BÜYÜKŞEHİR´İN AKHİSAR´A YATIRIMI 152 MİLYON
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Akhisar´da mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
Tarih: 6.2.2019 09:14:08/ 929okunma / 0yorum

         Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Akhisar´da mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Geride kalan yaklaşık 5 yıllık sürede ilçeye yapılan yatırım ve hizmetleri bir bir anlatan Başkan Ergün, hiçbir siyasi çekişmeye dahil olmadan yalnızca Manisa´ya hizmet sevdasıyla hareket ettiklerini ve Akhisar´da da Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ´nin ilçeye toplam 152 milyon liralık yatırım yaptığını ifade etti.

 

         Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Akhisarlı muhtarlarla Tütün Otel´de bir araya geldi. Toplantıya Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel, MHP İlçe Başkanı Ahmet Namal, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Sayın, Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Balaban, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Adem Duran, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Taha Dal, MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Esin Güngör, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Burcu Bozbıyık, belediye meclis üyeleri, Genel Sekreter Aytaç Yalçınkaya, Genel Sekreter Yardımcıları Yılmaz Gençoğlu ve Mustafa Genç, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, daire başkanları, partililer ve mahalle muhtarları katıldı.

“Güzel hizmetler yaptığına şahidim”

         Okunan duaların ardından programın açılış konuşmasını Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ersoy Arslan yaptı. Arslan, demokrasinin temel taşı mahalle muhtarlarını önemsediklerini belirterek, toplantıda onların görüşlerini dinleyeceklerini belirtti. Arslan´ın ardından söz alan Akhisar Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan Gümüş ise, düzenlenen toplantı nedeniyle memnuniyetini paylaştı. Gümüş´ün ardından söz alan AK Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel, geride kalan 5 yılda Manisa Büyükşehir Belediyesi´nin güzel hizmetler yaptığını belirterek, “Kolay değil Büyükşehir kurup, il geneline hizmet etmek. Bu anlamda geride kalan 5 yıllık hizmet sürecinde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün´ün güzel hizmetler yaptığına şahidim. Önümüzdeki beş yılda daha güzel hizmetleri ilçemize kazandıracağına inanıyorum” dedi.

20 Yıllık Çalışma Büyükşehir´le Tamamlandı

Son olarak kürsüye Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün geldi. Geride kalan 5 yılda ortaya koydukları proje ve hizmetleri anlatmak amacıyla toplantının düzenlendiğini belirten Başkan Ergün, ilk olarak MASKİ Genel Müdürlüğünün yaptığı altyapı yatırımlarını anlattı. Bunları anlatırken bir detaya da yer veren Başkan Ergün, “Sarıdede mevkiinde bulunan kaynak suyuna 4 kilometrelik terfi ve isale hattı yapılarak 1 milyon 850 bin liralık yatırımla Dağdere Mahallemize ulaştırıldı. Yaklaşık 20 yıldır bu hattın döşenmesi talep ediliyordu. 2008´de ilk olarak başlandı ancak yapılamadı. Bunu da tamamlamak bizlere nasip oldu” dedi.

Akhisar´ın Altyapısına 52 Milyon Lira

Manisa´nın büyükşehir olmasıyla birlikte MASKİ Genel Müdürlüğünün sıfırdan kurulduğunu hatırlatan Başkan Ergün, “Yeni kurulmuş bir kurum olmasına rağmen geride kalan sürede sadece MASKİ´nin Akhisar´ımıza yaptığı yatırımın miktarı tamı tamına 52 milyon lira. Eski parayla ilçemizin yalnızca altyapısına 52 trilyon harcamışız. Güle güle kullanılsın, helali hoş olsun diyorum” diye konuştu.

Prestij Caddelerine 15 Milyon Lira

İl genelinde sözünü verdikleri Gıda Bankası´nı Akhisar´a da kazandırdıklarını belirten Başkan Ergün, şu an itibariyle Akhisarlı 971 gerçek ihtiyaç sahibinin bu hizmetten faydalandığını kaydetti. İl genelinde 8 bin 764 öğrencinin eğitim aldığı MABEM kurslarının Akhisar´da da faaliyette olduğunu dile getiren Başkan Ergün, buradan da 958 gencin faydalandığına vurgu yaptı. İlçe merkezindeki prestij cadde projelerine de değinen Başkan Ergün, “Prestij caddeleri projemizle Akhisar´ımızda Yeni Cami Caddesi, Tahir Ün Caddesi, Ring Yolu, 1. Nakliye, 2. Nakliye caddelerimizi sil baştan yeniledik. Yollarıyla, kaldırımlarıyla, gece aydınlatmalarıyla modern bir görünüm kazanan bu çalışmalarımıza 15 milyon 300 bin liralık kaynak harcadık” dedi.

