AKHİSARLI MOTOSİKLETÇİLER GÜVENLİK VE İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ ALIYOR
AKHİSARLI MOTOSİKLETÇİLER GÜVENLİK VE İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ ALIYOR
Akhisar Belediyesi öncülüğünde gerçekleşen Motosiklet Güvenli ve İleri Sürüş Çalışmaları Most Akademi tarafından Akhisarlı motosikletseverlerle ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.
PEHLİVANOĞLU İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ ŞEHRİNİ KEŞFETTİ
PEHLİVANOĞLU İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ ŞEHRİNİ KEŞFETTİ
Akhisar Belediyesi öncülüğünde Akhisar Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün destekleri ile gerçekleştirilen "Şehrimi Keşfediyorum" projesinin bugün ki konukları Akhisar Pehlivanoğlu İlkokulu öğrencileri oldu.
DUTLULU, AKHİSAR ZİRAAT ODASINI ZİYARET ETTİ
DUTLULU, AKHİSAR ZİRAAT ODASINI ZİYARET ETTİ
CHP´li Dutlulu:“Tüm Akhisar´a iyi ki Besim Dutlulu başkanlığı kazanmış dedirteceğiz.”
BAKIRLIOĞLU MANİSA BÜYÜKŞEHİR ZEHİRLİ ATIKLARA NEDEN SESSİZ?
BAKIRLIOĞLU MANİSA BÜYÜKŞEHİR ZEHİRLİ ATIKLARA NEDEN SESSİZ?
Manisa çevresinden ve il dışından getirilen arıtma tesislerinin atık çamurlarının Akhisar çöplüğüne dökülmesini yakından takip eden ve Cumhuriyet Başsavcılığa suç duyurusunda bulunan CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi BAKIRLIOĞLU zehirli atıkları Akhisar çöplüğüne döken ve para cezasına çarptırılan şirketin ihalesinin neden iptal edilmediğini sordu.
ATATÜRK İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ ŞEHRİNİ KEŞFETTİ
ATATÜRK İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ ŞEHRİNİ KEŞFETTİ
Akhisar Belediyesi öncülüğünde Akhisar Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün destekleri ile gerçekleştirilen "Şehrimi Keşfediyorum" projesinin konukları Akhisar Atatürk İlkokulu öğrencileri oldu.
ZEYTİNLİOVA´DAN YIRCALI ANAOKULUNA GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURULDU
ZEYTİNLİOVA´DAN YIRCALI ANAOKULUNA GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURULDU
Akhisar Zeytinliova Ortaokulu ile Akhisar Yırcalı Anaokulu arasında geri dönüşüm ve sıfır atık projelerini destekleyen çok güzel, örnek bir işbirliğine imza atıldı.
DUTLULU ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Besim Dutlulu, CHP´den Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayarak İlçe parti binasında basın açıklaması yaptı.
Tarih: 24.10.2018 16:46:04/ 1101okunma / 0yorum

Besim Dutlulu, CHP´den Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayarak İlçe parti binasında basın açıklaması yaptı.

Dutlulu; “Sayın İlçe Başkanım, Yönetim Kurulu Üyelerim, Değerli basın mensupları, önceki dönemler parti yöneticilerim, belde, belediye başkanlarım ve yol arkadaşlarım: Sevgili Cumhuriyet Halk Partisi üyeleri,

öncelikle buraya gelmeniz bana onur, partimize güç katmıştır. Sağ olun var olun!

