FATİH KARABULUT´TAN BASIN AÇIKLAMASI
Fatih Karabulut Akhisarspor ile ilgili basın açıklaması yaptı.
Tarih: 27.2.2021 10:19:42/ 1330okunma / 0yorum

Fatih Karabulut Akhisarspor ile ilgili basın açıklaması yaptı.
Karabulut; “BENİM BAŞKANLIK DÖNEMİMDE KAYMAKAMIMIZ, BELEDİYE BAŞKANIMIZ, MİLLETVEKİLLERİMİZ “DUVAR” DEĞİL DESTEK OLDULAR. ŞUANDA DESTEK OLUNMUYOR DİYORSANIZ DÖNÜP KENDİNİZDE BİR SORUN ARAYIN.
Evren Özbey, bu memleketin milletvekiline, valisine, kaymakamına, emniyet müdürüne, belediye başkanına, taraftarına hele hele Akhisarspor´un tarihine geçmiş ailesinden çoluk çocuğundan feragat ederek kulübümüze yıllardır emek harcamış eski yöneticilerine kalkıp da Akhisar´da Akhisarspor´un kalbi olan tesislerinde laf söyleyemez. Söyletmem de ! İstanbul´dan gelip tüm Akhisar´ı karşısına alıp, bir de Akhisarspor sevdalısıyım demek samimiyetsizliktir.
Benim başkanlık yaptığım dönemde hem Kaymakamımız Sabit Kaya, hem Belediye Başkanımız Besim Dutlulu, hem milletvekilimiz Uğur Aydemir ne zaman arasak gece 2´lerde 3´lerde dahi kulübümüz için ellerinden gelen desteği yaptılar. Her zaman yanımızda oldular. Siz hangi vekili aradınız da destek olmadı duvar oldu ? Kimin yanına gittiniz de destek olmadı duvar oldu ? Siz talepte bulundunuz da kimse gelmedi mi yardıma ? Akhisar´da olup Akhisarspor için mücadele ettiğinizi belirtip de bu şekilde Akhisar´ın değerlerine saldırmanız suçluluk psikolojinizden midir yoksa ? Eğer siz destek olunmadığını düşünüyor iseniz dönüp kendinize bir bakın. Kendinizde bir sorun arayın.
ÖZBEYLERİN GELİŞ SÜRECİ ANLATILDIĞI GİBİ DEĞİL. HARUN ERYÜKSEL´İN BAHSETTİĞİ ŞARTLARIN DIŞINDA YERİNE GETİRMEDİKLERİ BİRÇOK SÖZLER VAR. BIŞAR ÖZBEY TRANSFER YASAĞINI KOYDURAN EN ÖNEMLİ DOSYAMIZ OLAN EMNES´İN DOSYASINI ÇÖZECEĞİNİ BELİRTTİ ANCAK SON DAKİKADA ÇÖZEMEYECEĞİNİ SÖYLEYİNCE TÜM SEZON PLANLAMAMIZ ALT ÜST OLDU. DAHA ÖNCEDEN ÇÖZEMEYECEĞİNİ SÖYLEMİŞ OLSA İDİ ONA GÖRE BİR ÇÖZÜM BULABİLİRDİK.  
Öncelikle ben Özbey´leri şahsi olarak tanımam. Ne daha önceden ne de şuanda herhangi bir samimiyetim de yoktur. Bu kişilerin isimlerini ilk defa Akhisarspor´umuza Elmar Bjarnason ve Çekdar Orhan´ı getirdiklerinde o zamanki başkanımızın aracılığı ile tanıştım. Akhisar´da daha öncesinden bu kişilerle tanışıklıkları ve samimiyetleri olan kişiler vardı. Benim başkanlık dönemimde Av.Bışar Özbey normalde kulübümüzün avukatı olmayacaktı. Kendisi Harun Eryüksel aracılığı ile gelip, “kulübümüze transfer yasağı koyduran en önemli dosyamız olan Emnes´in avukatı Sami DİNÇ´i tanıdığını, İstanbul´da kendi ofisinde komşu olduklarını, belli bir bütçe ayarlanır ise bu yasağı kaldıracağını” söylemiştir. Bizler de sözüne inandığımız için kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda kendisine bu işi çözmesi için yetki verdik. Kendisine de yasağı çözebileceğini belirttiği bütçeyi ayırdık ve kalan paramızla da As Başkanımız Ali Kuloğlu ile birlikte yeni sezon planlamamızda yer alan ve transferin açılacağı düşüncesi ile yeni kadromuza katmayı düşündüğümüz oyuncularla gece gündüz demeden ailemizi ve çocuklarımızı dahi görmeden pazarlıklar yapmaya başladık. Kulübümüzde kalmak isteyen 12 futbolcumuzun ücretlerinde yarıya kadar varan indirimler konusunda anlaştık. Transfer etmek istediğimiz oyuncuları belirledik.