103 Mahalleye Ulaşım Sağlanıyor

İl genelinde hayata geçirdikleri toplu ulaşımda modern dönüşüm çalışmasının Akhisar´da da hayata geçtiğini hatırlatan Başkan Ergün, “Klimalı, engelli erişimine uygun, alçak tabanlı, kamera ve kartlı sistemli modern araçları 2 milyon 225 bin lira yatırımla Akhisar´da da hizmete aldık. Büyükşehir Belediyemize ait 12 araç, 66 mahalleye hizmet veriyor. Kooperatiflere ait araçları da dahil ettik ve modern bir ulaşım ağını Akhisar´da hayata geçirdik. Yani 14 merkez, 95 dış mahalle olmak üzere 109 mahallenin 103´üne toplu taşıma hizmetini modern araçlarla veriyoruz. Kalan 6 mahallenin nüfusu az olduğu için talep gelmedi. Talep gelmesi durumunda buraya da ulaşabilecek altyapımız mevcut. Kazasız belasız kullanılsın inşallah” dedi.

Akıllı Kavşaklarla Trafik Rahatladı

İlçede yapılan akıllı sinyalizasyon sistemleriyle trafiğe rahatlık getirmeyi amaçladıklarını da sözlerine ekleyen Başkan Ergün, “Akhisar´ımız trafik yoğunluğu fazla olan metropol ilçelerimiz arasında. Bunu göz önünde bulundurarak akıllı sinyalizasyon düzenlemesini trafik yoğunluğunun fazla olduğu caddelerde hayata geçirdik. 500 bin lira yatırım yaparak Akhisar ilçe merkezindeki Terminal, Zeytinliova, Tahir Ün ve Tütün Otel, 1. Nakliye ve Tariş, 151. Sokak, Bölge Trafik ve Gölmarmara Kavşakları´nda akıllı sinyalizasyon sistemiyle trafik yoğunluğuna rahatlama getirdik” dedi.

52 Milyon Liralık Asfalt Yatırımı

İlçede gerçekleştirilen asfalt ve parke taşı çalışmalarını da sıralayan Başkan Ergün, şunlara yer verdi: “Köy ve beldelerimiz ve merkez mahallelerimizde hem parke taşı, hem de asfalt noktasında önemli çalışmalar yaptık. Bugüne kadar Akhisar´ın tüm bölgelerinde gerek sıcak asfalt, gerek sathi kaplama olarak yaptığımız asfalt yatırımı 52 milyon liraya ulaştı. Eski parayla 52 trilyon yatırım yaparak sorumluluğumuzda bulunan yollarda 412 kilometrelik asfalt yatırımını ilçemize yaptık. Köy ve beldelerden mahalleye dönen yerleşim yerlerimiz başta olmak üzere Akhisar´ımız genelinde 11 milyon liranın üzerinde yatırımla 565 bin 293 metrekare parke taşı döşedik. Böylece ilçemizde yaşayan tüm hemşehrilerimizi yazın toz toprak, kışın çamur derdinden kurtarmış olduk.”

Akhisar´ın Çöp Sorunu da Bitecek

Türkiye´nin kamu kaynaklarıyla yapılan en büyük yatırımı olan Uzunburun Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Tesisi´nden de söz eden Başkan Ergün, “Tüm ilçelerimizin çöplerinin toplanıp modern bir şekilde ayrıştırılabilmesi için transfer istasyonları inşa ediyoruz. Akhisar´ımızda da Harmandalı mevkiinde 1 milyon 285 bin liralık yatırımla katı atık transfer istasyonu yapım çalışmamız devam ediyor. Çalışma tamamlandığında hem Akhisar´ın, hem Gölmarmara´nın çöpleri bu istasyonlardan Uzunburun´a taşınacak ve Akhisar´ımız önemli bir çevre sorunundan kurtulmuş olacak. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Vahşi Depolama Alanları Rehabilite Ediliyor

