AKHİSAR GENÇ MEMUR-SEN, AKHİSAR DİYANET GENÇLİK MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

Genç Memur-Sen Akhisar İlçe Başkanı Bayram TEKİN ve yönetim kurulu üyeleri hizmete yeni açılan Akhisar Diyanet Gençlik Merkezini ziyaret etti.
Gündem 19.11.2021 19:39:00 1125 0

Genç Memur-Sen Akhisar İlçe Başkanı Bayram TEKİN ve yönetim kurulu üyeleri hizmete yeni açılan Akhisar Diyanet Gençlik Merkezini ziyaret etti.

Genç Memur-Sen Akhisar yönetimini karşılayan Diyanet Gençlik Merkezi sorumlusu M. Lütfullah YELKOVAN, Gençlik Merkezi hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Gençlere yönelik ortak proje ve etkinlikler gerçekleştirmek istediklerini belirten Genç Memur-Sen Akhisar Başkanı Bayram TEKİN, Diyanet Gençlik Merkezi sorumlusu M. Lütfullah YELKOVAN’ a her zaman desteğe açık olduklarını belirtti.

Diyanet Gençlik Merkezinin Akhisar için büyük bir değer olduğunu ifade eden TEKİN, “ Akhisar’da ki görevine başladığı günden beri Diyanet İşleri Başkanlığı’nın sosyal, kültürel ve dini olarak yürüttüğü her kazanımı şehrimize de kazandırma konusunda büyük uğraşlar ortaya koyan ve bugün de gençliğe sahip çıkma adına böylesine kıymetli bir şaheseri faaliyete geçiren İlçe Müftümüz Sayın Mahmut Sami TÜRKMENOĞLU hocamıza şahsım ve yönetimim adına teşekkür ediyorum ve personeli olmaktan gurur duyuyorum. Akhisar için bugüne kadar yapılması gerekip de yapılmayan tüm geç kalınmışlıkları tek tek gerçekleştiren kıymetli müftü hocamız başta olmak üzere ekip arkadaşlarından ve emeği geçen herkesten Allah razı olsun.” dedi.

Ziyaret kapsamında Diyanet Gençlik Merkezi kütüphanesinde değerlendirilmek üzere kitap hediye edildi.

Haber Kaynak : HABER MERKEZİ