MHP DE AHMET NAMAL YENİDEN BAŞKAN
Akhisar (MHP) Milliyetçi Hareket Partisi 13. Olağan Kongresi Şehit Yüzbaşı Necdi Şentürk Merkez Park İçi sinema Salonunda yapıldı.
Tarih: 24.8.2020 09:31:45/ 1401okunma / 0yorum

Akhisar (MHP) Milliyetçi Hareket Partisi 13. Olağan Kongresi Şehit Yüzbaşı Necdi Şentürk Merkez Park İçi sinema Salonunda yapıldı.

Mevcut Başkan Ahmet Namal tek liste girdiği kongrede delegelerin oylarını alarak güven tazeledi. 

Kongre de Divan Başkanı MHP MYK üyesi Necmi Yıldırım, Başkan yardımcılığına MHP Manisa İl Başkan yardımcısı Mustafa Karakaş, Katip üyeliklere Soner Ataibiş, Belediye Meclis üyesi Fikret Türk ve eski İlçe Başkanı Ali Çavdar seçildi.

Gündem maddelerinin okunması ve oy cokluğuyla kabul edilmesi sonrası Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunması devamında Kongrede ilçe başkanı Ahmet Namal konuşma yaptı namal sözlerinde şunları belirtti. " Sayın Divan Başkanım MYK üyemiz Necmi Yıldırım, İl Başkan vekilim Mustafa Karakaş, İlçe Başkanlarım, değerli misafirler, gönüldaşlarımız, Asenalar, Bozkurtlar. Bu kutlu davayı bir basamak daha yukarı taşımaya azmetmiş Ülküdaşlarım Hepiniz Hoş geldiniz Şeref verdiniz.

İlçe Başkanlığı görevi genel merkezimizin teveccühleri ile tarafımıza verildiğinde, Milliyetçi Hareket Partisi gibi köklü, ilkeli, dava sadakati her şeyden önce gelen şerefli ve geniş bir ailede yönetici olmanın onurunu yaşarken, attığım her adımda yüklendiğim görevin gereğini yerine getirmekteki mesuliyet, yaşantımın temel ilkesi olmuştur. Milliyetçi Harekat Partisinde 43 yıllık siyasi hayatımda ne çizgimden, ne davamdan nede liderderime sadakatten asla taviz vermedim. Talip olduğumuz bu makam, 5000 Ülküdaşımızın canını vererek bize emanet ettiği kutlu bir makamdır. Biz bu şuur ve bilinçle bu göreve talibiz. Bizim siyasi çizgimiz önce devletimizin, milletimizin ve bayrağımızın bekasıdır. Partimiz ve menfaatleri bu kutsal değerlerimizden sonra gelir. Bu makamlara liyakatsiz, çıkarcı, güçlüye ve dalkavukluk, mazluma zalimlik yapanlar değil, Adaleti, Merhameti, Hakikati gözetenlerin gelmesi genel şiarımız olmalıdır.Günün değil hakikatin adamı olmaya çalışıyorum. Çünkü gün değişir, ama hakikat değişmez. Partimiz küçük olsun benim olsun değil, büyük olsun hepimizin olsun felsefesi ile görev yapmayı kendimize şiar edindik. Yıkıcılara, nifak sokuculara, fit necilere ve bölücülere asla fırsat vermedik vermeyeceğiz. Şunu çok iyi biliyoruz ki, haklı olduğunda hakkını savunmayan, hem hakkını hem de şerefini kaybeder. Biz hakkımızı da şerefimizi de kayıtsız şartsız savunmaya devam edeceğiz.Kıyısında seyrederek deniz geçilmez. Gerekirse yüzmeyi, boğulmayı göze alarak taşın altına elimizi değil, gerekirse başımızı koyarak çalışacağız. Siyasette iddian olacak, inancın olacak. Hükmetmek değil, hizmet etmek amacın olacak. Pes etmek için bir sürü mazeret bulabilirsin ama başarmak için tek bir sebebin varsa ve azmedersen o başarıya ulaşırsın. Bizim mazeretimiz yok başarma hedefimiz var. Biz devletimize milletimize olan borcumuzu ödeme idealimiz var. Son sözlerim olarak yolumuz çetin ve tuzaklarla doludur. Vatan için, Millet için, Bayrak için bıkmadan, yorulmadan, usanmada, umutsuzluğa kapılmadan sabırla, gücümüzün son zerresine kadar hak bildiğimiz yolda yürümeye devam edeceğiz" dedi. Akhisar Ulucamİ imam Hatibi Osman Demirel tarafından kuranı kerim okunması  sonrasında Başkan ve yönetim kurulu üyeleri sahneye davet edildi.

