AKGİAD´dan Muhteşem Gala

Akhisar´da 2000 yılında kurulan Akhisar Genç İş Adamları Derneği (AKGİAD) geleneksel hale getirdiği 2016 yılı Balo yemeğini ünlü sanatçı Coşkun Sabah´ın ile Tütün Oteli Yazlık Büyük Salonunda seçkin davetlilerin katılımıyla gerçekleştirdi.
Magazin 24.10.2016 11:26:47 267 0

Akhisar´da 2000 yılında kurulan Akhisar Genç İş Adamları Derneği (AKGİAD) geleneksel hale getirdiği 2016 yılı Balo yemeğini ünlü sanatçı Coşkun Sabah´ın ile Tütün Oteli Yazlık Büyük Salonunda seçkin davetlilerin katılımıyla gerçekleştirdi.

Geceye katılan davetli misafirler Coşkun Sabah´ın söylediği birbirinden güzel şarkılarla doyasıya eğlendiler. Akhisar Genç İş Adamları Derneği her yıl geleneksel olarak düzenlediği kuruluşunun 16. yıl balo yemeğine yönetim kurulu üyeleri, üyeler ve iş adamları katıldı. AKGİAD Başkanı Özkan Kalın, gecede sahne alan Coşkun Sabah´a çiçek verirken, Başkan yardımcısı Bilal Özükırmızı arkasında 45 numara ve Coşkun Sabah, yazılı Akhisar Belediyespor formasını hediye etti.

Arkasında 45 numara ve isminin yazılı olduğu yeşil siyahlı formayı hediye alan Coşkun Sabah; "Böyle güzide bir kulüp olan Akhisar Belediyespor´un forması hediye olarak almam beni çok mutlu etti. Türkiye´nin sempati ile baktığı ve çok sevdiğine inandığım kulüp olan Akhisar Belediyespor´u Spor Toto Süper Lig´de başarılar diliyorum. Hocalar gelip gidiyorlar. Hangi hoca, hangi topçu gelirse gelsin sirkülasyona uyuyor ama Akhisar´ın sempatikliği eksilmiyor. Her zaman Türkiye´de sevilen ve sempatik bir kulüp. Yürekten kutluyorum" dedi.

Gecede konuşan AKGİAD Başkanı Özkan Kalın;" Coşkun Sabah´ın Akhisar´a gelmesini sağlayan Akhisar Life Dergisi Arzu Budak, MT Organizasyon Semih Barışık, gecenin yemekli organizasyonunu düzenleyen Topi Kardeşler ailesine, Akhisarlı Müzisyen Levent Özdamla, ulaşımda Kuzeylem Filo araç kiralama şirketi Tarık Akın ve Sevilay ve Tolga Çoban´a (By Sevilay´a ) teşekkür ediyorum. AKGİAD kurulduğu günden bu yana yüzlerce üyesi ve üyelerimizin yanında çalışan binlerce arkadaşıyla beraber Akhisar ekonomisine katkı sağlamıştır ve katkı sağlamaya devam edecektir. Akhisar Genç İş Adamları Derneği olarak ortak amacımız sosyal kültürel ve ekonomik olarak Akhisar´ı ileriye götürmektir. Bu yemeği her yıl geleneksel olarak, üyelerimiz ve iş adamları ile birlik ve beraberliğimizi arttırmak adına yapıyoruz. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum? dedi.

 

Haber Kaynak : HABER MERKEZİ