Bu süreçte Av. Bışar Özbey ile görüşmelerimizde kendisi tarafından sürekli “her şey olumlu, çözülüyor, siz planlamanızı yapın” gibi Emnes dosyasının çözüleceği ve transferin açılacağı kesin olarak söylendi. Tam her şey hallolmuş transferlerimizi yapıp sezona rahat başlayacağız derken Bışar Özbey Emnes dosyasının çözümü aşamasında son dakikada hiç hesapta ve gündemde yok iken Dany´nin kulübümüzle arasındaki uyuşmazlık dosyası kesinleşmemiş olmasına rağmen “Dany´nin ücretinin ödenmemesi durumunda anlaşmanın olmayacağını, Emnes dosyasının bu şekilde çözülebileceğini” söyledi. Daha sonrasında Bışar Özbey´e “bu şekilde bir anlaşmanın kulübümüz tarafından yapılamayacağı, eğer böyle bir anlaşma yaparsak kulübümüzün mali yapısının bozulacağını ve sezon planlamamızın sekteye uğrayacağını, Dany´nin alacağının kesinleşmediğini ve böyle bir talepte bulunamayacağını, daha önceki konuşmalarımızda bu şekilde bir durumun hiç söz konusu olmadığını, son dakikada niçin böyle bir durumun ortaya çıktığını” söylememiz sonrası süreç Emnes ile anlaşamama şeklinde sonuçlandı. Emnes´le son dakika Bışar Özbey tarafından anlaşma sağlanamayınca da transfer yasağımız devam etti ve kadromuza katmayı planladığımız oyuncuları da kadromuza katamadık. Mevcutta elimizde bulunan paramız ile sezon planlamamızı yapmak zorunda kaldık.
Ben başkan olduğumda daha önceden de bu takımı Süper Lige çıkaramazsak başkanlığı bırakacağımı ve aday olmayacağımı Akhisarspor´umuzun geleceği ile ilgili tesislerimizde yaptığımız toplantıda da kamuoyu ve basına açıkça bildirmiştim. Daha sonrasında yönetim tarafından “Özbeylerin bu işin içinde olduklarını, maddi durumlarının olduğunu, ücret alacağı biriken oyuncular olduğunu ve bu ücretleri ödeyeceklerini,  transferi hemen açabileceklerini, geldikten sonra hemen kongre de yapacaklarını, bu kişilere külümüzle ilgili yetki verebileceğimizi” söylemiştir. Oturup yönetim kurulumuz ile de bu teklifi konuşunca kulübümüzün menfaatleri gereğince bizden daha iyi kulübü yönetsinler diye başkanlıktan istifa ettim ve Yönetim kurulumuz tarafından Evren Özbey´e imza yetkisi verildi. Ben şahsi olarak başkanlığı bıraktıktan sonra Evren Özbey´e borçlandırma yetkisi verilmesi dahil hiçbir kararlarında imzam dahi bulunmamaktadır.
Evren Özbey geliş süreci ile ilgili de tutarsız. Bir röportajında “Harun Eryüksel´e çok büyük borcumuz var. Kendisi bizi getirdi.” Şeklinde, başka bir röportajında “Hüseyin Eryüksel bizi getirdi.” Şeklinde, daha başka bir röportajında da “Fatih Karabulut bizi getirdi.” Şeklinde başka başka beyanlarda bulunmuştur. Evren Özbey´in hangi beyanına itibar edelim ? Her gün farklı beyanlarda bulunuyor.