MHP Akhisar  İlçe Kongresine Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi Necmi Yıldırım, MHP Manisa İl Başkan yardımcısı Mustafa Karakaş, AK Parti İlçe başkanı Fatih Füzün ve yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Esin Güngör, Esnaf Oda başkanları, eski MHP İlçe Başkanları Ali Çavdar, İbrahim Uğurlu, Osman Oktay, Ülkü Ocakları Başkanı Adem Duran,Mahalle muhtarları partililer katıldı.

Akhisar MHP ilçe Başkanlığına seçilen Ahmet Namal´ın listesinde yönetim kuruluna seçilenler Şu isimlerden oluştu.

Arif Çivi, Önay Alp, Ömer Binici, Mustafa Yıldırım, İlkay Sümbelli, Ali Açıl, Ahmet Tunçel, Necdet Kıyak, Nedim Candan, Güner Bağır, Osman Adak, Mehmet Ali Demirgül, Hüseyin Erdoğan, Murat Ahmet Kocatürk, İlker Kocacık, Halil Kelleci, Münir Karaca ve Mehmet Taştan seçildi.

 

Kaynak: HABER MERKEZİ

Anahtar Kelimeler: AHMET NAMAL YENİDEN BAŞKAN
YENİDEN REFAH PARTİSİ AYLIK  TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
YENİDEN REFAH PARTİSİ AYLIK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Yeniden Refah Partisi Akhisar İlçe teşkilatı aylık olarak yaptığı toplantısını yaptı.
KADIN KOLLARI EV ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
KADIN KOLLARI EV ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
Akhisar İYİ Parti Kadın kolları ev ziyaretlerini aralıksız olarak sürdürüyor.
“DEMİRCİ KADERİNE TERKEDİLDİ”
“DEMİRCİ KADERİNE TERKEDİLDİ”
Okulların açılamaması ve uzaktan eğitimin bir ilçenin tüm ekonomisine nasıl zarar verdiği Demirci´de daha net görülüyor diyen CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Demirci´nin kalkınmada öncelikli ilçe statüsüne alınmamasına tepki gösterdi.
İYİ PARTİ´DEN GAZİLERE ZİYARET
İYİ PARTİ´DEN GAZİLERE ZİYARET
İYİ Parti Akhisar İlçe Teşkilatı “19 Eylül Gaziler Günü” dolayısıyla Akhisar Muharip Gaziler Derneği´ni ziyaret etti.
BAKIRLIOĞLU ESNAFI DİNLEDİ
BAKIRLIOĞLU ESNAFI DİNLEDİ
Uzaktan eğitim nedeniyle en fazla etkilenen okul kantini işletmecileri, servisçiler ve kırtasiyeci esnafı ile Akhisar´da bir araya gelen CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu esnafın sorunlarını dinledi.
İYİ PARTİ´DEN ZİYARET
İYİ PARTİ´DEN ZİYARET
yi Parti Akhisar İlçe Teşkilatı, Akhisar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hasan Ali Men´i makamında ziyaret etti.
GELECEK PARTİSİ İL BAŞKANI KESKİN OLDU
GELECEK PARTİSİ İL BAŞKANI KESKİN OLDU
Gelecek Partisi Manisa İl Kongresi yapıldı.
AK PARTİ´DEN ZİYARETLER
AK PARTİ´DEN ZİYARETLER
Ak Parti Manisa Millet Vekili Uğur Aydemir, Akhisar İlçe Başkanı Fatih Füzün ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte önce Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya´yı sonrada ilçemize yeni atanan Emniyet Müdürü Başaran´ı makamlarında ziyaret ettiler.
EMNİYET MÜDÜRÜ BAŞARAN´A ZİYARET
EMNİYET MÜDÜRÜ BAŞARAN´A ZİYARET
Akhisar İyi Parti İlçe Teşkilatı, göreve yeni atanan İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran´ı makamında ziyaret etti.
