AKHİSAR ZİRAAT ODASI’NDAN MUHTARLARIMIZA ÇALIŞMA OFİSİ

Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet AKBUĞA, Ziraat Odası içerisinde muhtarların her türlü iş ve işlemlerini takip edebilecekleri Muhtarlar Odası’nın açılışını gerçekleştirdi.
Gündem 30.11.2021 01:21:00 1175 0

Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet AKBUĞA, Ziraat Odası içerisinde muhtarların her türlü iş ve işlemlerini takip edebilecekleri  Muhtarlar Odası’nın açılışını gerçekleştirdi. Muhtarlar Odası, muhtarlara Ziraat Odası içerisinde çalışma ofisi olarak hizmet verecek. Muhtarların hizmetine sunulan odada internet bağlantısı bulunan bir bilgisayar ve yazıcı da bulunmaktadır.

Muhtarlarımızın daha iyi şartlarda hizmet verebilmesi için onlara bir oda tahsis ettiklerini belirten Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet AKBUĞA “Muhtarlarımız bulundukları mahallelerde devletimizin tüm kurumlarını temsil etmektedir. Vatandaşlarımız ile kurumlar arasında köprü vazifesi gören önemli bir göreve sahipler. Özverili bir şekilde gece gündüz çalışan muhtarlarımız için Ziraat Odamızda bir oda tahsis ettik. Bu odada internet hizmetimiz mevcut. İstedikleri belgenin dokümanını çıktı alabilirler. Her türlü yazışmalarını hızlıca halledebilirler. Vatandaşlarımızın evrak işlerini yürütebilirler. Gün içerisinde misafirlerini ağırlayıp dinlenebilirler” dedi.

Hizmete sunulan odadan oldukça memnun olduklarını dile getiren Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan GÜMÜŞ “Şahsım ve muhtarlarımız adına Akhisar Ziraat Odası Başkanımıza bu hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. İçerisinde bilgisayar ve yazıcısı bulunan, üreticilerimizin işlemlerini kolaylıkla halledebileceğimiz bu oda muhtarlarımız için hayırlı olsun” dedi.

Üreticilere daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli çalıştıklarını belirten Ziraat Odası Başkanı Ahmet AKBUĞA ”Sahadaki çalışmalarımızı muhtarlarımız ile beraber yürütüyoruz, onların taleplerini yerine getirmekle yükümlüyüz. Hizmetlerinde fayda sağlayacağını inandığımız Muhtarlar Odası kendilerine hayırlı olsun“ dedi.

Haber Kaynak : HABER MERKEZİ