AKHİSARGÜCÜ’NDEN DAVET

Akhisargücü Basketbol takımı 16 yaş ve üzeri tüm sporculara çağrıda bulunarak seçme düzenleyeceklerini açıkladı.
Spor 30.11.2021 01:26:00 1184 0

Akhisargücü Basketbol takımı 16 yaş ve üzeri tüm sporculara çağrıda bulunarak seçme düzenleyeceklerini açıkladı.

Seçmelere katılmak isteyenlerin 3 Aralık saat 18.00’e kadar Akhisargücü Kulüp binasına gelerek ön kayıt yaptırmaları gerektiği açıklandı. Konu üzerine Kulüp tarafından yapılan yazılan açıklamada “Akhisargücü Basketbol Büyük Erkek Takımı Ailemize Sende Katıl

2021-2022 Basketbol İl Birinciliği Büyük Erkekler kategorisinde yer alan takımımıza kendine güvenen, basketbolu seven 16 yaş  (2005 doğumlu ) ve üzeri tüm sporcuları bekliyoruz. Deneme çalışmamız 60-90 dakika sürecek olup, çalışma kontenjanımız en fazla 16 kişidir. Yoğun talep oluşması durumunda 2. Grup çalışması yapılacaktır.

Deneme idmanı B ve C Klasman uzman ve deneyimli antrenörlerin nezdinde yapılacaktır. Sporcuların bireysel ve takım performanslarına bakılacaktır.

Çalışmaya gelirken ;

Lisanslı sporcular kulüplerinden izin yazılarını almaları gerekmektedir. ( Seçilmeleri durumunda kulüp ilişiksiz belgesini getirmeleri gerekmektedir.)

Sporcular HES Kodlarını çalışma öncesi göstermek durumundadır.

Seçmelere katılacak sporcular ön kayıt yaptırdıktan sonra whatsapp grubundan yer, saat bilgisi verilecektir. Ön kayıt son tarihi 3.12.2021 Cuma 18.00’a kadar kulüp binamızdan yapılacaktır.

Sporcuların spor malzemeleri, temiz spor ayakkabısı ile gelmeleri zorunludur. Kendine güvenen herkesi bekliyoruz.

Güçlü Nesiller İçin.

AKHİSARGÜCÜ” ifadeleri yer aldı.

Haber Kaynak : HABER MERKEZİ