DUTLULU´DAN ŞEHİTLERİMİZ İÇİN LOKMA HAYRI
DUTLULU´DAN ŞEHİTLERİMİZ İÇİN LOKMA HAYRI
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi´nin 104´üncü yıl dönümü dolayısıyla Akhisar´ın 4 noktasında lokma hayrında bulundu.
ÇANAKKALE GEÇİLMEZ
ÇANAKKALE GEÇİLMEZ
Türk´ün Destanı Akhisar´da Anıldı
EN GÜZEL SKOR MUHTEŞEM DOSTLUKLARDIR..
EN GÜZEL SKOR MUHTEŞEM DOSTLUKLARDIR..
Master camiasının çok değerli takımlarından SELÇUK EFES MASTER futbol takımının nazik daveti üzerine selçuk´a giden THYATEIRA AKHİSAR MASTER futbol takımı önce şehrin tarihi yerleri olan şirince ve efes i gezdikten sonra şehir stadında selçuk-efes master futbol takımı ile yaptığı dostluk maçında her iki takımda en güzel skorun dostluk olduğunu bir kez daha tüm futbol severlere gösterdiler.
RAGIPBEY ADAYI YORGUN´DAN ŞEHİTLER ANISINA LOKMA HAYRI
RAGIPBEY ADAYI YORGUN´DAN ŞEHİTLER ANISINA LOKMA HAYRI
Akhisar Ragıpbey Mahallesi muhtar adayı Gül Yorgun 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi´nin 104. yılı nedeni ile lokma döktürdü.
BİRKEZ DAHA AKHİSAR !!!
BİRKEZ DAHA AKHİSAR !!!
Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesinde görevli Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op Dr Tibet KOYUNCU ve Akhisar ilçesi Akselendi mahallesi Aile Hekimi Dr Ali Derviş Manisa ilinde yılın doktoru ödüllerine layık görüldü.
DUTLULU, AKHİSAR´IN ŞEHİDİNİ MEZARI BAŞINDA ANDI
DUTLULU, AKHİSAR´IN ŞEHİDİNİ MEZARI BAŞINDA ANDI
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Beyoba Mahallesi´ni ziyaret etti. Vatandaşların hayır yemeğine katılan Dutlulu, Akhisarlı Şehit Fevzi Kıral´ın mezarı başında da dua okudu.
DUTLULU ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Besim Dutlulu, CHP´den Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayarak İlçe parti binasında basın açıklaması yaptı.
Tarih: 24.10.2018 16:46:04/ 1150okunma / 0yorum

Besim Dutlulu, CHP´den Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayarak İlçe parti binasında basın açıklaması yaptı.

Dutlulu; “Sayın İlçe Başkanım, Yönetim Kurulu Üyelerim, Değerli basın mensupları, önceki dönemler parti yöneticilerim, belde, belediye başkanlarım ve yol arkadaşlarım: Sevgili Cumhuriyet Halk Partisi üyeleri,

öncelikle buraya gelmeniz bana onur, partimize güç katmıştır. Sağ olun var olun!

Konuşmama başlamadan önce değerli parti büyüğüm, sevgili abim, partimizin emekçisi ilçe sekreterimiz sayın Lütfü Yavuz´a acil şifalar diliyorum. Geçtiğimiz haftalarda yaşadığı sağlık sorunlarını atlatacağını umut ediyorum.Öncelikle kamuoyunu ve üyelerimizi daha iyi bilgilendirmek için kendimden bahsetmek istiyorum.1979 doğumluyum, ilkokulu Akhisar´da Misak-ı Milli ilkokulunda okudum. Çocukluk yıllarım Akhisar´da şimdiki öğretmenevi, eski Tekel binası karşısında bulunan evimizde, ve onun çevresinde ki sokaklarda geçti.Ortaokul ve liseyi İzmir´de yatılı okulda okuduktan sonra Ege üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun oldum. 2005 yılında Akhisar´da eczanemi açtım, aynı yıl eşim Özge Dutlulu ile evlendim. Kendisi de Hürriyet mahallesinde ki eczanesinde mesleğini icra etmektedir. Ege ve Simge isimli ikiz çocuklarım var.On sene Manisa Eczacı Odası Akhisar İlçe Temsilci Yardımcılığı görevinde bulundum. Arkasından İlçe Temsilcisi oldum, geçtiğimiz hafta partimizden aday adayı olduğumdan dolayı görevimden istifa ettim. Akhisar´da ki bir çok sivil toplum kuruluşu ve derneğe üyeyim, bazılarının yönetiminde görev aldım. Mesleki kooperatifler olan Edak, Çekop ve Farmakoop üyesiyim. İlk defa 2014 yerel seçimleri öncesi şu an vekilimiz olan o zaman ki belediye başkan adayımız sayın Vehbi Bakırlıoğlu´nun daveti ile Cumhuriyet Halk Partisine üye olarak siyasete başladım.