BEN ÖZBEYLER İYİ NİYETLİ OLARAK KULÜBÜMÜZ İÇİN MÜCADELE EDECEKLER VE SÖZLERİNİ YERİNE GETİRECEKLER DİYE AKHİSARSPOR´UN ÖNÜNÜ AÇMAK ADINA BAŞKANLIKTAN İSTİFA ETTİM. ANCAK GÖRÜYORUM Kİ BU KİŞİLERİN AMACI VE NİYETLERİ FARKLI. ONURLARI VARSA TARAFTARIN VE AKHİSAR HALKININ İSTEMEDİĞİ ÖZBEYLER BUGÜN KULÜP ÜZERİNDEN ELLERİNİ ÇEKERLER VE KONGRE KARARI ALINIR.
Başlangıçta Özbeylere iyi niyetli olarak bakmaya çalıştım ve kulübümüz için güzel şeyler yapacaklarını düşündüm. Kendilerine de bu nedenle yeni yönetimde destek olacağımı ve kongre yapılana kadar istifa etmeyeceğimi belirttim. Ancak sonradan anlaşıldı ki, Özbeyler sözlerini yerine getirmediler.

 
  • Transferi hemen açacağız dediler açamadılar.
  • Bizim çok paramız var dediler paralarının söyledikleri kadar olmadığı anlaşıldı.
  • Hemen kongre yapacağız dediler hala kongre yapılmış değil. İmzalar da toplanılmamış olsa sezon sonuna kadar bu şekilde kongre yapmadan devam edecekler.
  • Biriken ücretleri ödeyeceğiz dediler, ödemek bir yana ücretleri ödenmediği için ilk kendi menajerliklerini yaptıkları Elmar Bjarnason başta olmak üzere diğer oyuncular bir bir ücretlerini alamadıkları için sözleşmesini tek taraflı feshederek gitti.
  • Bunlar gelirken biz Akhisarspor´u şampiyonlar liginde oynatacağız dediler, şu anki durumumuz ortada, düşmemek için mücadele veriyoruz.

Keşke basın toplantısında Harun Eryüksel, Özbeylere gelirken verilen sözleri hatırlatırken Özbeylerin söz verip de gerçekte söyledikleri gibi olmayan ve yapmadıkları sözlerini de açıklasa idi.
AKHİSAR´DA KULÜP TESİSLERİMİZDE EVREN ÖZBEY TARAFINDAN TARAFIMA, DAHA ÖNCESİNDE UZUN YILLAR KULÜP YÖNETİMDE GÖREV ALAN SÜLEYMAN İŞÇİ VE İBRAHİM EVREN ACAR´A VE KONGRE İÇİN İMZA VEREN ÜYELERİMİZE AÇIKÇA TEHDİT BOYUTUNA VARAN GERÇEK DIŞI VE HAKARETAMİZ İFADELER KULLANILIYOR. AYNI ŞEKİLDE EVREN ÖZBEY´E İADE EDİYORUM.
Evren Özbey tarafından dünkü basın toplantısında Eski başkanlara, Akhisarlılara, önceki dönem yöneticilerimize ve dernek üyelerimize açıkça tehditvari ve onurlarına ve şereflerine dil uzatmaya kadar varan ifadeler kullanılmıştır. 6 aydır kulübün içerisinde olanlar kulübümüzün kuruluşundan bu yana kulübümüze hizmetleri olan kulübümüzü amatörden profesyonel lige çıkaran eski başkanımız Halil İbrahim Doğan hakkında, 3. Ligden bu yana kulübümüze her türlü maddi manevi destekte bulunan eski başkan olarak bana kulübümüzde uzun yıllar yöneticilik yapmış ve emekleri olan Süleyman İşçi ve İbrahim Evren Acar´a ve genel kurul yapılması için imza atan dernek üyelerimize yakışıksız ve sokak ağzı ile ifadeler kullanılıyor. Halil İbrahim Doğan´ı kapıda bekleten bizzat sizlersiniz. İstanbul´dan Akhisar´a talimat verip “kimse içeri alınmayacak” diyen sizlersiniz. Halil İbrahim Doğan olağanüstü genel kurul için toplanan imzalara ilişkin dilekçeyi vermek için tesislerin kapısında olduğunu tüm Akhisar biliyordu. Sizler de biliyordunuz.
