ÖĞRETMENLER GÜNÜNE GÖRKEMLİ KUTLAMA
24 Kasım Öğretmenler günü kutlamaları sabah saat 09.30´da Milli Egemenlik Meydanında Atatürk anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Emekli Öğretmenler Derneği çelenk koymasıyla tören başladı.
Tarih: 23.11.2018 17:15:20/ 727okunma / 0yorum

24 Kasım Öğretmenler günü kutlamaları sabah saat 09.30´da Milli Egemenlik Meydanında Atatürk anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Emekli Öğretmenler Derneği çelenk koymasıyla tören başladı.
Çelenk sunma töreni yöneticiliğini Akhisar Zeynep Gülin Öngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Önder Soykan, Lisesi İngilizce Öğretmeni Fazıl Işık´ın sunuculuğunu yaptığı program saygı duruşu ve Müzik Öğretmeni Gülhan Altınışık´ın yönetiminde Belediye bandosuyla İstiklal Marşı´nın okunmasından sonra çelenk koyma töreni sona erdi.
Şehit Yüzbaşı Necdi Şentürk Merkez Parkı içindeki sinema salonunda ikinci tören saat 10.00´da Saygı duruşu ve Müzik Öğretmeni Gülhan Altınışık´ın yönetiminde İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Zeynep Gülin Öngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenleri Zeynep Özdemir ve Beytullah Sakacı´nın sunuculuğunu yaptığı programın ardından açılış konuşmasını Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer yaptı. Süleyman Mermer;” Sayın Kaymakamım, değerli protokol, kıymetli öğretmen arkadaşlarım, saygıdeğer misafirlerimiz; Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün Millet Mekteplerini açtığı ve başöğretmenliği kabul ettiği tarih 24 Kasım 1928´dir. Bu nedenle 1981 yılından bu yana 24 Kasım, Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır. Bugün tüm öğretmenlerimizin hizmetleri nedeniyle unutulmadıklarını gösteren bir gündür. Öğretmenlik, insanlık tarihinin maddi ölçütü olmayan ölümsüz mesleğidir. Kültür ve medeniyet inşa edendir öğretmen. Bilgi kaynaklarını öğreten, yönlendiren, eleştirel düşünme alışkanlığı kazandıran kişidir. Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu? Diyerek bilgiyi kutsayan, Beşikten mezara kadar ilim öğreniniz emri veren bir medeniyetin bireyleri olarak mutlaka o ilmi bize öğretenlere minnettarız. Öğretmenlik mesleği, her şeyden önce bir ideal; gaye ve hizmet mesleğidir. Bir insanı yaşatan tüm insanlığı yaşatmış gibidir düsturuyla milli, manevi değerlere sahip nesiller yetiştirmemiz gerekmektedir. Sadece öğretim ile sonuca varılmayacağı, aksine insanlık değerleri ve sorumluluk bilinci olan bireyler yetiştirmemiz gerektiği aşikardır. Her gün onlarca masumun öldüğü kısır döngü savaşların yapıldığı toprakların sınırında yaşıyoruz. İki üç nesildir eğitim imkanı bulamayan coğrafyaların insanlarını düşündükçe içinde bulunduğumuz imkanların daha da farkında olmamız gerektiğini düşünüyorum. Baş Öğretmen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere Ebedi hayata göçmüş öğretmenlerimize Allah´tan rahmet diliyorum. Emekli olan öğretmenlerime sağlıklı mutlu, huzurlu bir emeklilik diliyorum. Değerli mesai arkadaşlarım öğretmenler günümüz kutlu olsun. Saygılar sunuyorum" dedi.

 

Törende konuşan Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya;"Göreve yeni başlayan ve görevde olan tüm öğretmenlerimize başarılar diliyorum. Emekli öğretmenlerimize hayırlı uzun ömürler diliyorum. Öğretmenlik görevlerinin hiçbir zaman bitmeyeceğini hatırlatıyorum. Şehit olan, ahirete intikal eden bütün öğretmenlerimize Allah´tan rahmet diliyorum.