CUMHURİYET HALK PARTİSİ 97 YAŞINDA
CUMHURİYET HALK PARTİSİ 97 YAŞINDA
Cumhuriyet Halk Partisi´nin kuruluşunun 97. yıl dönümü sebebiyle Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Teşkilatı, saat 09.00´da parti lokalinde toplanarak Milli Egemenlik Meydanı yürüyüp Atatürk Anıtı´na çelenk koyma etkinliği düzenledi.
SAADET PARTİSİ´NDEN BAŞARAN´A ZİYARET
SAADET PARTİSİ´NDEN BAŞARAN´A ZİYARET
Saadet Partisi Akhisar İlçe Yönetimi, İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran´ı ziyaret etti.
İYİ PARTİ´DEN AŞURE HAYRI
İYİ PARTİ´DEN AŞURE HAYRI
Akhisar İYİ Parti İlçe Başkanlığı Muharrem ayı nedeniyle parti binası önünde aşure hayrı düzenledi.
AK PARTİDE FÜZÜN DÖNEMİ BAŞLADI
AK PARTİDE FÜZÜN DÖNEMİ BAŞLADI
Akhisar Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti), 7. olağan kongresi 30 Ağustos Pazar günü saat 14.30´da Akhisar Belediyesi Bülent Ciğeroğlu Kültür salonunda yapıldı.
AYDEMİR MÜJDEYİ VERDİ
AYDEMİR MÜJDEYİ VERDİ
AKPARTİ Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, yeni gar binasını ziyaret etti.
CHP MİLLETVEKİLLERİ ÜZÜM ÜRETİCİLERİNİ DİNLEDİ
CHP MİLLETVEKİLLERİ ÜZÜM ÜRETİCİLERİNİ DİNLEDİ
Ahmetli´de bağlarında üzüm kesen çiftçileri sergilerinde ziyaret eden CHP Manisa Milletvekilleri Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ve Bekir Başevirgen çekirdeksiz kuru üzüm taban fiyatının en kısa zamanda açıklanması gerektiğini ve fiyatın 13,5 liranın altında kalması halinde çiftçinin yine para kazanamayacağını belirttiler.
CHP´liler Yüksek Su Faturalarını Protesto Etti
CHP´liler Yüksek Su Faturalarını Protesto Etti
Akhisar CHP İlçe Örgütü, MASKİ binası önünde gerçekleştirdiği protesto ile yüksek su faturalarını eleştirdi.
ÖZDAĞ´LAR “GELECEK PARTİSİ  SEÇİME HAZIR”
ÖZDAĞ´LAR “GELECEK PARTİSİ SEÇİME HAZIR”
Gelecek Partisi Genel başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, teşkilatlanma sürecinde olan Gelecek Partisi Akhisar İlçe Başkanı Aysun Uz Perkel ve yönetim kurulunu ziyaret ederek destek verdi.
BAKIRLIOĞLU  ZEYTİN LEPRASI HASTALIĞINA DİKKAT ÇEKTİ
BAKIRLIOĞLU ZEYTİN LEPRASI HASTALIĞINA DİKKAT ÇEKTİ
Avrupa ülkelerinde zeytin ağaçlarında görülen zeytin üretimini olumsuz etkileyen zeytin leprası hastalığını Meclis gündemine taşıyan CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu zeytin ağaçlarını bu hastalığa karşı korumak için hangi tedbirlerin alındığını sordu.
CHP KADIN KOLLARINDAN  AÇIKLAMA
CHP KADIN KOLLARINDAN AÇIKLAMA
Akhisar CHP Kadın kolları Türkiyede yaşanan kadın cinayetlerine dur demek için basın açıklaması yaptı.
BAKIRLIOĞLU ;  ŞİMDİ KİM YALAN SÖYLÜYOR?
BAKIRLIOĞLU ; ŞİMDİ KİM YALAN SÖYLÜYOR?
Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli geçtiğimiz gün “Türkiye´de yalan kolay satıyor.
BAKIRLIOĞLU BAĞLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU
BAKIRLIOĞLU BAĞLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU
