Melis İle Göksever Dünya Evine Girdi

Akhisarlı Melis Bozkurt ile Göksever Çatalcalı çifti, Palm City Hotel havuzbaşında düzenlenen görkemli bir düğün ile dünya evine girdi.
Magazin 16.08.2016 16:00:22 608 0

Akhisarlı Melis Bozkurt ile Göksever Çatalcalı çifti, Palm City Hotel havuzbaşında düzenlenen görkemli bir düğün ile dünya evine girdi.

Akhisar Genç iş Adamları Derneği eski başkanı, Hızır Otomotiv Şirketi yönetim kurulu başkanı Yılmaz-Selma Çatalcalı´nın büyük oğlu Göksever Çatalcalı ile Akhisarlı Seyhun-Hüseyin Bozkurt´un kızı Melis Bozkurt ile Palm City Hotel havuz başında yapılan görkemli bir düğün ile evlenerek muratlarına erdiler.

Gecenin mutlu aileleri Seyhun-Hüseyin Bozkurt ve Selma-Yılmaz Çatalcalı, Palm City Hotel Havuz başı salonuna gelen eş, dost, akraba ve misafirleri kapıda karşıladılar. Genç çiftler Melis Bozkurt ile Göksever Çatalcalı havai fişekler, maytap ve konfeti yağmuru altında Palm düğün alanına girdiler.

Belediye nikah memurunun kıydığı nikahtan sonra genç çiftler Melis-Göksever Çatalcalı gece boyunca pistten inmediler. Bol bol dans ederek oyun oynadılar. İzmir´den gelen Grup Sunset, gecede yerli ve yabancı şarkıların yer aldığı ve günümüz sevilen şarkılarıyla düğüne gelen davetli ve misafirleri coşturdu. Düğün törenine katlan eş, dost, akraba ve misafirler de pistte Melis-Göksever Çatalcalı´yı yalnız bırakmadılar. Düğün töreni geç saatlere kadar devam etti.

Haber Kaynak : HABER MERKEZİ