TaNu Mimarlık hizmete açıldı

TaNu Mimarlık, Akhisar 1. Nakliye Caddesi´nde İnşaat Teknikeri Osman Talha Askan ve Mimar Nur Banu Askan Çetin tarafından açıldı.
Magazin 19.08.2016 18:32:30 400 0

TaNu Mimarlık,Akhisar 1. Nakliye Caddesi´nde İnşaat Teknikeri Osman Talha Askan ve Mimar Nur Banu Askan Çetin tarafından açıldı.

Paşa Mahallesi 1. Nakliye Caddesi  (Tireli İsmail Bahri Bey Caddesi ) Huzur İş Merkezi N0: 48/7´deki TaNu Mimarlık Bürosu, Akhisar İlçe Müftüsü Yusuf Eviş, Sarı Ahmet Paşa Aşevi Müdürü Ali Doru, Ulu Cami Kuran Kursu Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı Mehmet Gedik, Osman Askan ve iş yeri sahipleri İnşaat Teknikeri Osman Talha Askan, Mimar Nur Banu Askan Çetin tarafından kurdelesi kesilerek hizmete açıldı.

Akhisar İlçe Müftüsü Yusuf Eviş´in açılış duasından sonra bilgi veren TaNu Mimarlık iş yeri sahipleri İnşaat Teknikeri Osman Talha Askan ve Mimar Nur Banu Askan Çetin;" TaNu Mimarlık olarak mimari ve iç mimari danışmanlık hizmetleri, konsept tasarım hizmetleri proje yönetimi ve takibi, mimari projeler iç ve dış mekan tasarım ve 3D görsel sunum projelerini yapıyoruz" dedi.

Esperanza organizasyonluğun katkılarıyla gerçekleşen TaNu Mimarlık açılışı konuk ve misafirlere verilen ikramlardan sonra sona erdi.

Haber Kaynak : HABER MERKEZİ