Bitter Boutique Hizmete Açıldı

Akhisar Merkez Dershanesi ve Deniz Etüt Merkezinde Türkçe Öğretmenliği yapan Oya Biter, kadın giyim üzerine Bitter Boutique mağazasını hizmete açtı.
Magazin 1.05.2016 19:15:31 416 0

Akhisar Merkez Dershanesi ve Deniz Etüt Merkezinde Türkçe Öğretmenliği yapan Oya Biter, kadın giyim üzerine Bitter Boutique mağazasını hizmete açtı.

Ragıpbey Mahallesi 17 sokak 2 numarada faaliyete başlayan Bitter Boutique mağazasının açılış kurdelesini Akhisar Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Dr. Uğur Hakan Halaza, İşletme sahibi Türkçe Öğretmeni Oya Biter, babası Hüseyin, annesi Sevgi ve kardeşi Onur Biter ile birlikte kestiler.  

Açılış töreninde Oya Biter´i tebrik ederek sözlerine başlayan Akhisar Beşiktaşlılar Dernek Başkanı H. Uğur Halaza;" Bir kadın girişimci olarak böyle bir işe el atması çok önemli olduğunu düşünüyorum. Şuan da bulunduğumuz konjonktür gereği de bazı şeyleri çok tartışıyoruz, laiklik açısından kadınlar, Türkiye´de çok önemli onun içinde kadınların iş hayatında olması lazım. Kadınların dışarıda olması lazım. Kadınların iş yapıyor olması lazım. Ben onun için Oya Biter, kardeşimi bu işe giriştiği için bir kez daha kutluyorum. Umarım bol kazançlı bir iş olur ve çok mutlu olur. Başarılar diliyorum? dedi.

Bitter Boutique Mağaza Sahibi Oya Biter;? Akhisarlı kadınlara farklı giyim tercihlerine cevap verecek tarzda çeşitli ürünler ile mağazamı açıyorum. Açılışa özel kreasyonlarımızı görmek ve fırsatlarımızdan yararlanmak için Akhisarlı kadınlarımızı Bitter Boutique mağazamıza bekliyoruz? dedi. 

 

Haber Kaynak : HABER MERKEZİ