Çöp konusunda siyasi malzeme çıkarmaya çalışanları da eleştiren Başkan Ergün, “Malum, Akhisar´da bu konuyu siyasi malzeme olarak kullanmaya çalışan siyasi kurnazlık peşinde olanlar var. 2020 yılı sonuna kadar Akhisar´daki tüm vahşi depolama alanları ve Zeytinliova´daki vahşi depolama alanı rehabilite edilecek. Yıllarca Belde Belediyeleri tarafından vahşi depolama alanı olarak kullanılan Ballıca, Mecidiye, Medar, Süleymanlı Beldelerinin atıkları da taşınarak rehabilite edilecek. Yine aynı şekilde yıllarca Belde Belediyesi tarafından vahşi depolama alanı olarak kullanılan Akhisar Kayalıoğlu´ndaki alan da rehabilite edilecek. Akhisar Merkezde yer alan ve 1997 yılından itibaren de vahşi depolama alanı olarak kullanılan Akhisar Hacıishak Mahallesindeki vahşi depolama alanında da enerji üretimi sağlanacak ve rehabilitasyonu gerçekleştirilecektir. Enerji üretim yatırımımız bitmiş olup Bakanlık kabulünü bekliyoruz. Tüm vahşi depolama alanları yakinen takip edilmekte olup, çalışmalarımız titizlikle sonlandırılacak. Bu söylediklerim dışında siyasi polemik yaratmak isteyenlere kulak asmayın. Çünkü biz iş üretiyoruz, onlar laf. Bunu da böyle bilsinler. Yalnızca bu saydığım rehabilite çalışmalarına şu ana kadar yaklaşık 8 milyon lira yatırım yaptık” dedi.

152 Milyon Liralık Yatırım

İlçede yapılan çalışmaları aktaran Başkan Ergün, “Asfaltından parke taşına, ulaşım hizmetlerinden sosyal yardımlara, ilaçlama çalışmalarına kadar tüm bu saydığım çalışmalarla birlikte Manisa Büyükşehir Belediyemizin Akhisar´ımıza yaptığı yatırım 100 milyon liraya ulaştı. MASKİ Genel Müdürlüğümüzü de eklediğimizde 152 milyon lira gibi bir yatırımı Akhisar´ımıza yapmışız. Eski parayla 152 trilyon lira. Onca yapılmaya çalışılan siyasete, dedikodulara ve buna benzer algılara kulak asmadan yalnızca işimizi yaptık ve Akhisar´ımıza bu yatırımları kazandırdık” dedi.

“İlk günkü heyecanla hizmet vermeye devam edeceğiz”

Siyasi söylem ve çekişmelere uzak kaldıklarını ve yalnızca hizmet etme sevdasıyla çalıştıklarını vurgulayan Başkan Ergün, sözlerini şöyle tamamladı: “Bizleri siyasi çekişmelerin içine çekmeye çalışanlara kulak tıkadık. Biz işimizi yapacağız, Manisa´mıza hizmet edeceğiz dedik ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürdük. İnsanız. Elbette eksiğimiz olacak. Ulaşmakta geciktiğimiz yerler de olmuştur. Ancak şunu iyi bilmenizi isterim ki, hiçbir ayrım gözetmeden, hizmetin siyaseti olmaz diyerek bize oy vermiş vermemiş diye ayırmadan hep geleceğe yönelik proje ve hizmet üretmenin çabasında olduk. Bu çizgimizi hiç bozmadık ve bundan sonra da bozmadan hizmet etmeye devam edeceğiz. Cenab-ı Allah nasip eder, bir 5 yıl daha hizmet verme teveccühünü bizlere gösterirseniz, yine aynı heyecanla, aynı aşkla şehrimizin her alanına hizmet vermeye devam edeceğiz. Çünkü biz Akhisar´ımızı, Manisa´mızı çok seviyoruz.” Konuşmaların ardından muhtarların sorularını da yanıtlayan Başkan Ergün, toplantı sonunda kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri de geri çevirmedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ

ERYÜKSEL; “CUMHUR İTTİFAKI´NI, 31 MART´TA EL ELE, OMUZ OMUZA ZAFERE TAŞIYACAĞIZ”
ERYÜKSEL; “CUMHUR İTTİFAKI´NI, 31 MART´TA EL ELE, OMUZ OMUZA ZAFERE TAŞIYACAĞIZ”
Cumhur İttifakı´nın Akhisar adayı Hüseyin Eryüksel, Başlamış,Muştullar,Musaca ve Karaköy Mahallelerini ziyaret etti.
DSP´NİN MECLİS LİSTESİ
DSP´NİN MECLİS LİSTESİ
DSP´nin meclis listesi açıklandı.
Ali DURSUN VE EKİBİ HIZ KESMİYOR
Ali DURSUN VE EKİBİ HIZ KESMİYOR
Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Ali DURSUN ve beraberindeki parti yönetimi mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.
MİLLET İTTİFAKI´NIN MECLİS ÜYESİ ADAYLARI BELLİ OLDU
MİLLET İTTİFAKI´NIN MECLİS ÜYESİ ADAYLARI BELLİ OLDU
Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti´nin Akhisar Belediye Meclis üye listesi açıklandı.
CUMHUR İTTİFAKININ MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU
CUMHUR İTTİFAKININ MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU
Cumhur ittifakının 28 kişiden oluşan Akhisar Belediye Meclisi listesi belli oldu
ERYÜKSEL; “BİZ BU ŞEHRE SEVDALIYIZ”
ERYÜKSEL; “BİZ BU ŞEHRE SEVDALIYIZ”
Cumhur İttifakın adayı olan Ak parti Akhisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Eryüksel, seçim çalışmalarını Akhisar mahallelerinde sürdürüyor.
DUTLULU, “AKHİSAR´DA ARTIK DEĞİŞİM ZAMANI GELDİ”
DUTLULU, “AKHİSAR´DA ARTIK DEĞİŞİM ZAMANI GELDİ”
Akhisar´da Millet İttifakı´nın Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu Pınarcık, Sarıçalı ve Harmandalı Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi.
ŞIKTAŞLI AKHİSAR´DA
ŞIKTAŞLI AKHİSAR´DA
Millet ittifakı adayı İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orkun Şıktaşlı, Manisa İYİ Parti İl Başkan yardımcısı Ünal Abdullah Gürbüz, İYİ Parti Akhisar İlçe başkanı Mustafa Kındıroğlu, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Manisa İl başkanı Semih Balaban ile birlikte CHP Akhisar İlçe Teşkilatını ziyaret etti.
DUTLULU, KATLI OTOPARK VE PAZARYERİ PROJELERİNİ AÇIKLADI
DUTLULU, KATLI OTOPARK VE PAZARYERİ PROJELERİNİ AÇIKLADI
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Pazar Pazarı´nda pazarcı esnafına ‘hayırlı işler´ dileyerek, katlı otopark ve modern pazaryeri projelerinden bahsetti.
Ali DURSUN VE EKİBİ HIZ KESMİYOR
Ali DURSUN VE EKİBİ HIZ KESMİYOR
Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Ali DURSUN ve beraberindeki parti yönetimi ziyaretler kapsamında Süleymanlı, Tütenli, Selvili, Çobanhasan, Sünnetçiler mahallelerinde vatandaşlar ile bir araya geldi.
ERYÜKSEL ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR
ERYÜKSEL ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR
Cumhur İttifakın adayı olan Ak parti Akhisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Eryüksel, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
DUTLULU, “HER MAHALLE KENDİ KARARLARINI KENDİ ALACAK”
DUTLULU, “HER MAHALLE KENDİ KARARLARINI KENDİ ALACAK”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Seyitahmet Mahallesi´ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.
DUTLULU, “SİZ BİZE YETKİYİ VERİN, BİZ BU SORUNLARI ÇÖZELİM”
DUTLULU, “SİZ BİZE YETKİYİ VERİN, BİZ BU SORUNLARI ÇÖZELİM”
Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti´nin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Kayalıoğlu Mahallesi´nin Topuzlar bölgesindeki vatandaşların daveti üzerine evlerine konuk oldu.
DUTLULU´DAN ŞAMPİYON BOKSÖRE ZİYARET
DUTLULU´DAN ŞAMPİYON BOKSÖRE ZİYARET
Millet İttifakı´nın Akhisar´daki Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Türkiye Boks Şampiyonu Deniz Güngör´ü ziyaret ederek boks eldiveni hediye etti ve spor hayatında başarılar diledi.
ERYÜKSEL  SAZOBA VE BEYOBAYI ZİYERET ETTİ
ERYÜKSEL SAZOBA VE BEYOBAYI ZİYERET ETTİ
Cumhur ittifakın adayı olan Ak parti Akhisar Belediye Başkan adayı seçim çalışmalarını sürdürüyor.
ERYÜKSEL; “DOKUNMADIK YÜREK SIKILMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ”
ERYÜKSEL; “DOKUNMADIK YÜREK SIKILMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ”