2014 yerel seçimlerinde partimizin meclis üyesi adayıydım. O seçimi kendimi adadığım, çok emek sarf ettiğim bir süreç olarak görürüm. Seçim kampanyası için oluşturduğumuz projelerin üretim aşamasında çalıştım. O zaman ki başkan adayımız, meclis adaylarımız, yöneticilerimiz, kadın kollarımız ve gençlik kollarımız ile sokak sokak çalıştık. Bu dönem ciddi bir tecrübe kazandım.

Daha sonra Cumhuriyet Halk Partisinde siyasete devam ettim. 2017 aralık ayında yapılan kongrede Akhisar ilçe yönetimine seçildim. Mevcut ilçe yönetiminde başkan yardımcısı olarak görev yaparken geçtiğimiz hafta aday adaylığı süreci sebebiyle görevimden istifa ettim.

Sizlerle Akhisar´ın durumu hakkında ki düşüncelerim ile neden aday olduğumu paylaşmak istiyorum.

Akhisar´da yıllardır partimiz iyi oy almasına rağmen seçimleri az farkla kaybediyoruz. Özellikle Akp´li Akhisar Belediyesi tüm eksikliklerine ve başarısızlıklarına rağmen belediyeyi üç dönemdir yönetiyor. Bununla birlikte sokağa indiğiniz zaman belediye hizmetlerinden memnun olmayan, belediye başkanı ve yöneticileri ile ilişkisi çok zayıf ve buna alışmış bir seçmen profili karşımıza çıkıyor.

Seçim sürecinde ve başkanlıkta ilk önce Akhisarlıların ulaşabilecekleri, diyalog kurabilecekleri ve birlikte çözüm üretebilecekleri  bir başkan olmayı amaç edineceğim.

Sosyal demokrat belediyecilik anlayışı ile şeffaf, hesap verebilir ve tüm vatandaşların yönetime katılacağı, demokratik bir yönetim anlayışını Akhisar Belediyesinde hakim kılacağız. Partimizin ilkeleri doğrultusunda sürdürülebilir kalkınma amacı ile planlı yönetim modeli oluşturacağız.

Akhisar Belediyesi insanları mutsuz eden konumundan, hizmet odaklı, memurundan başkanına güler yüz ile insanlara çözüm üreten bir kurum haline gelecek.

Seçmenleri , yurttaşları, müşteri gibi gören belediyecilikten, kenti kentliyle yöneten belediyeciliğe en kısa zamanda geçeceğiz.

Akhisar´ın sorunlarını da seçim kazanmak için gerekli olan ayrıntıları da çok iyi biliyoruz. Dersimize çalıştık. Belediye ne yazık ki borç içinde, bir yanda en basit hizmete bile ödenek bulunamazken, öte tarafta paralar çar çur edilmekte

Ancak şehrimizin asıl sorunu bütçe sorunu değildir. Heyecanını, çalışma isteğini kaybetmiş bir anlayış Akhisar Belediyesine hakimdir. Bu heyecan ise sadece ben de değil tüm Cumhuriyet Halk Partililerde mevcuttur. Parti olarak duyduğumuz bu heyecan, istek ve hizmet etme aşkı rakiplerimize göre en önemli avantajımızdır.

Seçimi kazandıktan sonra ilk aşama olarak belediyenin mali yapısını düzeltirken projelerimiz ile de Akhisar´ımıza farklı bir çehre kazandıracağız.

Akhisar merkez çarşı ve Tahir Ün Caddesini içine alan ‘Modern Çarşı´ projemiz ile otoparklar, yaya yolları, üzeri kapatılmış konsept sokaklar, cafeler, mağazalar ve restoranlar ile Türkiye´de örneği olmayan bir alış veriş bölgesi yaratacağız.

Yılan hikayesine dönen kentsel dönüşümü o bölgede yaşayan vatandaşlarımız ile onların isteklerine göre şekillendireceğiz. Akp´nin hayali olan rantsal dönüşüm yerine bizim hayalimiz olan yerinde dönüşümü hayata geçireceğiz. O bölgede yaşayan vatandaşlarımıza yeşil alanları, sağlık merkezleri, oyun parkları ve otoparkları ile standartları yüksek yaşam alanları yaratacağız. Bu bölgelerde bulunan tarihi evleri turizm bakanlığı ile ortak projeler ile koruyacağız, yeni sosyal alanlar yaratacağız. Daha önemlisi kentsel dönüşümü gerçekleştirirken bölge halkının gene mahallelerinde yaşamalarını sağlayacağız.