Konuşmama başlamadan önce değerli parti büyüğüm, sevgili abim, partimizin emekçisi ilçe sekreterimiz sayın Lütfü Yavuz´a acil şifalar diliyorum. Geçtiğimiz haftalarda yaşadığı sağlık sorunlarını atlatacağını umut ediyorum.Öncelikle kamuoyunu ve üyelerimizi daha iyi bilgilendirmek için kendimden bahsetmek istiyorum.1979 doğumluyum, ilkokulu Akhisar´da Misak-ı Milli ilkokulunda okudum. Çocukluk yıllarım Akhisar´da şimdiki öğretmenevi, eski Tekel binası karşısında bulunan evimizde, ve onun çevresinde ki sokaklarda geçti.Ortaokul ve liseyi İzmir´de yatılı okulda okuduktan sonra Ege üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun oldum. 2005 yılında Akhisar´da eczanemi açtım, aynı yıl eşim Özge Dutlulu ile evlendim. Kendisi de Hürriyet mahallesinde ki eczanesinde mesleğini icra etmektedir. Ege ve Simge isimli ikiz çocuklarım var.On sene Manisa Eczacı Odası Akhisar İlçe Temsilci Yardımcılığı görevinde bulundum. Arkasından İlçe Temsilcisi oldum, geçtiğimiz hafta partimizden aday adayı olduğumdan dolayı görevimden istifa ettim. Akhisar´da ki bir çok sivil toplum kuruluşu ve derneğe üyeyim, bazılarının yönetiminde görev aldım. Mesleki kooperatifler olan Edak, Çekop ve Farmakoop üyesiyim. İlk defa 2014 yerel seçimleri öncesi şu an vekilimiz olan o zaman ki belediye başkan adayımız sayın Vehbi Bakırlıoğlu´nun daveti ile Cumhuriyet Halk Partisine üye olarak siyasete başladım.

2014 yerel seçimlerinde partimizin meclis üyesi adayıydım. O seçimi kendimi adadığım, çok emek sarf ettiğim bir süreç olarak görürüm. Seçim kampanyası için oluşturduğumuz projelerin üretim aşamasında çalıştım. O zaman ki başkan adayımız, meclis adaylarımız, yöneticilerimiz, kadın kollarımız ve gençlik kollarımız ile sokak sokak çalıştık. Bu dönem ciddi bir tecrübe kazandım.

Daha sonra Cumhuriyet Halk Partisinde siyasete devam ettim. 2017 aralık ayında yapılan kongrede Akhisar ilçe yönetimine seçildim. Mevcut ilçe yönetiminde başkan yardımcısı olarak görev yaparken geçtiğimiz hafta aday adaylığı süreci sebebiyle görevimden istifa ettim.

Sizlerle Akhisar´ın durumu hakkında ki düşüncelerim ile neden aday olduğumu paylaşmak istiyorum.

Akhisar´da yıllardır partimiz iyi oy almasına rağmen seçimleri az farkla kaybediyoruz. Özellikle Akp´li Akhisar Belediyesi tüm eksikliklerine ve başarısızlıklarına rağmen belediyeyi üç dönemdir yönetiyor. Bununla birlikte sokağa indiğiniz zaman belediye hizmetlerinden memnun olmayan, belediye başkanı ve yöneticileri ile ilişkisi çok zayıf ve buna alışmış bir seçmen profili karşımıza çıkıyor.

Seçim sürecinde ve başkanlıkta ilk önce Akhisarlıların ulaşabilecekleri, diyalog kurabilecekleri ve birlikte çözüm üretebilecekleri  bir başkan olmayı amaç edineceğim.

Sosyal demokrat belediyecilik anlayışı ile şeffaf, hesap verebilir ve tüm vatandaşların yönetime katılacağı, demokratik bir yönetim anlayışını Akhisar Belediyesinde hakim kılacağız. Partimizin ilkeleri doğrultusunda sürdürülebilir kalkınma amacı ile planlı yönetim modeli oluşturacağız.

Akhisar Belediyesi insanları mutsuz eden konumundan, hizmet odaklı, memurundan başkanına güler yüz ile insanlara çözüm üreten bir kurum haline gelecek.

Seçmenleri , yurttaşları, müşteri gibi gören belediyecilikten, kenti kentliyle yöneten belediyeciliğe en kısa zamanda geçeceğiz.