7 yaşında öğretmenlerle tanıştım, bizim zamanımızda okul öncesi yoktu. Daha sonra da uzun bir süre öğretmenlerin öğrencisi olarak ve mesleğe atıldıktan sonra da öğretmenlerimizin görev arkadaşları olarak bu güne kadar öğretmenlerimizle beraber çalışarak geldik. Çocukluğumuzdaki öğretmenlerimiz bizi hayata hazırlamak için neredeyse canlarını feda edecek derecede fedakar insanlardı. Bu gün ki öğretmenlerimiz de öyle. Mesleğe atıldıktan sonra hiçbir devlet memurunun gitmediği yolu yordamı icra olmayan küçük yerleşim birimlerinde bile öğretmenlerimizi gördüm. Memleketlerinde yetiştikleri yerden ayrılarak bazen de dönmeme ihtimalini bile düşünmeden bu vatana hizmet etmek için ücra ve ıssız yerlerde çalıştılar. Onların fedakarlıklarını gözlerimle gördüm. Büyük Atatürk´ün dediği gibi gelecek nesiller sizin eseriniz. Bu günkü nesiller de sizin eseriniz. Cumhuriyet´in ilk kurulduğu yıllardan bu güne geldikse, Türkiye´yi Dünya´da sayılı bir ülke, kendi teknoloji ürünlerini üreten, 81 ilinde çeşitli üniversiteleri olan Dünya´da söz sahibi ülke haline geldiysek bunda başta öğretmenlerimizin çok büyük fedakarlıkları var. Bizim milletimiz öğretmenlere olan saygısını her zaman gösterir. Biz öğretmenin atının ayağından sıçrayan çamuru kendisine süs olarak kabul eden kendisinden özür dileyen öğretmenini teskin eden büyüklerin torunlarıyız. Öğretmenlerimize bir harf öğretenin kölesi olacak kadar minnettarız. Sizden beklentilerimiz çok sizin de toplumdan ve devletimizden beklentileriniz var. İnşallah sizin beklentileriniz zaman içerisinde karşılanır." dedi.

Emekli öğretmenler adına konuşan Misak-ı Milli Ali Şefik Okulu müdürü emekli öğretmen Ali Erkan;" Sayın Kaymakamım, sayın Belediye başkanım, sayın Garnizon komutanım, sayın Milli eğitim müdürüm, değerli öğretmen arkadaşlarım, sevgili öğrenciler. 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programına hoş geldiniz diyor, hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum. 24 Kasım´da ülkenin gündemi eğitime yoğunlaşır. Eğitimin insanlar ve toplumlar için ne kadar hayati öneme sahip olduğu konuşulur. Öğretmenin de ana unsuru olduğu, öğretmenliğin peygamber mesleği olduğuna vurgular yapılır. Gerçekten de öğretmenin etkin olmadığı bir eğitim sisteminin başarılı olması düşünülemez. Bunlar hep konuşulmalı. Bireysel ve toplumsal hafızamıza eğitimin ve öğretmenin değeri adeta kazınmalı. Şiddet olaylarının arttığı, öğretmenlerimizin de bundan olumsuz etkilendiği, çeşitli bağımlılıkların çocuklarımızı esir aldığı, okulundan,ailesinden, hatta hayattan kopardığı bir zamanda, bu konuların ve alınacak tedbirlerin konuşulması önemlidir ve de gereklidir. Ben bu vesile ile başta başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzer göç etmiş ve görevi başında şehit düşmüş tüm öğretmenlerimizi saygıyla anıyor, hepinizin öğretmenler gününü tebrik ediyorum. Gününüz kutlu olsun. Her başlangıcın bir bitişi vardır. Hayatın da, öğrenciliğin de, mesleklerin de. Bir şeye başladıysak o bir gün bitecek demektir. İşte bende, 25 Ocak 1985 yılında başladığım öğretmenlik mesleğini 31 Ocak 2018 tarihinde emekliye ayrılarak noktalamış oldum. Ama ben şuna gönülden inanıyorum. Öğretmenlik sınıfta başlayıp sınıfta biten bir meslek değildir. Öğretmen her yönü ile örnek bir .şahsiyettir. Buna dini literatürde “Üsve-i Hasene denir.(Güzel Örnek demektir).Okulda da, sınıfta sokakta da, pazarda da. Emekli olduktan sonrada bu değişmez. Bizler öğrencilerimize de, topluma örnek yaşantımızla öğretmenlik yapmaya devam edeceğiz. Ülkemiz dünyanın en güzel, ama bir o kadar da zor bir coğrafyasında bulunuyor. Ve biz teknoloji anlamında kaçan treni yakalamaya çalışıyoruz. Çok çalışmak zorundayız. Belki arkasında ağlamamız gereken kaybedilmiş yıllarımız var .Ama bizim oturup ağlamaya vaktimiz yok. Zaten ağlamak çare değil. Çalışmak ve her yönden güçlen zorundayız. Büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal “Muasır medeniyetler seviyesine ulaşmayı” hedef gösterirken bunu kastediyordu. Zira Çanakkale´de ve Kurtuluş savaşında eğitimli insanlarının neredeyse tamamını lise ve üniversite öğrencilerine varıncaya kadar şehit vermiş bu millet ”asker ordusunun” zaferinden sonra eğitim ordusunun harekete geçmesi gerekiyordu. Ve bizler bu ordunun neferleriyiz.