Evren Özbey “Süleyman İşçi ve İbrahim Evren Acar futboldan çok anlasalardı Süper Ligden düşürmezlerdi.” Diyor ama Süper Ligden düşme aşamasındaki yöneticiler arasında basın açıklamasında yanında bulunan yöneticiler de vardı. Sana imza yetkisi veren yönetime dahi saygın yok !
Kendi birlikte olduğu kişileri dahi kötüleyen Evren Özbey Akhisarlıların gözü önünde şehrimizin insanını kandırmaya çalışıyor. Bu şehir artık uyandı. Sizlere dur diyor. Zorlamanın bir anlamı yok. Bizler nasıl bırakmasını bildi isek siz de bırakın ve gidin. Akhisarspor´umuzun başında Akhisarlılara hakaret ederek duramazsınız. Akhisarlılar buna müsaade etmezler. Önce haddinizi bileceksiniz.
Şuanda kulüp üyelerimiz takımımızın hem sportif hem mali hem de huzur anlamında sıkıntılar olduğu için, seçimli genel kongre yapılması amacıyla imza topladılar. Sürekli benim ismini geçiriyorlar. Kongrede sadece Fatih Karabulut değil derneğimizin 143 üyesi de birden adaydır. Akhisarspor şahıslara bağlı değildir. Akhisarspor´umuzun 143 dernek üyesinin hepsi yönetime adaydır. Akhisarspor 50 yıllık köklü bir kulüptür. 50 yıldır Akhisarlılar tırnakları ile kazıya kazıya bu günlere getirdiler Akhisarspor´umuzu. Şuan kulübümüzün içerisinde bulunduğu sıkıntılı durumdan da kurtarmasını bilirler.
Dünkü basın toplantısında Evren Özbey sanki kulübün sahibi imiş gibi konuşuyor. “Kendisi olmasa kulübün kapısına kilit vurulacağını, maçlara dahi çıkamayacağını, aday olacak olanın parasını vermesini vs.” söylüyor. Aday olacak olan kişi Özbeylerden izin mi alacak ? Siz kimsiniz ? Akhisarspor sizin ipoteğiniz altında değildir !
Kimsenin hakkı olan alacağı kulübümüzde kalmamıştır. Kongre sonrasında yeni yönetimimiz Özbeyler ne harcadı iseler bakılır ne kadar harcamış iseler yeni gelen yönetim tarafından bir ödeme takvimine bağlanarak harcadıkları para bir şekilde verilir. Kimsenin haram parası kulübümüze lazım değil.
Kulübe siyah çelenk bırakılır suçlu Fatih Karabulut !
Yenilgiler olur suçlu Fatih Karabulut !
Başka kişiler adaylık açıklaması yapar, yaptıran Fatih Karabulut !
Kulüpten alacağını alamayan alacaklı esnaf kapıya dayanır Fatih Karabulut !
Nedir bu Fatih Karabulut korkunuz. Ben başkanlık görevini bıraktığım günden bu yana ne Özbeylerle oturup konuştum. Ne maça gittim. Ne protokole oturdum. Ne tesislere gittim. Özbeyler kulübe ne gelse benden biliyorlar. Korkulu rüyaları oldu Fatih Karabulut. Bunlar geldikleri günden beri sürekli benim hakkımda gerçek dışı beyanlarda bulunuyorlar. Ancak şu anki yönetimde olan arkadaşlarımız Fatih Karabulut´u savunmadılar. Evren Özbey´in basın açıklamasında yanında duranlar Fatih Karabulut´un yanında durmadılar. O da ayrı bir konu.
ÖZBEYLER BANA GELİP, “BİZ İŞİMİZİ BOZUP DA AKHİSARSPOR´A GELDİK. BİZ AKHİSARSPOR´DAN GİDERSEK KULÜBÜN 9 PUANINI SİLDİRİRİZ. TEKRARDAN TRANSFER YASAĞI KOYDURURUZ. KULÜBÜ TEKRAR FIRTINALI GÜNLERE BIRAKIR DA GİDERİZ” GİBİ SÖZLER SÖYLEDİLER. KİM AKHİSARSPOR´U DAHA ÇOK SEVİYORMUŞ BU CÜMLELERDEN ANLAYIN.
