HEDEF YÜZ BİN
Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü idarecileri basın mensupları ile Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bahçesinde bir araya geldi.
Tarih: 3.9.2019 14:15:38/ 1127okunma / 0yorum

Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü idarecileri basın mensupları ile  Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bahçesinde bir araya geldi. Basın mensuplarına Akhisar halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü´nün çalışmaları, hedefleri hakkında bilgilendirmelerin yapıldığı buluşmada; Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Süleyman ERDEM, Müdür Yardımcıları İlker İYİLİKEDEN, Özkan MUTLU, Çetin ÇETİNER ve memur Fatih DARENDE hazır bulundu. Akhisar basınını temsilen Akhisar Haberden Hasan ŞAHİN Yiğit YİĞİTOL ,Akhisar Gözde  Haberden Akif ÖZALP, Metronom Haberden Emrah DÜZTAŞ, Akhisar Pres Haberden Mustafa ÖZDEMİR, Yeni Akhisarın Ses i- Akhisar Gündem - Akhisar Altıeylül Erhan ÇELİK, Manisa Medya TV Moderatörü Engin AKYÜZ yapılan bilgilendirmeye katıldılar.

Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Süleyman ERDEM:

“Akhisar Halk Eğitimi Merkezimizde göreve başladığımız ilk günden bu yana Halka Hizmet Hakka ibadettir bakış açısını kendimize  ilke edinerek çalışmalarımızı yürütmeye gayret ediyoruz. Akhisarımızda vatandaşlarımızın yaşadığı en kırsal bölgelerden en merkezi bölgelerine mahallelerine kadar yetkililerle iletişime geçerek halkımızın taleplerini almaya,ihtiyaçlarını belirlemeye gayret ediyoruz. Kurumumuzda yapılan tüm faaliyet ve kurslar tamamen Akhisar halkımızın ihtiyaç ve taleplerine göre belirleniyor. Kurumumuza yapılan başvurular en kısa sürelerde değerlendirilerek kurslarımız faaliyete geçiriliyor. Tabii ki de yapılan veya yapılması planlanan her türlü kurs, faaliyet, seminer, etkinlik, proje çalışması ile ilgili Akhisar Halkımızın bilgilendirilmesi, duyurularımıza en kolay yoldan ulaşması ve güzel örneklerin arttırılması, Halkımızın eğitimi adına kendi iç haberleşme sistemlerimizi resmi internet sayfalarımızı ,Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz´ün resmi internet sayfalarını  kullansakta bu iletişim yolları tek başına yeterli olmuyor. Çok daha fazla vatandaşımıza ulaşmak için siz birbirinden değerli basın mensuplarına ait gazetelerimizi, radyo kanallarını, televizyon kanallarını ve internet haberlerinizi de kullanıyoruz. Halkımıza daha fazla, daha hızlı, daha etkin ulaşmak adına sizlerin hassasiyetlerini yakından görüyoruz. Akhisar Halk Eğitimi Merkezimiz´in şu ana kadar görev yaptığımız süre içerisinde hiçbir haberini kaçırmadınız. Tüm haberlerimizi, duyurularımızı, etkinlik, proje çalışmalarımızı yayın organlarınızda hassasiyet ile yayınladınız.Biz kurumumuz adına siz çok kıymetli basın mensuplarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Biz 5 yıldan bu yana Akhisar Halk Eğitimi Merkezimiz´ de görev yapıyoruz. Görev yaptığımız süreç içerisinde Eğitim-Öğretim yılları bazında baktığımızda 2014/2015´de 13000,2015/2016 20.000,2016/2017 15000,2017/2018 16000,2018/2019´da 15000 vatandaşımıza ulaştık. 5 yıllık süreç içerisinde neredeyse 171.500 olan Akhisar nüfusunun yarısına yakınına tekabül ediyor. Bu vatandaşlarımıza ulaşmamızda Kaymakamlık Makamımız başta olmak üzere,İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Okul ve kurum Müdürlüklerimiz, Muhtarlıklarımız, Sivil Toplum örgütlerimiz, Kamu Kurum ve Kuruluşlarımız ve en önemlisi Halkın içindeki sesimiz, gözümüz, kulağımız olan siz kıymetli basın mensupları bizlere destek oldu. El birliği ile bu çalışmaları bu aşamalara getirdik. Allah nasip kısmet ederse gecesini gündüzüne katarak çalışan başta müdür yardımcısı arkadaşlarım olmak üzere, Halk Eğitimi Merkezi ailesinin tüm fertleri ile birlikte hedefimizi 6.yılda 100.000 vatandaşımıza ulaşmak üzere koyuyoruz. Beşikten Mezara İlim Tahsil Ediniz diyen bir medeniyetin torunları olarak bizler tüm vatandaşlarımızı hangi yaşta olursa olsun 7´den 77´ye kurslarımıza bekliyoruz. Halk Eğitimi Merkezi adına engelleri tanımadığımızı vurgulamak istiyor Engelli, dezavantajlı tüm vatandaşlarımıza da bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Bu vesile ile  5 yıldır birlikte çalıştığımız ve bu güzel çalışmaların ortaya çıkmasında her birinin ayrı emeği ve gayreti olan çok kıymetli müdür yardımcısı arkadaşlarıma da tek tek isimlerini anarak  sizlerin huzurunda teşekkür etmek istiyorum. Görev yaptığım süre içerisinde birlikte gayret ettiğimiz, emek harcadığımız,yol yürüdüğümüz Müdür Yardımcısı olarak çalışan ancak Halk Eğitimi Merkezi ailesi içerisinde her biri bizim için abi ,kardeş konumunda olan arkadaşlarım Kamil YILMAZ,İlker İYİLİKEDEN,Halime TANRIVERDİ,Kayhan ARIKAN,Fulya KUMBARACI,Erkan YAŞAR,Özkan MUTLU,Cihat KULTAŞ,Çetin ÇETİNER,Fatih DARENDE ve tüm Halk Eğitimi Merkezi ailesine teşekkür ediyor,iyiki sizlerle çalışmışım diyorum.Toplantımıza katılarak bizleri onurlandıran siz çok kıymetli basın mensuplarına tüm saydamlığı ile kapılarımızın açık olduğunu bildiriyor ve bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.