Manisa´da iklim değişikliğine bağlı olarak zarar gören bağlarda incelemelerde bulunan CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu çiftçi borçları ertelenerek, faizsiz kredi verilmesi gerektiğini belirterek açıklamalarda bulundu.
İYİ PARTİ İLÇE TEŞKİLATI´NDAN BASIN AÇIKLAMASI
İYİ PARTİ İLÇE TEŞKİLATI´NDAN BASIN AÇIKLAMASI
İyi Parti Akhisar İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Kındıroğlu, Akhisar Belediyesi işe alımları üzerine basın açıklamasında bulundu.
İYİ PARTİ´DEN GAZİMİZE ZİYARET
İYİ PARTİ´DEN GAZİMİZE ZİYARET
İYİ Parti Akhisar İlçe Teşkilat Başkanı ve Yönetim Kurulu geçtiğimiz günlerde hain terör saldırısı sonucu yaralanan askerimizi ziyaret etti.
ERDAYIOĞLU´NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
ERDAYIOĞLU´NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) da Nisan ayında meydana gelen Yönetim Kurulu Başkanı değişikliği dolayısıyla Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanları Erdayıoğlu´na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
AK PARTİ AKHİSAR İLÇE YÖNETİM KURULU GÖREVE BAŞLADI
AK PARTİ AKHİSAR İLÇE YÖNETİM KURULU GÖREVE BAŞLADI
Bir süre önce genel merkezce İlçe başkanlığına Atanan Fatih Füzün ‘ün yönetim kurulu listesi merakla bekleniyordu
BAKIRLIOĞLU “İŞÇİLERDE İKİNCİ DALGA ENDİŞESİ”
BAKIRLIOĞLU “İŞÇİLERDE İKİNCİ DALGA ENDİŞESİ”
CHP Manisa milletvekili A. Vehbi Bakırlıoğlu Covid-19 virüsünün Manisa ve ilçelerinde artış olduğu belirt-mektedir diyerek basın bildirisi yolladı. Milletvekili Bakırlıoğlu yaptığı basın bildirisinde şöyle dedi;
AK PARTİ AKHİSAR İLÇE BAŞKANI FÜZÜN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLANDI
AK PARTİ AKHİSAR İLÇE BAŞKANI FÜZÜN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLANDI
Ak Parti Akhisar İlçe başkanı Fatih Füzün ilçe teşkilatıyla birlikte Şehit Annelerinin Anneler Gününü kutlandı
BAKIRLIOĞLU ; MANİSA´DA İKİNCİ DALGA MI GELİYOR?
BAKIRLIOĞLU ; MANİSA´DA İKİNCİ DALGA MI GELİYOR?
Manisa CHP Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu Covid-19´la ilgili açıklama yaparak ikinci dalga mı geliyor” dedi.
BAKIRLIOĞLU  “SALGIN HASTALIK EN ÇOK EMEKÇİLERİ VURDU”
BAKIRLIOĞLU “SALGIN HASTALIK EN ÇOK EMEKÇİLERİ VURDU”
İşçilerin birlik ve dayanışma günü olan, 1 Mayıs´ın, tüm dünya ve ülkemiz işçilerine, emekçilerine kutlu olmasını diliyorum.
AK PARTİ AKHİSAR İLÇE TEŞKİLATI RAMAZAN BEREKETİNİ 110 MAHALLEYE ULAŞTIRDI
AK PARTİ AKHİSAR İLÇE TEŞKİLATI RAMAZAN BEREKETİNİ 110 MAHALLEYE ULAŞTIRDI
Ak Parti Akhisar teşkilatı Ramazan´da “PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR “ sloganı ile mahallerde Akhisarlılar ile buluşuyor.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Manisa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:36 08:19 13:23 15:50 18:09 19:38
sariahmetpasa250X250 " target="_self" title="">

                                                                          

Son Sayı
Önceki Sayılar
1938 Ankara Radyosu Yayına başladı