Akhisarspor basın ile bir araya geldi.

Akhisarspor Teknik Direktörü Muhammed Yılmaz, Sportif Direktör Bayram Ali Kaya ve Akhisarspor oyuncusu Yavuz Özbakan basın mensupları ile buluşarak takım hakkında bilgi verdiler.
Spor 2.11.2021 20:17:00 1087 0

Akhisarspor Teknik Direktörü Muhammed Yılmaz, Sportif Direktör Bayram Ali Kaya ve Akhisarspor oyuncusu Yavuz Özbakan basın mensupları ile buluşarak takım hakkında bilgi verdiler. İlk olarak konuşmasına herkese selam vererek başlayan Akhisarspor Teknik Direktörü Muhammed Yılmaz ‘Son haftaki puan kayıplarından sonra bu maçı almak güzeldi.’ diyerek sözlerine başladı.
“Güzel Bir Galibiyet Oldu”
Teknik adam Yılmaz; “Ayrı bir hikâye yazmaya çalıştık. Ve bu hikâyenin üstüne devam etmek istedik.  Bu maçı kazanmamız bize biraz daha güven verdi. Takım içi durumumuzu toparlama imkânı verdi. Maç içinde beraber kenetlendik. Güzel bir galibiyet oldu Kırşehirspor’u da tebrik ediyorum. Onlarda eksikleri olmasına rağmen en az bizler kadar mücadele ettiler. Onlar da kazanmak istedi biz kazandık mutluyuz. Taraftarlarımıza armağan ediyoruz çünkü onları üzdük.” dedi.
“Taraftarımız Yoksa Biz Eksiğiz”
Taraftarına çağrıda bulanan Yılmaz; “Ben sene başından beri söylüyorum bu taraftar için her şey yapmaya hazırız ve yapmaya da devam edeceğiz. Taraftarımız yoksa biz eksiğiz. Gelsinler destelesinler hep beraber olalım. Galibiyetler alarak bu takımı istediğimiz seviyeye hep beraber çıkartalım Akhisarspor olarak amacımız budur. Zaman zaman üst üste puan kayıpları oldu bu duruma çok üzüldük.  Kazanmayı istiyoruz ama olmuyor hatalarımız elbette var ama iyi yaptığımız işlerde var.” ifadelerine yer verdi.
“Çalışarak En İyi Şekilde Yapmaya Çalışıyoruz”
Ben futbolda şansa güvenmiyorum diyen Yılmaz;  “Amaç doğru yerde olmak doğru yerde vuruş yapmak maçın sonunda galibiyeti getiriyor. Bunları yapamadığımız zaman da puan kayıpları yaşanıyor. Yenildiğimiz maçların analizini yaptığımız zaman bireysel hatalarımız oluyor hataları kişilere yüklemek değil hep beraber takım olarak çözmenin peşindeyiz. Oyuncum hata yapıyorsa demek ki ben de hatalıyım. Çalışarak en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.
“Artık Seri Galibiyetler Almak İstiyoruz”
Akhisarspor oyuncusu Yavuz Özbakan ise sözlerine; “Zor bir dönemden geçiyoruz. İstemediğimiz çok ta hak etmediğimiz mağlubiyetler aldık. Zor bir deplasmana gittik. Kazanmamız gerekiyordu ve kazanmasını da bildik. Bundan sonra artık seri galibiyetler almak istiyoruz. Takımı hak ettiği yere getirmek istiyoruz. Genç takım olduğumuz için yenilgilerden etkilendik ama genç olduğumuz için her maçtan ders çıkarıyoruz.” dedi.

Haber Kaynak : HABER MERKEZİ