANA KAZANA BU SEÇİMİ DE KAZANACAĞIZ”
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Erzurumlular Derneği´ni ziyaret ederek destek istedi.
DUTLULU, “AKHİSAR İÇİN GÜZEL GÜNLER ÇOK YAKINDA”
DUTLULU, “AKHİSAR İÇİN GÜZEL GÜNLER ÇOK YAKINDA”
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Atatürk Mahallesi´nde yüzlerce kişinin katılımı ile yaptığı mitingde Akhisarlılara seslendi.
DUTLULU, “TEK AMACIMIZ AKHİSAR´A HİZMET ETMEK”
DUTLULU, “TEK AMACIMIZ AKHİSAR´A HİZMET ETMEK”
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, sanayi yolu üzerindeki esnaflara ‘hayırlı işler´ dileyerek sorunlarını dinledi.
DSP, PAZAR PAZARINI ZİYARET ETTİ
DSP, PAZAR PAZARINI ZİYARET ETTİ
DSP Akhisar Belediye Başkan Adayı Kadir Arat ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Gündüz seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.
DUTLULU, BAYBURTLULAR DERNEĞİ´Nİ ZİYARET ETTİ
DUTLULU, BAYBURTLULAR DERNEĞİ´Nİ ZİYARET ETTİ
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Bayburtlular Derneği´ni ziyaret ederek projelerini anlattı.
DUTLULU “DAHA GÖREVE GELMEDEN BİLE HİZMETLERE BAŞLADIK”
DUTLULU “DAHA GÖREVE GELMEDEN BİLE HİZMETLERE BAŞLADIK”
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu´dan Hürriyet Mahallesi´nde coşkulu miting
DUTLULU, "GEÇMİŞLE HESABIMIZ YOK, DERDİMİZ AKHİSAR´IN GELECEĞİ"
DUTLULU, "GEÇMİŞLE HESABIMIZ YOK, DERDİMİZ AKHİSAR´IN GELECEĞİ"
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Süleymanlı ve Medar Mahallerinde yaptığı mitinglerde Akhisarlılara seslendi.
DUTLULU, “UNUTULMUŞ MAHALLELER HİZMETE KAVUŞACAK”
DUTLULU, “UNUTULMUŞ MAHALLELER HİZMETE KAVUŞACAK”
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu´yu, Zeytinliova mitinginde yüzlerce vatandaş Türk bayrakları ile karşıladı.
SP DÜZENLEDİĞİ KONFERANSA HASAN DAMAR KONUK OLDU
SP DÜZENLEDİĞİ KONFERANSA HASAN DAMAR KONUK OLDU
Akhisar Saadet partisi tarafından organize edilen Milli Görüş konferansı Akhisar Necdi Şentürk Park içi sinema salonunda yapıldı.
DUTLULU´DAN ODA VE DERNEKLERE MÜJDE!
DUTLULU´DAN ODA VE DERNEKLERE MÜJDE!
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, ‘Dernekler Yerleşkesi´ projesi hakkında bilgiler verdi.
DUTLULU SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ
DUTLULU SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Nuri Giyik Sanayi Sitesi´nde çalışan esnafları ziyaret ederek ‘Hayırlı işler´ dileğinde bulundu.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Manisa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:36 08:19 13:23 15:50 18:09 19:38
sariahmetpasa250X250 " target="_self" title="">

                                                                          

Son Sayı
Önceki Sayılar
1037 İbni Sina`nın vefatı