Basın mensupları da Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü´nün çalışmalarını yakından takip ettiklerini, bilinmeyen bir çok konuda bugün yapılan bu bilgilendirme toplantısı ile bilgilerinin olduğunu bu tarz çalışmaların daima yanında olacaklarını belirterek; şeffaf bir yönetim tarzı gösteren Halk Eğitimi Merkezi´ni bu konuda tebrik ederek, çalışmalarında başarılar dilediler. Basın mensuplarının bu şekilde düzenli olarak bilgilendirme yapılmasının Akhisar Halkı´nın yararına olacağını vurguladılar. Nazik ev sahipliğinden dolayı Halk Eğitimi Merkezi müdürü Süleyman ERDEM´in nezninde tüm Halk Eğitimi Merkezi ailesine teşekkürlerini ilettiler.

Kaynak: ERHAN ÇELİK

Anahtar Kelimeler: HEDEF
BAŞARAN, AKHİSARLI MUHTARLARI AĞIRLADI
BAŞARAN, AKHİSARLI MUHTARLARI AĞIRLADI
MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Akhisar ilçesi Çamönü Mahalle Muhtarı Yusuf Künel ile Akkocalı Mahalle Muhtarı Harun Alkan, Muştullar Mahalle Muhtarı Nurullah Şener ve Sağrakçı Mahalle Muhtarı Mesut Atasoy´u makamında ağırladı.
BÜYÜKŞEHİR KIŞA RAĞMEN YOLA DEVAM EDİYOR
BÜYÜKŞEHİR KIŞA RAĞMEN YOLA DEVAM EDİYOR
Manisa Büyükşehir Belediyesi, yol yapım çalışmalarına ağır kış şartlarına rağmen devam ediyor.
CAMİYİ SEVİYORUZ, NAMAZA KOŞUYORUZ
CAMİYİ SEVİYORUZ, NAMAZA KOŞUYORUZ
Akhisar İlçe Müftülüğü ve Gençlik Koordinatörlüğü tarafından devam eden sabah namazında bir farkındalık yapıldı.
KURAN KURSU ÖĞRENCİ VELİLERİNE SEMİNER
KURAN KURSU ÖĞRENCİ VELİLERİNE SEMİNER
Akhisar İlçe Müftülüğü Aile Dini Rehberlik Bürosu Vaizi Fatma Şener Müftülüğe bağlı Hilaliye 4-6 yaş Kuran Kursu, Akselendi 4-6 yaş Kuran Kursu öğrenci velileri ve İsaca Mahallesi mahalle halkına yönelik seminer düzenlendi.
SÜLEYMANLI´DA YENİ İMARA AÇILAN NOKTAYA YENİ HAT
SÜLEYMANLI´DA YENİ İMARA AÇILAN NOKTAYA YENİ HAT
MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Süleymanlı Mahallesi´nde imara yeni açılan yerleşim yerine içme suyu hattı döşedi.
CUMA HUTBESİ
CUMA HUTBESİ
Teknoloji Bağımlılığı Ve Sosyal Medya Ahlakı
BURAK ALTAŞ´TAN ÜZÜCÜ HABER
BURAK ALTAŞ´TAN ÜZÜCÜ HABER
Akhisar Sağlam, Çağdaş ve Altaş sürücü kurslarının ortaklarından Burak Altaş vefat etti.
AKHİSAR ALIŞVERİŞ FESTİVALİ´NDE HALKIN YÜZÜ GÜLECEK
AKHİSAR ALIŞVERİŞ FESTİVALİ´NDE HALKIN YÜZÜ GÜLECEK
Akhisar Belediyesi, Akhisar Alışveriş Festivali´ni 5 yıl aradan sonra 23-26 Ocak 2020 tarihleri arasında yeniden hayata geçiriyor.
USULSÜZ PARKLANMAYA CEZAİ İŞLEM
USULSÜZ PARKLANMAYA CEZAİ İŞLEM
Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Akhisar´da vatandaşların ve yayaların yoğun olarak kullandığı kaldırımları, engelli rampalarını ve toplu taşıma duraklarını işgal eden araç sürücülerine yönelik denetim gerçekleştirdi.
AKHİSAR KENT KONSEYİ´NDEN BÜYÜKŞEHİR´E ZİYARET
AKHİSAR KENT KONSEYİ´NDEN BÜYÜKŞEHİR´E ZİYARET