Akhisar´ın sorunlarını da seçim kazanmak için gerekli olan ayrıntıları da çok iyi biliyoruz. Dersimize çalıştık. Belediye ne yazık ki borç içinde, bir yanda en basit hizmete bile ödenek bulunamazken, öte tarafta paralar çar çur edilmekte

Ancak şehrimizin asıl sorunu bütçe sorunu değildir. Heyecanını, çalışma isteğini kaybetmiş bir anlayış Akhisar Belediyesine hakimdir. Bu heyecan ise sadece ben de değil tüm Cumhuriyet Halk Partililerde mevcuttur. Parti olarak duyduğumuz bu heyecan, istek ve hizmet etme aşkı rakiplerimize göre en önemli avantajımızdır.

Seçimi kazandıktan sonra ilk aşama olarak belediyenin mali yapısını düzeltirken projelerimiz ile de Akhisar´ımıza farklı bir çehre kazandıracağız.

Akhisar merkez çarşı ve Tahir Ün Caddesini içine alan ‘Modern Çarşı´ projemiz ile otoparklar, yaya yolları, üzeri kapatılmış konsept sokaklar, cafeler, mağazalar ve restoranlar ile Türkiye´de örneği olmayan bir alış veriş bölgesi yaratacağız.

Yılan hikayesine dönen kentsel dönüşümü o bölgede yaşayan vatandaşlarımız ile onların isteklerine göre şekillendireceğiz. Akp´nin hayali olan rantsal dönüşüm yerine bizim hayalimiz olan yerinde dönüşümü hayata geçireceğiz. O bölgede yaşayan vatandaşlarımıza yeşil alanları, sağlık merkezleri, oyun parkları ve otoparkları ile standartları yüksek yaşam alanları yaratacağız. Bu bölgelerde bulunan tarihi evleri turizm bakanlığı ile ortak projeler ile koruyacağız, yeni sosyal alanlar yaratacağız. Daha önemlisi kentsel dönüşümü gerçekleştirirken bölge halkının gene mahallelerinde yaşamalarını sağlayacağız.

Akhisar´ın geleceği için önemli olan zeytin konusunda hızlı bir şekilde üretici birliği kurulması için çalışmalara başlayacağız. Bu konuda hem borsa hem ticaret odası hem de üreticiler ile birlikte çalışacağız. Burada da önceliğimiz küçük üreticilerin ekonomik sorunlardan en az etkilenmesi olacaktır. Benim de belediye meclis üyesi adayı olarak işin mutfağında bulunduğum 2014 yerel seçimlerinde, belediyenin öncülüğü ve teşviki ile kurmayı planladığımız üretici birlikleri öncelikli projelerimizdendi. Özellikle bu sene üreticimizin yaşadığı sorunlar bu konunun ne kadar hayati bir öneme sahip olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Belediyeye geçen zeytinliklerin kullanımı açısından önceliğimiz asıl sahibi olan, oraları satın alan köylere kooperatif kurup, zeytinliklerin bu kooperatiflere kiralanmasıdır. Bu gerçekleşene dek bu zeytinlerden gelen gelirlerin tamamını o köylere yapılacak yatırımlarda kullanacağız.

Tüm bütçemiz şeffaf olacak.  Giderleri, toplanan ve toplanamayan gelirleri düzenli olarak açıklayacağız. Bunları yerel gazetelere vereceğiz. Hiç bir dedikoduya imkan vermeyeceğiz.

Ülkemizde Cumhuriyet Halk Partili belediyelerin başarılı örneklerinde olduğu gibi özellikle kadın odaklı üretim kooperatiflerini hayata geçireceğiz. Bunlara maddi anlamda destekle kalmayıp ticari hayatlarında da yardımcı olacağız.

Yerel yönetim seçimini kazandığımızda sizin de desteğinizle sadece Cumhuriyet Halk Partililerin  değil daha önce başka partilere oy vermiş insanların da yaşamaktan mutluluk duyacağı bir şehir yaratacağız. Kendime ve Cumhuriyet Halk Partililere güveniyorum, kısa sürede İzmir gibi Eskişehir gibi tüm Türkiye´nin örnek gösterdiği bir şehir yaratacağız.