EVREN ÖZBEY´İN ONURU VARSA BENİM DÖNEMİMDE HARCAMALARA DAİR BİLDİĞİ HER ŞEYİ AÇIKLASIN. BENİM ŞAHSİ TEK BİR HARCAMAM VARSA AKHİSAR´I TERKEDECEĞİM. BİLDİĞİ HER ŞEYİ AÇIKLAMAZ İSE KENDİSİ AKHİSARSPOR´UMUZUN YAKASINDAN DÜŞSÜN. HERKES KASADAKİ 18 MİLYON TL´Yİ SÖYLÜYOR AMA KİMSE GEÇEN SENE 45 MİLYON TL´LİK TAKIMIMIZIN KURULDUĞUNDAN BAHSETMİYOR.
Benimle ilgili “takım otobüsünü sattı, Vitoyu sattı, Fibabank´tan 8,5 milyon kredi çekti kulübün geleceğini gasp etti, Bosnalılarla takımın satılması için görüştü” gibi gerçek dışı yalan yanlış beyanda bulunuyorlar. Akhisarlılar sizin bu yalanlarınıza inanmaz. Bu iftiralarla bir yere varamazsınız. Fatih Karabulut ismini lekeleyemezsiniz. Akhisar´da Fatih Karabulutun kim olduğunu herkes bilir. Asıl siz kimsiniz ?
Benim görevde olduğum süreçte ne yaptı isem kulüp menfaatleri için yaptım. Öncelikle takım otobüsü ve vitoyu ben kendim değil yönetim olarak karar alarak satışını yaptık. Satıştan gelen para belli. Nereye harcandığı da belli. Son kuruşuna kadar takımımıza harcandı. Akhisarspor bir dernektir. Temliğin varsa kredi kullanırsın. Bizim bu yılki TFF´den gelecek hakkedişlerimiz maalesef Av. Bışar Özbey´in anlaşacağız deyip anlaşamadığı ve kulübümüzü zora sokan Marvin Emnes´e ödenmiştir. Kullanılan finansman şuan transfer yasağı koyduran oyunculara gidiyor. Benim başkanlığım döneminde ne karar aldı isek Yönetim Kurulu üyelerimiz de dahil hep birlikte karar vererek aldığımız kararlardır. Yapılanlarda da herhangi bir gizli kapaklı durum yok. Her şey açık. Hesabını veremeyeceğimiz hiçbir şey yok.
Benim başkanlığım döneminde takımımızın harcamalarını en az 10 kat daha aşağı çektik. Bu şekilde ne kadar tasarruf yaptığımızı herkes bilir. Kulübümüze gereksiz mali yük olan ne varsa hepsinde tasarrufa gittik. Herkes kasada 18 milyon TL para vardı ama sezon içerisinde 45 milyon TL´de futbolcu maliyetlerine dair bütçe yükümüz vardı. Biz zor şartlarda kendi bağlantılarımızı kullanarak ve kendimiz maddi ve manevi fedakarlık yaparak takımımıza play-off oynattık. Tüm harcamalar resmi. Ben bir oyuncu bile transfer etmedim. Sadece Yılmaz Vural´ı getirdim. Geçen sezonki süreci herkes biliyor. Son dakikada Süper Lige çıkamadık. Herkes kasadaki 18 milyon TL´yi söylüyor ama kimse 45 milyon TL bütçe yükümüz olduğundan bahsetmiyor.