Akhisar Kent Konseyi, Manisa Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.
ERDELLİ MEZARLIĞI´NDA BAKIM ÇALIŞMASI
ERDELLİ MEZARLIĞI´NDA BAKIM ÇALIŞMASI
Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde bulunan mezarlıklarda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Mezarlıklar Daire Başkanlığı´nca gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Akhisar´a bağlı Erdelli mahalle mezarlığında budama temizlik ve bakım çalışmaları yapıldı.
“CAMİYİ SEVİYORUZ, NAMAZLA BULUŞUYORUZ” ETKİNLİĞİ BAŞLIYOR
“CAMİYİ SEVİYORUZ, NAMAZLA BULUŞUYORUZ” ETKİNLİĞİ BAŞLIYOR
Akhisar İlçe Müftülüğünce yarıyıl tatili başlamasıyla “Camiyi Seviyoruz, Namazla Buluşuyoruz” etkinliği başlıyor.
BAŞKAN DUTLULU´DAN GECE MESAİSİ
BAŞKAN DUTLULU´DAN GECE MESAİSİ
Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, mesaisine gece-gündüz devam ediyor.
ÖLÇÜ VE TARTI ALETLERİ MUÖLÇÜ VE TARTI ALETLERİ MUAYENESİ 2 MART´TA SONA ERİYORAYENESİ 2 MART´TA SONA ERİYOR
ÖLÇÜ VE TARTI ALETLERİ MUÖLÇÜ VE TARTI ALETLERİ MUAYENESİ 2 MART´TA SONA ERİYORAYENESİ 2 MART´TA SONA ERİYOR
Damgası geçmiş ölçü aleti kullananlara 613 TL ile 12.258 TL arasında para cezası
FESTİVAL İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
FESTİVAL İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Festival hazırlıkları başladı.
BASININ NENE HATUNU ESMA ERDEM
BASININ NENE HATUNU ESMA ERDEM
Basınımızın ‘Nene Hatun´u Esma Erdem´in hayatı belgesel oldu
ÇOCUK İHMAL VE İSTİSMARINI ÖNLEYEBİLİRİZ
ÇOCUK İHMAL VE İSTİSMARINI ÖNLEYEBİLİRİZ
Akhisar 8 Mart Kadın Dayanışma Derneği ve Dezavantajlı Çocukları Koruma Derneğinin ortaklaşa hazırladığı “Karanlığı Arala Birlikte Çocuk İstismarını Önleyebiliriz” semineri Akhisar Belediye Meclis salonunda gerçekleştirildi.
AKHİSAR´DA KAR SEVİNCİ BÖYLE YAŞANDI
AKHİSAR´DA KAR SEVİNCİ BÖYLE YAŞANDI
Uzun yıllardır kar hasreti çeken Akhisarlılar, Akhisar Belediyesi´nin kent merkezinde düzenlediği kar etkinliği ile doyasıya eğlendi.
AKHİSAR´DA MEDYA BULUŞMASI
AKHİSAR´DA MEDYA BULUŞMASI
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Akhisar Altıeylül Gazetesi ve Akhisar Belediyesi ortak çalışmasıyla 11 Ocak Cumartesi günü saat 14.00´te Akhisar Belediye Meclis Salonu´nda “Medya ve Toplum” konulu panel ve “Medya Buluşması 3” ödül töreni gerçekleştirildi.
SABAH NAMAZINDA SELÇİKLİDE  BULUŞULDU
SABAH NAMAZINDA SELÇİKLİDE BULUŞULDU
Akhisar İlçe Müftülüğü ve Gençlik Koordinatörlüğünün organize ettiği sabah namazı buluşması bu hafta Akhisar Selçikli mahallesinde düzenlendi.
ASDER ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
ASDER ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
Akhisar Sanat Dostları Derneği (ASDER) Başkanı Hülya Arıcı Çap ve yönetim kurulu üyesi Cemail Doğru gazetemiz Altıeylül´ü ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.
BELEDİYENİN TASARRUF TEDBİRİ SONUÇ VERDİ