Burada bahsettiğim projeler aklımızda, hayalimizde olanlardan bir kaç örnek sadece.  Amacım vizyonumuzu sizinle paylaşmak .

Başta önseçim dahil olmak üzere genel merkezin belirleyeceği tüm yöntemlere saygılıyım. Benim isteğim üyelerin oyları ile sandıktan çıkmaktır. Sandıktan çıkacak her sonuca veya yapılacak bir atamaya saygılıyım. Yıllardır örgütte hizmet verdim, her sonuçta gene vereceğim. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk´ün kurmuş olduğu parti benim partim ve altı ok ile belirlenmiş ilkeler benim hayat felsefemdir.

Sevgili Cumhuriyet Halk Partililer bizim kazanmamız gereken bu seçimde hem sizlerin desteğinize hem tüm Akhisarlıların oylarına talibim.

Buraya gelen ve gelemeyen tüm Cumhuriyet Halk Partililere ve Akhisarlı hemşerilerime teşekkürü bir borç bilirim. Bu şehre hizmet etmek benim için büyük bir şeref olacaktır. Saygı ve sevgilerimle.”dedi.

 Ş.K.

 

 

Kaynak: HABER MERKEZİ

Anahtar Kelimeler: DUTLULU ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
DUTLULU, AKHİSAR ZİRAAT ODASINI ZİYARET ETTİ
DUTLULU, AKHİSAR ZİRAAT ODASINI ZİYARET ETTİ
CHP´li Dutlulu:“Tüm Akhisar´a iyi ki Besim Dutlulu başkanlığı kazanmış dedirteceğiz.”
BAKIRLIOĞLU MANİSA BÜYÜKŞEHİR ZEHİRLİ ATIKLARA NEDEN SESSİZ?
BAKIRLIOĞLU MANİSA BÜYÜKŞEHİR ZEHİRLİ ATIKLARA NEDEN SESSİZ?
Manisa çevresinden ve il dışından getirilen arıtma tesislerinin atık çamurlarının Akhisar çöplüğüne dökülmesini yakından takip eden ve Cumhuriyet Başsavcılığa suç duyurusunda bulunan CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi BAKIRLIOĞLU zehirli atıkları Akhisar çöplüğüne döken ve para cezasına çarptırılan şirketin ihalesinin neden iptal edilmediğini sordu.
MHP´DE MECLİS ÜYELİĞİNE YOĞUN İLGİ
MHP´DE MECLİS ÜYELİĞİNE YOĞUN İLGİ
Akhisar´da 31 Mart´ta yapılacak yerel seçimler de meclis üyeliği müracaatların süresi uzatıldı.
SAADET PARTİSİ, ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
SAADET PARTİSİ, ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
Akhisar Saadet Partisi İlçe Başkanı Fikret Aysu, yönetim kurulu üyesi Aydan Akkuş ve Belediye başkan adayı Ali Dursun 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile gazetemizi ziyaret etti.
MHP İLÇE TEŞKİLATI GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
MHP İLÇE TEŞKİLATI GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
Milliyetçi Hareket Partisi Akhisar ilçe teşkilat Başkanı Ahmet Namal, ilçe yönetim kurulu üyesi Necdet Kıyak, eski İlçe başkanı Halil Öksüz, MHP Kadın Kolları Başkan Esin Güngör, gazetemizi ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.
CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DUTLULU BASINLA BULUŞTU
CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DUTLULU BASINLA BULUŞTU
CHP Akhisar Belediye Başkan adayı Besim Dutlulu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolaysıyla basınla öğle yemeğinde bir araya gelerek kutladı.
MHP MAHALLE TEMSİLCİLERİ İLE KAHVALTIDA BULUŞTU
MHP MAHALLE TEMSİLCİLERİ İLE KAHVALTIDA BULUŞTU
Akhisar MHP İlçe Teşkilatı mahalle temsilcileri ile birlikte kahvaltıda buluştu.
BESİM DUTLULU ve VEHBİ BAKIRLIOĞLU SANAYİ SPOR ile BULUŞTU!