Ben görev aldığım süreçte ayrılan futbolcular ile anlaşmadan kimseyi göndermedim. Görev sürecimizde oynayan oyuncu kim varsa kulübümüzün menfaatleri gereği ileride tekrar alacak dosyaları ve transfer yasakları ile karşılaşmaması adına hepsi ile anlaşarak gönderdim. Bu şekilde diğer anlaşıp gönderdiğimiz oyuncuları da düşündüğümüzde giden oyuncularla anlaşmış olmamız kulübümüzü 10 milyon Euro civarında bir borç yükünden kurtarmış oldu. Ama Özbeyler kendi dönemlerinde ayrılan oyuncular ile hiçbir şekilde anlaşmadı. Maç sonrası bavulunu alan futbolcu bırakıp gitti. Özbeyler kulübümüzün geleceğini ipotek altına alınmıştır. Kulübümüz şuan gelecekte Özbeylerin anlaşmayarak gönderdikleri oyuncuların dosyalarıyla karşı karşıya kalacak ve hepsi Emnes dosyası gibi karşımıza çıkacak. Özbeyler günü kurtarma derdinde. “Fatih Karabulut kulübümüzün geleceğini ipotek altına aldı” diyenler hiçbir futbolcu ile anlaşmadan gönderdiklerinden kendileri kulübümüzün geleceğini ipotek altına aldılar. Kimin Akhisarspor´umuz için mücadele ettiği  ortada.
Ben 3. Ligten bu yana kulübümüzün maddi/manevi yanındayım. Bunu herkes bilir. Önceki dönem başkanlarından Hüseyin Eryüksel ve diğer başkanlarımız ile külümüz için ne mücadeleler verdiğimizi, geçmişte kulübümüze bankalar kredi dahi tahsis etmezler iken bizlerin araya girip bir sözümüzle kulübümüze finans sağladığımızı, kendi çeklerimizi kulübümüze verdiğimizi herkes bilir. Hala dahi kendi şahsi çeklerim duruyor kulüpte. Bu arkadaşlar 6 aydır kulüp içerisindeler kalkmışlar “Akhisarspor benim çocuğum gibi, büyüttük, ettik” diyorlar. Sen önce bu kulübün kuruluşundan beri yıllardır maddi ve manevi desteğini esirgemeyen eski başkanlara ve değerli üyelerine laf söyleme. Yıllardır bu kulübe hizmet edenleri dışlama. Asıl Akhisarspor´u büyüten yıllardır bu kulüpte emeği olanlardır. 6 ayda bu işler olmaz. Hele sözle hiç olmaz. Akhisarspor kapalı kapılar ardında, Akhisarlılardan kopuk bir şekilde yönetiliyor. Herkes huzursuz.” Dedi.
Kaynak: HABER MERKEZİ

Anahtar Kelimeler: FATİH KARABULT BASIN AÇIKLAMASI
CANSUYU AİLEYE “CANSUYU” OLDU
CANSUYU AİLEYE “CANSUYU” OLDU
Cansuyu Derneği tüm Dünya´da ve Türkiye´de olduğu gibi Akhisar´da ihtiyaç sahibi ailelere cansuyu olmaya devam ediyor.
YENİ NAMAZGAHLAR İNŞA EDİLEMEZ Mİ?
YENİ NAMAZGAHLAR İNŞA EDİLEMEZ Mİ?
Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alınan Küresel Salgın nedeniyle bir süre camilerde cemaatle namazlar kılınamadı.
AKHİSARLI GENÇ HAFIZLARDAN MUKABELE BEREKETİ
AKHİSARLI GENÇ HAFIZLARDAN MUKABELE BEREKETİ
Akhisar Müftülüğü Ramazana özel bir dizi yeni yayınla izleyici karşısına çıkıyor.
AKGİAD´DA YILMAZ DÖNEMİ BAŞLADI
AKGİAD´DA YILMAZ DÖNEMİ BAŞLADI
Akhisar Genç İş Adamları Derneği (AKGİAD) 10. Olağan Genel Kurulunu Gölet Amfi Tiyatroda bulunan dernek binasında gerçekleştirdi.
EĞİTİME YAPTIĞIMIZ YATIRIMLAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
EĞİTİME YAPTIĞIMIZ YATIRIMLAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
Eğitim yatırımlarını yerinde incelediler.