BELEDİYENİN TASARRUF TEDBİRİ SONUÇ VERDİ
Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, yaptıkları tasarruf tedbirleri sonucunda Akhisar Belediyesi´nin 6 milyon 246 bin TL kâra geçtiğini sosyal medya açıklamasıyla kamuoyuna duyurdu
GÖRME VE İŞİTME ENGELLİLERE AKHİSAR BELEDİYESİ´NDEN DESTEK
GÖRME VE İŞİTME ENGELLİLERE AKHİSAR BELEDİYESİ´NDEN DESTEK
7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası nedeniyle Akhisar Belediyesi´ni ziyaret eden görme ve işitme engelli çocuklar ve aileleri desteklerinden dolayı Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu´ya teşekkür etti.
AHMET AKBUĞA ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
AHMET AKBUĞA ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Akbuğa ve Ziraat Odası personelleri Sait Kaya, Gözde Duru, Özge Günay,Yağmur Semerci gazetemizi ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.
TARAFTARLAR DERNEĞİ´NDEN GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETİ
TARAFTARLAR DERNEĞİ´NDEN GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETİ
1970 Akigo Taraftarlar Derneği Başkanı Cumhur Özkaynak ve Onursal Başkan Vedat Helvacıoğlu “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla gazetemizi ziyaret etti.
AKHİSAR BELEDİYESİ THM KOROSU İLK KONSERİNİ VERDİ
AKHİSAR BELEDİYESİ THM KOROSU İLK KONSERİNİ VERDİ
Akhisar Belediyesi bünyesinde kurulan Türk Halk Müziği Korosu ilk konserini Bülent Ciğeroğlu Kültür Salonu´nda hayata geçirdi.
BORSADAN GAZETECİLER GÜNÜ YEMEĞİ
BORSADAN GAZETECİLER GÜNÜ YEMEĞİ
Akhisar Ticaret Borsası Başkanı Alper Alhat ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından “10 Ocak Gazeteciler Günü” dolayısıyla Akhisarlı yerel ve ulusal basın mensuplarına Egea cafe ve restoranda yemek düzenlendi.
AKHİSAR´A KAR YAĞACAK
AKHİSAR´A KAR YAĞACAK
Akhisar Belediyesi hizmet binası önü yarın karla süslenecek
İLÇE MÜFTÜSÜ GAZETECİLER GÜNÜMÜZÜ KUTLADI
İLÇE MÜFTÜSÜ GAZETECİLER GÜNÜMÜZÜ KUTLADI
Akhisar İlçe Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu, müftülük personeli Bilal Yelkovan ile birlikte gazetemizi ziyaret etti.
ÇİFTÇİ MALLARI´NDAN GAZETEMİZE ZİYARET
ÇİFTÇİ MALLARI´NDAN GAZETEMİZE ZİYARET
Akhisar Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle gazetemizi ziyaret etti.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Manisa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:36 08:19 13:23 15:50 18:09 19:38
sariahmetpasa250X250 " target="_self" title="">

                                                                          

Son Sayı
Önceki Sayılar
1522  Rodos`un Fethi.
1774 Sultan Üçüncü Mustafa`nın vefatı, Birinci Abdulhamit Han`ın tahta çıkışı
1774  Padişah 3. Mustafa`nın Ölümü ve 1.Abdulhamit`in Tahta Çıkışı.
1918 Gazi Ahmed Muhtar Paşa`nın vefatı
1946  İş ve İşçi Bulma Kurumu`nun Kuruluşu.