BESİM DUTLULU ve VEHBİ BAKIRLIOĞLU SANAYİ SPOR ile BULUŞTU!
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Eczacı Besim DUTLULU ve Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili A. Vehbi BAKIRLIOĞLU Sanayi Spor yönetimi ve üyeleriyle buluştu.
BAKIRLIOĞLU ; "SURİYE ZEYTİNYAĞINDAN PİS KOKULAR GELİYOR"
BAKIRLIOĞLU ; "SURİYE ZEYTİNYAĞINDAN PİS KOKULAR GELİYOR"
“Suriye´den Zeytinyağı İthalatını Hemen Durdurmalı”
BAKIRLIOĞLU; “ZARARLI  ATIKLARIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”
BAKIRLIOĞLU; “ZARARLI ATIKLARIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”
CHP Manisa Milletvekili Ahmet V.Bakırlıoğlu ve CHP Akhisar İlçe yönetimi Katı atık bertaraf tesisine zararlı atıklar atılıyor iddiası ile ilgili olarak ilçe binasında basın açıklaması yaptı.
BESİM DUTLULU SANAYİ ESNAFIYLA BULUŞTU
BESİM DUTLULU SANAYİ ESNAFIYLA BULUŞTU
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Eczacı Besim DUTLULU, sanayi esnafını ziyaret etti.
AKHİSAR ÜNİVERSİTEYİ HAKEDİYOR
AKHİSAR ÜNİVERSİTEYİ HAKEDİYOR
Akhisar Üniversitesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Genel Kuruluna katılan CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Akhisar´ın üniversite konusunda geç kaldığına dikkat çekti.
MHP ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
MHP ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
Milliyetçi Hareket Partisi Akhisar İlçe Teşkilatı ziyaretlerine devam ediyor.
BESİM DUTLULU MUHTARLARLA BULUŞTU
BESİM DUTLULU MUHTARLARLA BULUŞTU
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Eczacı Besim DUTLULU muhtarlarla buluştu.
MHP KAYMAKAM KAYA´YI ZİYARET ETTİ
MHP KAYMAKAM KAYA´YI ZİYARET ETTİ
Milliyetçi Hareket Partisi Akhisar İlçe Teşkilatı Kaymakamı Sabit Kaya´yı ziyaret etti.
MUHTARLARDAN MHP´YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
MUHTARLARDAN MHP´YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
MHP Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Namal ve yönetimi ilçe binasında muhtarlar ile bir araya geldi.
BESİM DUTLULU TARAFTAR İLE KOL KOLA
BESİM DUTLULU TARAFTAR İLE KOL KOLA
İyi bir Akhisarspor taraftarı olan Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim DUTLULU Akhisar´daki taraftar derneklerini ziyaret etti.
 BESİM DUTLULU, CHP´Lİ NİLÜFER BELEDİYESİNDE
BESİM DUTLULU, CHP´Lİ NİLÜFER BELEDİYESİNDE
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim DUTLULU, sosyal demokrat belediyecilik anlayışını başarıyla uygulayan Bursa Nilüfer Belediyesi´ni ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.
BAKIRLIOĞLUESNAFIN KİRA STOPAJ VERGİSİ KALDIRILSIN
BAKIRLIOĞLUESNAFIN KİRA STOPAJ VERGİSİ KALDIRILSIN
2019 yılı bütçesi görüşmelerinde Ticaret Bakanlığı bütçesi üzerine konuşan CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi BAKIRLIOĞLU esnaf ve sanatkarların sorunlarını meclis kürsüsünden dile getirdi.
MHP İLÇE YÖNETİMİNE ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
MHP İLÇE YÖNETİMİNE ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
Akhisar MHP İlçe teşkilatında yeni göreve başlayan Başkan Ahmet Namal ve Kadın Kolları Başkanına hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
