AKHİSARGÜCÜ POTADA GÜÇLENİYOR...

Geçen Sezon İrfan Gürmen ile anlaşıp yeni yapılanmaya giden Akhisargücü Spor Kulübü, 2021-2022 sezonu için Manisa Bölgesinin Tecrübeli isimlerinden İbrahim Berati İNCEBAY ile anlaşmaya vardı.
Spor 14.10.2021 20:23:00 1145 0

Geçen Sezon İrfan Gürmen ile anlaşıp yeni yapılanmaya giden Akhisargücü Spor Kulübü, 2021-2022 sezonu için Manisa Bölgesinin Tecrübeli isimlerinden İbrahim Berati İNCEBAY ile anlaşmaya vardı. Uzun yıllar basketbol altyapıda önemli işlere imza atmış, sayısız şampiyonluk ve milli takımlara sporcu yetiştirmiştir.

Yeni antrenörümüz sayın İNCEBAY: "Akhisar'da spora bu kadar gönülden hizmet eden aile ortamı kurmuş Akhisargücü Spor Kulübü  ile anlaşmak, bir çatı altında buluşmak benim için keyifli ve heyecan verici. Yıllarca basketbol sevgisini, tekniğini ve bilgisini her çocuğa ulaştırdığım gibi şimdi Akhisar'lı çocuklarımızla buluşturacak olmak onları en üst seviyelere getirmek ve kendi altyapı çocuklarımızla birlikte Liglerde mücadele etmek en büyük hedefim. Kısa zamanda büyük başarılara imza atmış bir kulübe geldim. Bu başarıların artarak devam ettirmek için elimden gelen her şeyi yapacağım. Kulüp başkanımıza yönetim kuruluna bu oluşumda ve birleşmemizde emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.

Akhisargücü Spor Kulübü Başkanı Nihat Uz: "Yeni Hocamıza Başarılar diliyorum. Kendisinin hırsı azmi başarıları ülkemizde ve bölgemizde biliniyor. Berati hocamızın hedefleri ile Kulübümüzün hedefleri aynı doğrultuda olması bizleri bir araya getiren unsur oldu. Basketbol Şubemizde güçlü bir kadro kurduğumuzu düşünüyorum. Geçen sene yaptığımız yapılanmamız başarılı bir şekilde devam etmektedir. Berati hocamızla birlikte daha da başarılı takımlar çocuklar yetişeceğinden eminiz. İbrahim Berati İNCEBAY hocamıza, kulübümüze, Akhisar'ımıza hayırlı uğurlu olsun. Akhisarlı çocuklarımız için tüm imkanlarımızı kullanmaktan çekinmiyoruz. Yeter ki çocuklarımız spor yapsınlar. Güçlü Nesiller İçin Akhisargücü diyoruz." diyerek sözlerini tamamladı.

Akhisargücü Basketbol Antrenörleri:

İrfan Gürmen, İ.Berati İncebay ve Berkay Koçak

İ. Berati İNCEBAY Kariyeri

Oyunculuğu:

 Eczacıbaşı, Karşıyaka

Antrenörlük:

Eczacıbaşı, Karşıyaka Manisa Vestel, Ted Kolej, Basketmania(Turgutlu)

Haber Kaynak : HABER MERKEZİ