KADIN KOOPERATİFİ ATSO’YU ZİYARET ETTİ

Akhisar Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Başkanı Sevim Şirin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) nı ziyaret etti.
Gündem 25.11.2021 01:05:00 1114 0

Akhisar Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Başkanı Sevim Şirin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) nı ziyaret etti. Kendilerini ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Murat Tınazlı ve Yönetim Kurulu Üyesi Erol Şirin karşıladılar.

Ziyaret hakkında kısa bir açıklama yapan Başkan Erdayıoğlu; “Kadın emeğinin değerli olduğunu, ülke ekonomisine büyük katkı sağladığını, kadınlarımızın iş hayatına katılımının artmasının önemli olduğunu vurguladı. Kadın Girişimciliğinin sosyal ve ekonomik yaşamın devamlılığı için de çok büyük önem arz ettiğini belirtti. Bu vesileyle tüm girişimci kadınların Dünya Kadın Girişimcilik Gününü kutladı. Kooperatif Başkanı Sevim Şirin ve Yönetim Kurulu Üyelerine nazik ziyaretlerinden ve el emeği göz nuru hazırladıkları hediyelerinden dolayı teşekkür etti. Kooperatif Başkanı Sevim Şirin’de; “ATSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Ali Erdayıoğlu ve Yönetim Kuruluna desteklerinden ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Haber Kaynak : HABER MERKEZİ