BAĞIMLILIKLA MÜCADELE TOPLANTISI
BAĞIMLILIKLA MÜCADELE TOPLANTISI
Vali Karadeniz Başkanlığında Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
CHP´Lİ ÖZEL´DEN SOMA DAVASI AÇIKLAMASI
CHP´Lİ ÖZEL´DEN SOMA DAVASI AÇIKLAMASI
“YARGILAMA YERİNE SARAY REJİMİNİN ORTAOYUNU OYNANMAKTADIR” BAKAN SÜLEYMAN SOYLU´YA ÇAĞRI: “SOMA A.Ş.´NİN DEV GÖKDELENİNE GİRİP ÇIKANLARI ARAŞTIRABİLECEK MİSİNİZ” BU MANİPÜLASYONU YAPANLARIN ELLERİ KIRILSIN
CHP İLÇE TEŞKİLATI´NDAN BASIN AÇIKLAMASI
CHP İLÇE TEŞKİLATI´NDAN BASIN AÇIKLAMASI
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar İlçe Teşkilatı, “128 Milyar Nerede?” yazılı pankartların kaldırılması üzerine basın açıklaması gerçekleştirdi.
ÇEVRECİ TESİS MUHTARLARDAN TAM NOT ALDI
ÇEVRECİ TESİS MUHTARLARDAN TAM NOT ALDI
MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Akhisar´da görev yapan mahalle muhtarlarını ilçede hizmet veren atıksu arıtma tesisi hakkında bilgilendirdi.
OPR. DR. YÜCEL HİTAY GÖREVE BAŞLADI
OPR. DR. YÜCEL HİTAY GÖREVE BAŞLADI
“Yaşam için Sağlık” sloganıyla hizmetlerine hızla devam eden Özel Akhisar Hastanesi, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Yücel Hitay´ı bünyesine kattı.
AKHİSARGÜCÜ´NDEN İL BAŞKANI HIZLI´YA ZİYARET
AKHİSARGÜCÜ´NDEN İL BAŞKANI HIZLI´YA ZİYARET
Akhisargücü Spor Kulübü, Ak Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı´yı makamında ziyaret etti.
AÇILIŞA ÖZEL ALTIN HEDİYELİ KAMPANYA
AÇILIŞA ÖZEL ALTIN HEDİYELİ KAMPANYA
Akhisar´da 45 yıldır hizmet veren Özdarende Düğüncü mağazalarından açılışa özel altın hediyeli dev kampanya başladı.
TARİŞ ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI BİRLİĞİNDEN AKHİSAR ZİRAAT ODASINA ZİYARET
TARİŞ ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI BİRLİĞİNDEN AKHİSAR ZİRAAT ODASINA ZİYARET
Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği Başkanı Hilmi SÜREK, Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği Başkan Vekilinden Ziraat odasına ziyaret.
BAŞKAN DURSUN RAMAZANI TEBRİK ETTİ
BAŞKAN DURSUN RAMAZANI TEBRİK ETTİ
Saadet partisi 10 Nisanda yaptığı kongrede Ali Dursun ilçe başkanlığına seçilmişti.
AKHİSAR BELEDİYE BAŞKANI BESİM DUTLULU´DAN RAMAZAN AYI MESAJI
AKHİSAR BELEDİYE BAŞKANI BESİM DUTLULU´DAN RAMAZAN AYI MESAJI
Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Ramazan Ayı dolayısıyla yayınladığı mesajda 11 ayın sultanı Ramazan´ın tüm dünyaya sağlık, huzur, barış ve bereket getirmesini temenni etti.
RAMAZAN AYINDA UYULMASI GEREKEN 11 KURAL AÇIKLANDI
RAMAZAN AYINDA UYULMASI GEREKEN 11 KURAL AÇIKLANDI
Türkiye Cumhuriyeti Manisa Valiliği İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Ramazan ayı süresince uygulanması gereken 11 kuralı aldığı karar ile açıkladı.
YÜZ YÜZE EĞİTİME DEVAM EDECEK OKULLAR
YÜZ YÜZE EĞİTİME DEVAM EDECEK OKULLAR
Türkiye Cumhuriyeti Akhisar Hıfzıssıhha Kurulu yüz yüze eğitime uygun olan İlçemizdeki köy veya seyrek nüfuslu yerleşim yerlerindeki okulları açıkladı
YENİ REFAH PARTİSİ´NDEN MÜFTÜLÜĞE ZİYARET
YENİ REFAH PARTİSİ´NDEN MÜFTÜLÜĞE ZİYARET
Yeni Refah Partisi Akhisar İlçe Yönetimi, İlçe Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu´nu ziyaret etti.
