AKHİSAR GENÇ MEMUR-SEN´DEN HİLALİYE KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ´NE ZİYARET

Genç Memur-Sen Akhisar İlçe Başkanı Bayram Tekin ve yönetim kurulu üyeleri Akhisar´da yeni açılan Hilaliye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Hilaliye İmam Hatip Ortaokulu´nu ziyaret etti.
Gündem 28.07.2021 18:17:09 1006 0

Genç Memur-Sen Akhisar İlçe Başkanı Bayram Tekin ve yönetim kurulu üyeleri Akhisar´da yeni açılan Hilaliye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Hilaliye İmam Hatip Ortaokulu´nu ziyaret etti. Genç Memur-Sen Akhisar İlçe Başkanı Tekin, Hilaliye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Halil Boncuk ve Hilaliye İ.H.O. Müdürü  Mükremin Karasu´ya hayırlı olsun dileklerini iletti.

Genç Memur-Sen´in faaliyetlerinin devam edeceğini ve daha geniş bir etki alanına ulaşacaklarını söyleyen Tekin,  ?Hedefimiz adil bir düzen ve yaşanılabilir bir dünya kurmaktır. Gençler bu süreçte önemli bir konumdadır. 81 ilde teşkilat yapımızı tamamlayarak önemli bir aşamaya geldik. Mehmet Akif Ersoy´un dile getirdiği Asım´ın Nesli´nin bu teşkilattan yetişeceğine inanıyoruz. Hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz? şeklinde konuştu.

Hilaliye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Boncuk, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek nazik ziyaretlerinden dolayı Akhisar Genç Memur-Sen yönetimine teşekkür etti.

Haber Kaynak : HABER MERKEZİ