ADANA B.BELEDİYE BAŞKANI AKHİSAR´DA
ADANA B.BELEDİYE BAŞKANI AKHİSAR´DA
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Akhisar´da cenaze namazına katılmak üzere Akhisar´a geldi.
CHP AKHİSAR TEŞKİLATI BASIN İLE KAHVALTIDA BULUŞTU
CHP AKHİSAR TEŞKİLATI BASIN İLE KAHVALTIDA BULUŞTU
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe teşkilatı parti lokalinde basın mensupları ve parti üyeleri ile birlite kahvaltıda buluştu.
BAKIRLIOĞLU ;ASGARİ ÜCRET EN AZ 2.200 LİRA OLMALI
BAKIRLIOĞLU ;ASGARİ ÜCRET EN AZ 2.200 LİRA OLMALI
2019 yılında işçilerin alacağı asgari ücreti belirlemek üzere çalışmalara başlayan Asgari Ücret Tespit Komisyonu ile ilgili Meclis Genel Kurulunda konuşan CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi BAKIRLIOĞLU asgari ücretin net 2.200 lira olması gerektiğini söyledi.
CHP AKHİSAR İLÇE ÖRGÜTÜ  ENGELLERİ KALDIRAN ZİYARETİ
CHP AKHİSAR İLÇE ÖRGÜTÜ ENGELLERİ KALDIRAN ZİYARETİ
CHP Akhisar İlçe Yönetimi ve CHP Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, 3 Aralık “Dünya Engelililer Günü´´ dolaysıyla Akhisar´daki engeliler derneklerini ziyaret etti.
CHP, KADIN KOLLARI HAKLARININ 84. YILINDA  AÇIKLAMA YAPTI
CHP, KADIN KOLLARI HAKLARININ 84. YILINDA AÇIKLAMA YAPTI
Akhisar CHP ilçe teşkilatı Kadın kolları Kadına seçme seçilmenin 84. Yılı nedeni ile ilçe binasında basın açıklaması yaptı.
SP 3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
SP 3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
Saadet Partisinden Akhisar´da 31 Mart seçimlerinde Ali Dursun aday olduğunu açıklamasından sonra çalışmalarına başladı.
Akhisar CHP Üyeleri “Dutlulu´yu İstiyoruz” Dedi
Akhisar CHP Üyeleri “Dutlulu´yu İstiyoruz” Dedi
Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi temayül yoklamasında kazanan aday adayı Besim Dutlulu oldu.
ALİ DURSUN SAADET PARTİSİNDEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
ALİ DURSUN SAADET PARTİSİNDEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Ali Dursun Adaylığını açıkladı
DEMOKRASİ PLATFORMU BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
DEMOKRASİ PLATFORMU BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
Akhisar Kadın Derneği, Eğitim-Sen Lokalinde Demokrasi Platformu bileşenlerinin düzenlediği 25 Kasım´da Kadına Şiddet yürüyüşünün ses getirmesi üzerine basın açıklaması yaptı.
BESİM DUTLULU HACIİSHAK MAHALLESİ´NDE
BESİM DUTLULU HACIİSHAK MAHALLESİ´NDE
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan A. Adayı Ecz. Besim DUTLULU Hacıishak mahallesinde vatandaşlar ve partilileri ziyaret etti.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Manisa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:36 08:19 13:23 15:50 18:09 19:38
sariahmetpasa250X250 " target="_self" title="">

                                                                          

Son Sayı
Önceki Sayılar
1406 Çandarlı Ali Paşa`nın vefatı
1910  Çırağan Sarayı Yangını.
1993  ABD Uçakları, Kuzey Irak`taki Askeri Hedefleri Bombaladı.İncirlik Üssü`nden Kalkan ABD Uçaklarının Kuzey Irak`ta Son İki Günde İki Savaş Uçağını Düşürmesinin, İki Füze Radar İstasyonu İle,Bir Uçaksavar Bataryasını Bombalaması.
2006 Fırtına