Bu gün için teknolojik üstünlüğü elinde bulunduran ülkelerin yayın organları Dünya çapında dijital bir devrim´in arifesinde olduğumuzu yazıyorlar. 0 gün geldiğinde biz bu dijital devrimin neresinde olacağız? Bu bilimsel, teknik ve dijital üstünlüğü emperyalist niyetlerini gerçekleştirmek için araç olarak kullanmak isteyecek güçlere karşı hangi konumda olacağız?

Bu gelişmelere çalışmaları ile ortak olan, yöneten, yönlendiren konumunda mı? Yoksa dijital ürün mağazalarında sadece müşteri konumunda mı olacağız. Bu sorunun cevabını öğretmenlerimiz verecek. Hedefi ideali olan,çalışkan,teknolojiyi tüketen değil üreten,çağı iyi okuyan zamanda milli ve manevi değerlerine bağlı, yaratılanı yaratandan ötürü hoş görme felsefesine sahip, vatansever gençler yetiştirmek suretiyle bu bilinci öğretmenlerimiz oluşturacak.Selam olsun her sabah sınıfına bir güneş gibi doğan öğretmenlerimize. Selam olsun ışığı ile ülkeyi aydınlatan, enerjisi ile geleceğimize hayat veren öğretmenlerimize, tüm emekli öğretmenlerimize sağlıklı uzun ömürler, çalışan öğretmenlerimize başarılar diliyorum. Daha güzel, daha müreffeh, daha mutlu günlerde nice öğretmenler günü kutlamalarında görüşmek dua ve temennisi ile tekrar gününüzü kutluyor, hepinize saygılar sunuyorum." dedi.

Emekliye ayrılan öğretmenlere ve Anı Kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğretmenlere ödülleri Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya tarafından verildi. Müzik Öğretmeni Gülhan Altınışık, bağlama ile eşlik eden Grafik Tasarım öğretmeni Mustafa Köroğlu, Zeynep Gülin Öngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerin hazırladığı " Ben Öğretmenim" oratoryo izleyenler tarafından çok beğenildi. Programın sonunda Protokol Zeynep Gülin Öngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yöneticileri ve öğretmenleri tebrik ederek toplu halde fotoğraf çektirdiler. 24 Kasım Öğretmenler günü kutlamaları programına Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya, Hava Meydan ve Garnizon Komutanı Hava istihkam Albay Mehmet Şahin, Belediye Başkanı Salih Hızlı, İlçe Emniyet Müdürü Engin Pınar, Askerlik Şube Başkanı Üsteğmen Mehmet Metin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer, şube müdürleri, Siyasi Parti ilçe başkanları, Okul müdürleri, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak: HABER MERKEZİ