Akhisar´ın geleceği için önemli olan zeytin konusunda hızlı bir şekilde üretici birliği kurulması için çalışmalara başlayacağız. Bu konuda hem borsa hem ticaret odası hem de üreticiler ile birlikte çalışacağız. Burada da önceliğimiz küçük üreticilerin ekonomik sorunlardan en az etkilenmesi olacaktır. Benim de belediye meclis üyesi adayı olarak işin mutfağında bulunduğum 2014 yerel seçimlerinde, belediyenin öncülüğü ve teşviki ile kurmayı planladığımız üretici birlikleri öncelikli projelerimizdendi. Özellikle bu sene üreticimizin yaşadığı sorunlar bu konunun ne kadar hayati bir öneme sahip olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Belediyeye geçen zeytinliklerin kullanımı açısından önceliğimiz asıl sahibi olan, oraları satın alan köylere kooperatif kurup, zeytinliklerin bu kooperatiflere kiralanmasıdır. Bu gerçekleşene dek bu zeytinlerden gelen gelirlerin tamamını o köylere yapılacak yatırımlarda kullanacağız.

Tüm bütçemiz şeffaf olacak.  Giderleri, toplanan ve toplanamayan gelirleri düzenli olarak açıklayacağız. Bunları yerel gazetelere vereceğiz. Hiç bir dedikoduya imkan vermeyeceğiz.

Ülkemizde Cumhuriyet Halk Partili belediyelerin başarılı örneklerinde olduğu gibi özellikle kadın odaklı üretim kooperatiflerini hayata geçireceğiz. Bunlara maddi anlamda destekle kalmayıp ticari hayatlarında da yardımcı olacağız.

Yerel yönetim seçimini kazandığımızda sizin de desteğinizle sadece Cumhuriyet Halk Partililerin  değil daha önce başka partilere oy vermiş insanların da yaşamaktan mutluluk duyacağı bir şehir yaratacağız. Kendime ve Cumhuriyet Halk Partililere güveniyorum, kısa sürede İzmir gibi Eskişehir gibi tüm Türkiye´nin örnek gösterdiği bir şehir yaratacağız.

Burada bahsettiğim projeler aklımızda, hayalimizde olanlardan bir kaç örnek sadece.  Amacım vizyonumuzu sizinle paylaşmak .

Başta önseçim dahil olmak üzere genel merkezin belirleyeceği tüm yöntemlere saygılıyım. Benim isteğim üyelerin oyları ile sandıktan çıkmaktır. Sandıktan çıkacak her sonuca veya yapılacak bir atamaya saygılıyım. Yıllardır örgütte hizmet verdim, her sonuçta gene vereceğim. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk´ün kurmuş olduğu parti benim partim ve altı ok ile belirlenmiş ilkeler benim hayat felsefemdir.

Sevgili Cumhuriyet Halk Partililer bizim kazanmamız gereken bu seçimde hem sizlerin desteğinize hem tüm Akhisarlıların oylarına talibim.

Buraya gelen ve gelemeyen tüm Cumhuriyet Halk Partililere ve Akhisarlı hemşerilerime teşekkürü bir borç bilirim. Bu şehre hizmet etmek benim için büyük bir şeref olacaktır. Saygı ve sevgilerimle.”dedi.

 Ş.K.

 

 