TÖRENDE POLİSLERİN YAPTIĞI YAĞLI BOYA SERGİSİ İLGİ GÖRDÜ
TÖRENDE POLİSLERİN YAPTIĞI YAĞLI BOYA SERGİSİ İLGİ GÖRDÜ
Türk Polis teşkilatının kuruluşunun 176. Yılı Gölmarmarada da sade bir şekilde kutlandı.
POLİS TEŞKİLATININ 176. YILI BURUK KUTLANDI
POLİS TEŞKİLATININ 176. YILI BURUK KUTLANDI
Akhisar´da Polis Teşkilatının kuruluşunun 176 yılı tören ile kutlandı.
AKHİSAR MÜFTÜLÜĞÜ RAMAZAN´A HAZIR
AKHİSAR MÜFTÜLÜĞÜ RAMAZAN´A HAZIR
İslam aleminin heyecanla beklediği mübarek Ramazan ayı geldi.
AKHİSAR HASTANESİ´NDEN GÜMÜŞ´E ZİYARET
AKHİSAR HASTANESİ´NDEN GÜMÜŞ´E ZİYARET
Özel Akhisar Hastanesi Muhtarlar Derneği Başkanı´na tebrik ziyaretinde bulundu.
KAHVECİLER ODASI EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ
KAHVECİLER ODASI EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ
Akhisar Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Erkin Güney Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. yılı nedeniyle İlçe Emniyet Müdürü SayımBaşaran´ı ziyaret ederek Polis haftasını kutladı.
BELEDİYE´DEN EMNİYETE ZİYARET
BELEDİYE´DEN EMNİYETE ZİYARET
Akhisar Belediye Başkan yardımcısı Tuncay Engin, Zabıta Müdürü Mustafa Yıldırım, Zabıta memuru Murat Mertoğlu ve Ertekin Çiftçi Emniyet Müdürünü Sayım Başaran´ı ziyaret etti.
MİLLİ İRADE PLATFORMU VE EĞİTİME DESTEK PLATFORMU AÇIKLAMA YAPTI
MİLLİ İRADE PLATFORMU VE EĞİTİME DESTEK PLATFORMU AÇIKLAMA YAPTI
Akhisar Milli İrade Platformu ve Eğitime Destek Platformu başkanlığında 14 STK´ nın katılımıyla Cuma Namazı çıkışı basın açıklaması yaptı.
RAMAZAN PİDESİ 3 LİRA
RAMAZAN PİDESİ 3 LİRA
Akhisar´da 13 Nisan´da başlayacak olan Ramazan ayının vazgeçilmezi Ramazan pidesinin fiyatı belli oldu.
GÜLRUH  CAMİ İBADETE  AÇILDI
GÜLRUH CAMİ İBADETE AÇILDI
Akhisar´ın merkez camisi olarak bilinen 1503 yılında inşa edilen Yeni Gülruh Cami ibadete açıldı.
ÖZEL AKHİSAR HASTANESİ´NDEN POLİS HAFTASI ZİYARETİ
ÖZEL AKHİSAR HASTANESİ´NDEN POLİS HAFTASI ZİYARETİ
Özel Akhisar Hastanesi Halkla İlişkiler Müdür´ü Berhan Örnek ve Kurumsal İletişim Sorumlusu Haluk Külte “Polis Haftası” münasebetiyle Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran´ı makamında ziyaret etti.
ZİRAAT ODASI´NDA VİRÜS MÜCADELESİ DEVAM EDİYOR
ZİRAAT ODASI´NDA VİRÜS MÜCADELESİ DEVAM EDİYOR
Çin´in Vuhan kentinde ortaya çıkıp kısa sürede dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs(Covid-19) salgınıyla mücadele tüm hızıyla devam ediyor.
POLİSLERE ANLAMLI ZİYARET
POLİSLERE ANLAMLI ZİYARET
Ak Parti Akhisar İlçe Başkanı Fatih Füzün, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gençlik Kolları ile birlikte Polis Haftası münasebetiyle Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran ve görevli polis memurlarını ziyaret etti.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Manisa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:36 08:19 13:23 15:50 18:09 19:38

                                                                          

Son Sayı
Önceki Sayılar
1877 Türkiye Kızılay derneğinin kuruluşu.
1909 Sadrıazam Hüseyin Hilmi Paşanın istifası.