AKHİSARDA BİR İLK
AKHİSARDA BİR İLK
Akhisar Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğünden Akhisar´da, ‘Ben de Denizcilik belgesi almak istiyorum.´ diyenlere fırsat
AKHİSARLI ÖĞRENCİLER ŞEHRİNİ TANIDI
AKHİSARLI ÖĞRENCİLER ŞEHRİNİ TANIDI
Akhisar Belediyesi öncülüğünde Akhisar Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün destekleri ile gerçekleştirilen "Şehrimi Keşfediyorum" projesinin bugün ki konukları Akhisar Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu İlkokulu 3.sınıf öğrencileri oldu.
BU PROJE İLE LİSELER OKUYOR
BU PROJE İLE LİSELER OKUYOR
Akhisar Genç Memursen yönetimi Manisa genelinde liseler arası düzenlenen projede 140 öğrenci yarışacak.
AKHİSAR HALK EĞİTİMİ  MERKEZİ  MÜDÜRLÜĞÜ ARI YETİŞTİRİCİLİĞİ-SÜT SIĞIRI YETİŞTİRİCİLİĞİ-KOYUN YETİŞTİRİCİLİĞİ KURSLARI AÇILACAKTIR.
AKHİSAR HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ ARI YETİŞTİRİCİLİĞİ-SÜT SIĞIRI YETİŞTİRİCİLİĞİ-KOYUN YETİŞTİRİCİLİĞİ KURSLARI AÇILACAKTIR.
Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından arı yetiştiriciliği-süt sığırı yetiştiriciliği-koyun yetiştiriciliği kursları açılacaktır.Kurslarımıza katılmak isteyenlerin 18/02/2019 tarihine kadar kurumumuza müracat etmeleri gerekmektedir.
“ÜLKÜ ORTAOKULU CAMUN 19 KONFERANSI´NDA”
“ÜLKÜ ORTAOKULU CAMUN 19 KONFERANSI´NDA”
Milli Eğitimi Bakanlığı Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği´nde hayata geçirilen MUN Kulüpleri Akhisar Ülkü Ortaokulu´nda kurulan TÜMUN ( Thyateira Ülkü Model Birleşmiş Milletler )Kulübü ile 2018-2019 eğitim öğretim yılında faaliyete başlamıştır.
AKHİSARLI ÖĞRENCİLER TARİHİ ÖĞRENİYOR
AKHİSARLI ÖĞRENCİLER TARİHİ ÖĞRENİYOR
Akhisar Belediyesi öncülüğünde Akhisar Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün destekleri ile gerçekleştirilen "Şehrimi Keşfediyorum" projesinin bugün ki konukları Akhisar Ticaret Odası İlkokulu 3.sınıf öğrencileri oldu.
HALK EĞİTİMDEN ÖZ BAKIM DESTEK ELEMANI KURSU
HALK EĞİTİMDEN ÖZ BAKIM DESTEK ELEMANI KURSU
Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde Öz Bakım Destek Elemanı kursu açılacaktır.
AKHİSAR BELEDİYESİ ÖĞRENCİLERE ŞEHRİNİ KEŞFETTİRDİ
AKHİSAR BELEDİYESİ ÖĞRENCİLERE ŞEHRİNİ KEŞFETTİRDİ
Akhisar Belediyesi öncülüğünde Akhisar Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün destekleri ile gerçekleştirilen "Şehrimi Keşfediyorum" projesinin bugün ki konukları Akhisar Zübeyde Hanım İlkokulu 3.sınıf öğrencileri oldu.
AKHİSARLI ÖĞRENCİLER ŞEHRİNİ TANIDI
AKHİSARLI ÖĞRENCİLER ŞEHRİNİ TANIDI
Akhisar Belediyesi öncülüğünde Akhisar Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün destekleri ile gerçekleştirilen "Şehrimi Keşfediyorum" projesinin bugün ki konukları Akhisar Zübeyde Hanım İlkokulu 4.sınıf öğrencileri oldu.
GENÇ MEMUR-SEN EĞİTİM BİR-SEN´İ ZİYARET ETTİ
GENÇ MEMUR-SEN EĞİTİM BİR-SEN´İ ZİYARET ETTİ
Akhisar Genç Memur-Sen Eğitim Bir-Sen ilçe Başkanı Mahmut Binay´ı ziyaret etti.
MANİSA´DA EĞİTİM DÖKÜLÜYOR
MANİSA´DA EĞİTİM DÖKÜLÜYOR