Kaynak: HABER MERKEZİ

Anahtar Kelimeler: DUTLULU ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
DUTLULU´DAN ŞEHİTLERİMİZ İÇİN LOKMA HAYRI
DUTLULU´DAN ŞEHİTLERİMİZ İÇİN LOKMA HAYRI
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi´nin 104´üncü yıl dönümü dolayısıyla Akhisar´ın 4 noktasında lokma hayrında bulundu.
DUTLULU, AKHİSAR´IN ŞEHİDİNİ MEZARI BAŞINDA ANDI
DUTLULU, AKHİSAR´IN ŞEHİDİNİ MEZARI BAŞINDA ANDI
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Beyoba Mahallesi´ni ziyaret etti. Vatandaşların hayır yemeğine katılan Dutlulu, Akhisarlı Şehit Fevzi Kıral´ın mezarı başında da dua okudu.
DUTLULU, GÖLET ALANINDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU
DUTLULU, GÖLET ALANINDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, hafta sonu ailesi ve meclis üyeleri ile birlikte Hüsnü Kahraman Kültür Parkı Gölet alanına giderek vatandaşlara ‘iyi hafta sonları´ diledi.
DSP GENEL BAŞKANI AKSAKAL AKHİSARDA
DSP GENEL BAŞKANI AKSAKAL AKHİSARDA
Demokratik Sol Parti Genel Başkanı Önder Aksakal, Akhisar´ı ziyaret etti.
DUTLULU´YA KAYALIOĞLU´NDA COŞKULU KARŞILAMA
DUTLULU´YA KAYALIOĞLU´NDA COŞKULU KARŞILAMA
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Kayalıoğlu Mahallesi ziyaretinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.
DURSUN HİLALİYE YOLU ÜZERİNDEKİ ESNAFLARLA BULUŞTU
DURSUN HİLALİYE YOLU ÜZERİNDEKİ ESNAFLARLA BULUŞTU
Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Ali DURSUN, İlçe Başkanı Fikret AYSU ve beraberindeki partililer ile beraber Hilaliye yolu üzerindeki esnaflarla buluştular.
DUTLULU´DAN AKSELENDİ ÇIKARTMASI
DUTLULU´DAN AKSELENDİ ÇIKARTMASI
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Akselendi Mahallesini ziyaret etti. Dutlulu´ya ilgi büyüktü.
DUTLULU, “AKHİSAR´A SÖZÜMÜZ VAR”
DUTLULU, “AKHİSAR´A SÖZÜMÜZ VAR”
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Arabacıbozköy Mahallesi´ni ziyaret ederek vatandaşlara projelerini anlattı.
DUTLULU, “KAZANAN AKHİSAR OLACAK”
DUTLULU, “KAZANAN AKHİSAR OLACAK”
Kızlaralanı Mahallesi´ni ziyaret eden Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi.
AKŞENER AKHİSARDAN SESLENDİ
AKŞENER AKHİSARDAN SESLENDİ
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Akhisar´da seçmenle buluştu.
DUTLULU, SEĞİRDİM MAHALLESİ´Nİ ZİYARET ETTİ
DUTLULU, SEĞİRDİM MAHALLESİ´Nİ ZİYARET ETTİ
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Seğirdim Mahallesi ziyaretinde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı.
DUTLULU PROJELERİNİ ANLATTI
DUTLULU PROJELERİNİ ANLATTI
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Akhisar´a çağ atlatacak projelerinin tanıtımını gerçekleştirdi.
ALİ DURSUN  DÜRÜST BİR BELEDİYECİLİĞİN SÖZÜNÜ VERDİ
ALİ DURSUN DÜRÜST BİR BELEDİYECİLİĞİN SÖZÜNÜ VERDİ
Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Ali DURSUN,İlçe Başkanı Fikret AYSU ve ekibi Hanpaşa kahveleri ve SeyitAhmet Mahallesi sakinleri ile buluştu.
BESİM DUTLULU, 14 MART TIP BAYRAMI´NI KUTLADI
BESİM DUTLULU, 14 MART TIP BAYRAMI´NI KUTLADI
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Akhisar´daki tüm hastane ve sağlık ocaklarını ziyaret ederek sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı´nı kutladı.
Akhisar Atçı Dostları Derneğinden, Belediye Başkanı Salih Hızlı´ya teşekkür
Akhisar Atçı Dostları Derneğinden, Belediye Başkanı Salih Hızlı´ya teşekkür
Akhisar´da faaliyet gösteren ve gelenekleri günümüzde yaşatmaya çalışan Akhisar Atçı Dostları Derneği 3 dönemdir Akhisar Belediye Başkanlığı görevini yürüten Salih Hızlı´yı makamında ziyaret etti.
DURSUN, TECRÜBE VE  BİRİKİM PARAYLA PULLA ALINACAK BİR ŞEY DEĞİL
DURSUN, TECRÜBE VE BİRİKİM PARAYLA PULLA ALINACAK BİR ŞEY DEĞİL
Akhisar Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Ali Dursun, İlçe Başkanı Fikret AYSU ve beraberindekiler gece gündüz demeden seçim çalışmalarını sürdürüyor.
DUTLULU, “ALTYAPI SORUNLARI BİZİMLE SON BULACAK”
