DENİZBANK VE AKHİSAR ZİRAAT ODASI ARASINDA PROTOKOL

Tarım sektörüne sunduğu yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında en büyük pazar payına sahip olan DenizBank, Akhisar Ziraat Odası ile oda üyelerine avantajlı faiz ile ( aylık %1,59 dan başlayan ) yılda bir ödemeli kredi imkan
Gündem 6.10.2021 20:17:00 1225 0

 

 

Tarım sektörüne sunduğu yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında en büyük pazar payına sahip olan DenizBank, Akhisar Ziraat Odası  ile oda üyelerine avantajlı faiz ile ( aylık %1,59 dan başlayan ) yılda bir ödemeli kredi imkanı sunmak için  devam eden iş birliğini yenileyerek çiftçinin yanında olmaya  devam ediyor.

 

Milli mesele olarak ele aldığı tarımda, Türkiye geneline yaygın 400’ün üzerinde şube ve 1000 kişilik uzman ekip ile hizmet veren DenizBank, Akhisar Ziraat Odası  ile hayata geçirdiği iş birliği ile üreticilere sağladığı nitelikli hizmetin yelpazesini genişletiyor. Denizbank Üretici Kart ile üreticinin girdilerini 6 aydan – 36 aya kadar vadelendirmeye devam ederken hasat sezonu içinde olan üreticilerimizin nakit ihtiyaçlarını karşılamak adına Akhisar Ziraat Odası ile yapılan iş birliği kapsamında aylık %1,59 dan başlayan avantajlı faiz oranı ile çiftçinin yanında olmaya devam ediyor.

 “Gayemiz, çiftçilerimizin tüm ihtiyaçlarına etkili çözümler üretebilmek”

Konuya ilişkin açıklamada bulunan DenizBank Akhisar Çiftçievi Şube Müdürü Mehmet ÜZ ,  üreticilerin hayatına mümkün olan en geniş çerçevede temas etmek için iş birliklerinin yelpazesini genişletmekten mutluluk duyduklarını söylerken, şöyle devam etti; “Tarım sektörünü en fazla destekleyen lider özel banka olarak, üreticinin her türlü ihtiyacında tüm kaynaklarımızla yanında olmayı, ihtiyaçlarına sahip çıkmayı ülkemize borcumuz olarak görüyoruz. Bugün Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Akbuğa ve yönetimi ile  bir kez daha çiftçimizin işine ve sektörümüzün geleceğine katkı sunacak bir güç birliğinin içinde olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu anlayış doğrultusunda var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz”.

 

Haber Kaynak : HABER MERKEZİ