(Liseye Geçiş Sınavında Manisa 52. Sırada) Üniversite sınavlarında illerin başarı sıralamasında Manisa´nın 15 yılda, 16 basamak gerileyerek 48. sıraya düşmesini gündeme getiren CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi BAKIRLIOĞLU Manisa´nın liseye geçiş sınavında da (LGS) durumunun çok kötü olduğuna dikkat çekti.
DENİZ ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ GAZETECİLİĞİ TANIDI
DENİZ ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ GAZETECİLİĞİ TANIDI
Akhisar Deniz anaokulu öğrencileri meslekleri tanıma etkinliğinde Gazetecilik mesleğini tanıdı.
HALK EĞİTİMDEN DİKSİYON KURSU
HALK EĞİTİMDEN DİKSİYON KURSU
Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından diksiyon kursu açılacak.
DAĞDERE´DE ÖĞRENCİLER KARNE SEVİNCİ YAŞADI
DAĞDERE´DE ÖĞRENCİLER KARNE SEVİNCİ YAŞADI
Akhisar Dağdere mahallesinde eğitim gören öğrencilerde yarıyıl tatilinin başlamasıyla karne almanın sevincini yaşadı.
ÇOCUKLAR KARNELERİNİ ALDI
ÇOCUKLAR KARNELERİNİ ALDI
2018-2019 eğitim-öğretim yılının ilk dönemi sona erdi.Akhisar´da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda eğitim gören 29.133 öğrenci yarıyıl karnelerini aldı.
ATATÜRK İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ ŞEHRİNİ KEŞFETTİ
ATATÜRK İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ ŞEHRİNİ KEŞFETTİ
Akhisar Belediyesi öncülüğünde Akhisar Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün destekleri ile gerçekleştirilen "Şehrimi Keşfediyorum" projesinin konukları Akhisar Atatürk İlkokulu öğrencileri oldu.
ZEYTİNLİOVA´DAN YIRCALI ANAOKULUNA GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURULDU
ZEYTİNLİOVA´DAN YIRCALI ANAOKULUNA GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURULDU
Akhisar Zeytinliova Ortaokulu ile Akhisar Yırcalı Anaokulu arasında geri dönüşüm ve sıfır atık projelerini destekleyen çok güzel, örnek bir işbirliğine imza atıldı.
EĞİTİM BİR-SEN BASINLA KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ
EĞİTİM BİR-SEN BASINLA KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ
Akhisar Eğitim-Bir-Sen İlçe Başkanı ve yönetimi basın ile kahvaltıda bir araya geldi.
TÜRK EĞİTİM-SEN GAZETECİLER GÜNÜMÜZÜ KUTLADI
TÜRK EĞİTİM-SEN GAZETECİLER GÜNÜMÜZÜ KUTLADI
Akhisar Türk Eğitim-Sen ilçe başkanı Cihan Küçükaydın, 10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeni ile gazetemizi ziyaret ederek günümüzü kutladı.
HÜSEYİN ALHAT İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ ŞEHRİNİ KEŞFETTİ
HÜSEYİN ALHAT İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ ŞEHRİNİ KEŞFETTİ
Akhisar Belediyesi öncülüğünde Akhisar Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün destekleri ile gerçekleştirilen "Şehrimi Keşfediyorum" projesinin konukları Akhisar Hüseyin Alhat İlkokulu öğrencileri oldu.
“TÜMUN” KULÜBÜ´NDEN SÜLEYMAN MERMER´E ZİYARET
“TÜMUN” KULÜBÜ´NDEN SÜLEYMAN MERMER´E ZİYARET