DUTLULU, “ALTYAPI SORUNLARI BİZİMLE SON BULACAK”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, yağmur suları sebebiyle göle dönen Karaosmanoğlu Sanayi Sitesi´ndeki işletme sahipleriyle bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
DUTLULU, “ATA SPORUMUZ GÜREŞİ FESTİVALLE YAŞATACAĞIZ”
DUTLULU, “ATA SPORUMUZ GÜREŞİ FESTİVALLE YAŞATACAĞIZ”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, ata sporlarımızdan güreşe ilgiyi arttırmak amacıyla Selçikli´de güreş festivalleri organize edeceklerini açıkladı.
DUTLULU, “AKHİSAR, İŞÇİ DOSTU KENT OLACAK”
DUTLULU, “AKHİSAR, İŞÇİ DOSTU KENT OLACAK”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Akhisar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü´ne bağlı temizlik işçileri ile bir araya geldi.
DUTLULU, “AKHİSAR´DA GELİŞİM VE DEĞİŞİM ZAMANI GELDİ”
DUTLULU, “AKHİSAR´DA GELİŞİM VE DEĞİŞİM ZAMANI GELDİ”
Galericiler Sitesi esnafını ziyaret eden Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, esnafın sorunlarını dinleyerek projelerinden bahsetti.
DUTLULU, “ATA SPORLARIMIZ YENİDEN CANLANACAK”
DUTLULU, “ATA SPORLARIMIZ YENİDEN CANLANACAK”
Muştular Mahallesi´nde ata sporumuz olan cirit ve değnek oyunlarına katılan Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, bu sporları bir festival olarak yeniden canlandıracaklarını söyledi.
DUTLULU, “AKHİSAR, DRAG YARIŞLARININ MERKEZİ OLACAK”
DUTLULU, “AKHİSAR, DRAG YARIŞLARININ MERKEZİ OLACAK”
Akhisar´daki motosiklet ve otomobil tutkunları, Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu´ya drag pisti ile ilgili taleplerini iletti.
BAŞKAN ADAYI DURSUN PROJELERİNDE İDDİALI
BAŞKAN ADAYI DURSUN PROJELERİNDE İDDİALI
Akhisar Saadet Partisi Belediye başkan adayı Ali Dursun, Paşa Mahallesi 50 sokakta bulunan Parti binasında Akhisar ile ilgili projelerini açıkladı.
DUTLULU “GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ BAŞIMIZIN TACIDIR”
DUTLULU “GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ BAŞIMIZIN TACIDIR”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Akhisar Temsilciliği´ni ziyaret ederek gazilerin hal ve hatırlarını sordu.
SAADET PARTİSİ 12 MAHALLEYİ ZİYARET ETTİ!
SAADET PARTİSİ 12 MAHALLEYİ ZİYARET ETTİ!
Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Ali DURSUN, İlçe Başkanı Fikret AYSU ve parti yönetimi 12 mahalleyi ziyaret etti.
 DUTLULU, “AMACIMIZ SİYASET DEĞİL HİZMET”
DUTLULU, “AMACIMIZ SİYASET DEĞİL HİZMET”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Akhisar Balkan Göçmenleri Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Merkezi´ni ziyaret etti. Balkan göçmenleri Dutlulu´yu bando takımı ve havai fişeklerle karşıladı.
DUTLULU, ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
DUTLULU, ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Avcılık Atıcılık ve Amatör Balıkçılık İhtisas Spor Kulübü Derneği üyeleriyle bir araya geldi.
DUTLULU, “AKHİSAR BİR SPOR ŞEHRİ OLACAK”
DUTLULU, “AKHİSAR BİR SPOR ŞEHRİ OLACAK”
Akhisar´ı daha güzel bir geleceğe taşımak istediklerini söyleyen Millet İttifakı´nın Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Akhisarlıların amatör spor faaliyetlerini gerçekleştirebilecekleri projelerini açıkladı.
DUTLULU, “HEDEFİMİZ AKHİSAR ÜNİVERSİTESİ”
DUTLULU, “HEDEFİMİZ AKHİSAR ÜNİVERSİTESİ”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Akhisar Üniversitesi hedefi hakkında bilgiler verdi.
DUTLULU, “KADINLARIN YANINDA OLAN BİR BELEDİYE OLACAĞIZ”
DUTLULU, “KADINLARIN YANINDA OLAN BİR BELEDİYE OLACAĞIZ”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, eşi Özge Dutlulu ve ekibiyle beraber 8 Mart Kadın Dayanışma Derneğini ziyaret ederek karanfil hediye etti.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Manisa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:36 08:19 13:23 15:50 18:09 19:38
sariahmetpasa250X250 " target="_self" title="">

                                                                          

Son Sayı
Önceki Sayılar
1877 Osmanlı Meclis-i Mebusan`ı İstanbul`da ilk toplantısını yaptı. İlk Kanun-u Esâsi (Anayasa) ilan edildi.