Cumhur İttifakın adayı olan Ak Parti Akhisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Eryüksel, mahalle çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.
DUTLULU, 14 ŞUBAT´I HUZUREVİ SAKİNLERİYLE GEÇİRDİ
DUTLULU, 14 ŞUBAT´I HUZUREVİ SAKİNLERİYLE GEÇİRDİ
Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti Akhisar Belediye Başkan adayı Besim Dutlulu, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla Akhisar Huzurevi´nde kalan yaşlıları ziyaret etti ve onlarla vakit geçirdi.
ALİ DURSUN ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
ALİ DURSUN ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Ali DURSUN ve parti yönetimi Akhisar da faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.
DUTLULU, “TEK AMACIMIZ AKHİSAR´A HİZMET ETMEK´
DUTLULU, “TEK AMACIMIZ AKHİSAR´A HİZMET ETMEK´
Ahmet Dutlulu Çarşamba Pazarı´nda, pazarcı esnafına ‘hayırlı işler´ dileyen ve alışveriş yapan Akhisarlılarla sohbet eden Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.
ERYÜKSEL´DEN ODALARA ZİYARETLER
ERYÜKSEL´DEN ODALARA ZİYARETLER
Cumhur İttifakının AK Partili Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel, oda ziyaretlerine de devam ediyor.
 BAŞKAN ADAYI ERYÜKSEL´DEN KAHVECİLER ODASINA ZİYARET
BAŞKAN ADAYI ERYÜKSEL´DEN KAHVECİLER ODASINA ZİYARET
Cumhur ittifakının AK Partili Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel, yağmur çamur demeden ziyaretlere devam ediyor.
DUTLULU, “KAZANAN AKHİSAR VE AKHİSARLILAR OLMALI”
DUTLULU, “KAZANAN AKHİSAR VE AKHİSARLILAR OLMALI”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Başlamış ve Kurtulmuş Mahallelerini ziyaret etti.
DUTLULU, “AKHİSAR´DA TİCARET FAALİYETLERİNE DESTEK OLACAĞIZ”
DUTLULU, “AKHİSAR´DA TİCARET FAALİYETLERİNE DESTEK OLACAĞIZ”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Mermerciler Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi´nin davetine katılarak sorunlarını dinledi ve çözüm yollarından bahsetti.
DUTLULU, “BELEDİYEYİ KAPALI KAPILAR ARDINDAN YÖNETMEYECEĞİZ”
DUTLULU, “BELEDİYEYİ KAPALI KAPILAR ARDINDAN YÖNETMEYECEĞİZ”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, 1. Nakliye Caddesi´nde esnaf ziyaretlerinde bulundu.
DUTLULU´DAN SOKAK HAYVANLARINA YAŞAM MERKEZİ PROJESİ
DUTLULU´DAN SOKAK HAYVANLARINA YAŞAM MERKEZİ PROJESİ
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, sokak hayvanları için yaşam merkezleri oluşturacaklarını açıkladı.
ERYÜKSEL; ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
ERYÜKSEL; ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
Cumhur İttifakı Akhisar Belediye başkan adayı hüseyin Eryüksel, beraberinde Ak parti manisa milletvekili Uğur Aydemir, Ak Parti ilçe başkanı İbrahim Sayın ve ilçe teşkilat yönetim kurulu üyelerinin de katılımı ile dereköy mahallesinde ziyaretlerde bulundu.
DUTLULU, “AKHİSARLILARA MADDİ OLARAK DESTEK OLACAĞIZ”
DUTLULU, “AKHİSARLILARA MADDİ OLARAK DESTEK OLACAĞIZ”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Gıda İmalatçıları Sitesi´ni ziyaret ederek, site çalışanlarının sorunlarını dinledi.
 DUTLULU, "AKHİSAR´IN HER SORUNU BİZİM SORUNUMUZ"
DUTLULU, "AKHİSAR´IN HER SORUNU BİZİM SORUNUMUZ"
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Tütenli Mahallesi´ni ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.
ERYÜKSEL´DEN ZİYARETLER
ERYÜKSEL´DEN ZİYARETLER
Cumhur İttifakı Akhisar adayı Hüseyin Eryüksel; Akçeşme, Akselendi, Sarıçalı mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelip onların dertlerini dinledi.
DUTLULU, "BELEDİYE HİZMETLERİNDE PARTİ AYRIMI OLMAZ"
DUTLULU, "BELEDİYE HİZMETLERİNDE PARTİ AYRIMI OLMAZ"
Millet İttifakı´nın Akhisar´daki ortak belediye başkan adayı Besim Dutlulu, Kapaklı Mahallesi´ni ziyaret ederek projelerini anlattı.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Manisa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:36 08:19 13:23 15:50 18:09 19:38
sariahmetpasa250X250 " target="_self" title="">

                                                                          

Son Sayı
Önceki Sayılar
1917 Yılbaşının 1 Ocak?a alınması.
1918 Bayburt ve Ahlat`ın kurtuluşu.
2006 Fırtına