Ülkü Ortaokulu öğrencilerin uluslararası ilişkiler ve diplomasi konularında kendilerini geliştirmelerini ve küresel sorunlara çözüm üretmelerini sağlayarak yabancı dilde konuşma becerilerini geliştirmek amacıyla TÜMUN ( Thyaterıa Ülkü Model Birleşmiş Milletler) kulübünü on bir kişilik İngilizce Öğretmeni kadrosu ve dil sınıflarından elli bir öğrencisi ile kurdu.
Sinema ve Algı Konferansı Gerçekleşti
Sinema ve Algı Konferansı Gerçekleşti
Sinema ve Algı” Konferansı eğitimci-yönetmen Muhammet Emin Altunkaynak tarafından Akhisar Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirildi
Dr. Ahmet Tarık Sarı İlkokulu öğrencileri artık birer fahri rehber oldu
Dr. Ahmet Tarık Sarı İlkokulu öğrencileri artık birer fahri rehber oldu
Akhisar Belediyesi öncülüğünde Akhisar Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün destekleri ile gerçekleştirilen "Şehrimi Keşfediyorum" projesinin bugün ki konukları Dr. Ahmet Tarık Sarı İlkokulu öğrencileri oldu.
AKHİSAR TİCARET BORSASI- ALTI EYLÜL İLKÖĞRETİM OKULUNDA KÜTÜPHANE AÇILIŞI
AKHİSAR TİCARET BORSASI- ALTI EYLÜL İLKÖĞRETİM OKULUNDA KÜTÜPHANE AÇILIŞI
ATB Altı Eylül İlk ve Ortaokulu´nun kütüphane açılışı 20 Aralık Perşembe günü Garnizon Komutanı Hava İstikham Albay Mehmet ŞAHİN ile okul öğretmenler ve öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşti.
ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ YERLİ HAFTASINI KUTLADI
ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ YERLİ HAFTASINI KUTLADI
Akhisar Dağdere Mahallesinde eğitim gören öğrenciler Yerli Malı Haftası nedeni ile haftayı farklı kutladı.
GİRİŞİMCİLİKTE ÖNCE KADIN PROJESİ´ TANITIMI YAPILDI
GİRİŞİMCİLİKTE ÖNCE KADIN PROJESİ´ TANITIMI YAPILDI
Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde Girişimcilikte Önce Kadın Projesi tanıtımı yapıldı.
ÇAMÖNÜ MASKİ´YLE DEĞER KAZANIYOR
ÇAMÖNÜ MASKİ´YLE DEĞER KAZANIYOR
MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında Akhisar´ın Çamönü Mahallesi´nde 19 kilometrelik altyapı çalışmasını tamamlamasının ardından 34 bin metrekarelik kilit parke taş döşeme işine başladı.
A. VEHBİ BAKIRLIOĞLU ENGELLİLER GÜNÜNDE  FARKINDALIK YARATTI
A. VEHBİ BAKIRLIOĞLU ENGELLİLER GÜNÜNDE FARKINDALIK YARATTI
Akhisar A. Vehbi Bakırlıoğlu (Gazi) İlkokulu Engelliler Gününde farkındalık yarattı.
HAYAT BOYU ÖĞRENME TOPLANTISI AKHİSAR DA YAPILDI
HAYAT BOYU ÖĞRENME TOPLANTISI AKHİSAR DA YAPILDI
Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün ev sahipliği yaptığı İl Hayat Boyu Öğrenme Toplantısı Manisa Milli Eğitim Şube Müdürü Bülent ŞİMŞEK başkanlığında Akhisar öğretmenevinde yapıldı.
ÜNİVERSİTELİ ERASMUS ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
ÜNİVERSİTELİ ERASMUS ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Erasmus Öğrencileri örnek bir davranış sergiledi.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Manisa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:36 08:19 13:23 15:50 18:09 19:38
sariahmetpasa250X250 " target="_self" title="">

                                                                          

Son Sayı
Önceki Sayılar
1918 Tatvan`ın kurtuluşu.
1937 Naylonun ABD`de ilk üretimi.